CCleaner PRO Full MOD APK [v6.8.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
CCleaner PRO Full MOD APK [v6.8.0] 1 CCleaner PRO Full MOD APK [v6.8.0] 2 CCleaner PRO Full MOD APK [v6.8.0] 3 CCleaner PRO Full MOD APK [v6.8.0] 4 CCleaner PRO Full MOD APK [v6.8.0] 5 CCleaner PRO Full MOD APK [v6.8.0] 6 CCleaner PRO Full MOD APK [v6.8.0] 7

CCleaner PRO Full MOD APK [6.8.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ana temizleyicimizi kullanarak telefonunuzdaki çöpleri temizleyebilir, optimize edebilir ve verimliliğini artırabilirsiniz.


CCleaner 6.8.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. PRO Özelliklerin kilitleri açık

CCleaner, esnekliği ve eksiksiz optimizasyon için arka plan sistemlerini dikkatli bir şekilde taraması sayesinde ünlü temizleme araçlarından biridir. Ayrıca, cihaz korumasında herkese en üst düzeyde konfor ve uzun süreli uyumluluk sağlamak için çeşitli özellik veya öğelerle kapsamlı özelleştirme ile birlikte gelir.


CCleaner v6.8.0 MOD APK


Uygulama temizliği artık her yerde aranıyor çünkü arka planda sayısız uygulama veya işlem çalışıyor ve kullanıcıların bunları kaldırmak için daha yetenekli olması gerekiyor. CCleaner, tüm etkileşimlerin anında gerçekleştirilebilmesi ve işlemin arka planda otomatik olarak tamamlanması nedeniyle en verimli ve uygun yöntemdir.


CCleaner PRO Full Apk indir


Temizleme, geniş bir şablonu takip etmek yerine bireysel kullanıcı tercihlerine uyacak şekilde daha büyük bir ölçeğe ölçeklendirilebilir veya özelleştirilebilir. Temizlemeye ek olarak, sistem belleğini izleyebilir, verilerin analiz edilmesine yardımcı olabilir ve insanlara şüpheli dosyalarla veya sistemdeki uzun vadeli hasarlarla doğrudan ilgilenmeleri için birçok seçenek sunar. Çok yönlü ve etkili bir temizleme aracına ihtiyacınız varsa, CCleaner birçok önemli fayda sağlayacak ve cihazınızı temiz, kararlı ve mükemmel tutmayı vaat ediyor.


Android Oyun Club ccleaner


Uygulamanın genel bakış arayüzü, düzenli ve esnek olması, her şeyi ayrıntılı olarak göstermesi ve en önemlisi kolay takip edilmesi kriterleri ile tasarlanmıştır. Ana sayfa her zaman bir temizleme işlevi olacaktır, ancak sistem optimizasyonu, dosyaları temizleme ve cihaz yönetimi için daha fazlası gibi birçok seçeneğe sahiptir. Uygulama aynı zamanda kompakt bir tarzda bildirim çubuğuna entegre olarak çalışabilir ve yerel uygulamaya erişmeden cihazı gerçek zamanlı olarak yönetmek için gereken tüm özelliklere sahiptir.


CCleaner Pro APK 2023


Temizleme işlevi, sistemin arka planda çalışan tüm uygulamaları veya işlemleri otomatik olarak taramasına ve filtrelemesine ve her şeyi anında devre dışı bırakmasına olanak tanır. Bu, çalışma sürecinizi etkileyebilir, ancak her şey daha iyisi içindir ve cihazın işlemlerden kurtulduktan sonra daha hızlı çalışmasına yardımcı olur. Temizleme tamamlandıktan sonra tüm kaynakların veya performansın buna odaklanmasına yardımcı olmak için yalnızca temizleme işleminden etkilenmeyen uygulamaları da seçebilirsiniz.


ccleaner pro 5.7.0 apk


Birçok uygulama, dosya ve diğer kategori genellikle cihazınızda belirli bir yer kaplar ve uygulama, her şeyi analiz etmenize yardımcı olmak için buradadır. Bellek analizi kapsamlıdır ve kullanım kolaylığı için uygulamalar, klasörler, belgeler, medya ve daha fazlası gibi her dosya türünü temsil etmek için birden fazla renk kullanır. İlginç olan, uygulamanın sisteme veya cihazın genel yapısına zarar veren gereksiz dosyaları otomatik olarak listeleyip kaldırması, böylece her şeyin uzun ve kararlı çalışması.


CCleaner Premium Apk indir


Belleği optimize etmek ve gereksiz görüntüleri kaldırmak için yinelenen içeriği kaldırmak için multimedya dosyalarının analizi çok önemlidir. Birçok kullanıcı aynı anda benzer fotoğraflar çeker ve bu, sistemin bunları tanımlamasını ve ilgili kategoriler halinde analiz etmesini kolaylaştırır. Bu sayede, fotoğrafları kaldırmak veya belleği optimize etmek daha kolay hale gelir ve orijinal fotoğrafları veya yüksek kaliteli videoları saklayarak gerisini kafa karışıklığı olmadan silmeye başlayabilirsiniz.


CCleaner Hile Apk


Uygulama yönetimi süreci, işlemeyi veya sistem optimizasyonunu kolaylaştırmak için arka planda çalışan veya en fazla kaynağı tüketen içeriği takip etmenize yardımcı olur. Dahil edilen otomatik özellikler, birçok gereksiz uygulamayı kaldırmanıza veya sistemle mümkün olan en esnek ve hassas şekilde etkileşim kurmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca cihazınızda en fazla alanı kazanmak ve sistemi yakından takip etmek için birçok gereksiz uygulamayı kaldırabilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.


CCleaner PRO Apk indir


Güçlendirme özelliği, ağır iş veya yoğun kaynak kullanan uygulamaları çalıştırmak için kullanışlıdır ve yine de minimum gereksinimleri karşılaması gerekir. Güçlendirme, cihazı daha hızlı hale getirmek ve birçok uygulamayı sorunsuz bir şekilde çalıştırabilmek için pil tüketimi pahasına her cihazın donanımının maksimum verimlilikte çalışmasını sağlayacaktır. Tersine, soğutma işlemini hızlandırmak için tüm donanımları kapatan veya uygulamaları devre dışı bırakan optimize etme özelliğiyle de cihazı soğutabilirsiniz.


CCleaner PRO Apk Son Sürüm


Uygulama, belleği optimize etmenin yanı sıra, orijinal kaliteyi koruyarak yerden tasarruf etmeye yardımcı olmak için multimedya dosyalarını sıkıştırma özelliğini de tanıtacak. Önemli içerikler için istediğiniz zaman sıkıştırabilir ve açabilirsiniz ve başarılı bir sıkıştırmadan sonra daha fazla tasarruf edebilirsiniz. Neyse ki, sistem toplu sıkıştırma özelliğini destekler ve özelliğin arka planda çalışması ve bildirim çubuğunda görünmesi için gereken zamandan çok tasarruf sağlar.


CCleaner indir (MOD, Full Sürüm)


Bir önceki android oyun Dirt Bike Unchained APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar