Anti Spy 4 Scanner Spyware PRO Hileli MOD APK [v5.0.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Anti Spy 4 Scanner Spyware PRO Hileli MOD APK [v5.0.1] 1 Anti Spy 4 Scanner Spyware PRO Hileli MOD APK [v5.0.1] 2 Anti Spy 4 Scanner Spyware PRO Hileli MOD APK [v5.0.1] 3 Anti Spy 4 Scanner Spyware PRO Hileli MOD APK [v5.0.1] 4 Anti Spy 4 Scanner Spyware PRO Hileli MOD APK [v5.0.1] 5

Anti Spy 4 Scanner Spyware PRO Hileli MOD APK [5.0.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Cihazınızı etkileyen kötü amaçlı yazılım önleme işlevine sahip AI yapay zekası sayesinde etkili bir casus yazılım önleme uygulamasıdır.


Anti Spy 4 Scanner Spyware 5.0.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

 1. Pro / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
 2. İstenmeyen İzinler + Alıcılar + Sağlayıcılar + Hizmetler Devre Dışı Bırakıldı / Kaldırıldı;
 3. Hızlı yükleme için optimize edilmiş ve sıkıştırılmış grafikler ve temizlenmiş kaynaklar;
 4. Android.manifest'ten kaldırılan Reklam İzinleri / Hizmetleri / Sağlayıcıları;
 5. Reklam bağlantıları kaldırıldı ve geçersiz kılınan yöntemleri çağırıyor;
 6. Reklam düzenleri görünürlüğü devre dışı bırakıldı;
 7. Google Play Store yükleme paketi kontrolü devre dışı bırakıldı;
 8. Hata ayıklama kodu kaldırıldı;
 9. Karşılık gelen java dosyalarının varsayılan .source etiket adlarını kaldırın;
 10. Analytics / Crashlytics / Firebase devre dışı bırakıldı;
 11. Geliştirilmiş karanlık tema;
 12. Başlangıç ​​sıçraması devre dışı bırakıldı;
 13. Tarama sonucunun tanıtım uygulamalarını kaldırın;
 14. Ayarlarda Devre Dışı Destek sekmesi;
 15. AOSP uyumlu mod;
 16. Diller: Tam Çoklu Dil;
 17. CPU'lar: evrensel mimari;
 18. Ekran DPI'ları: 160dpi, 240dpi, 320dpi, 480dpi, 640dpi;
 19. Orijinal paket imzası değişti;
Anti Spy 4, yapay zeka (AI) teknolojisi ve özellikle Android cihazlar için akıllı sezgisel algılama yöntemiyle geliştirilmiştir. Kullanıcıları casus yazılım uygulamalarına karşı kötü amaçlı yazılımlara karşı koruyun. Uygulama, kullanıcıların makinelerinin durumunu istedikleri zaman izleyebilmeleri için gerçek zamanlı güncellemelere ve korumaya öncelik verir. Zamanında çözüm için cihazınızı istila eden casus yazılımları ve kötü amaçlı yazılımları tespit etmek için gerçek zamanlı olarak otomatik tarama ve kendi kendini oluşturan kötü amaçlı yazılım imzaları ayarlayın.


Anti Spy 4 Scanner Spyware v5.0.1 MOD APK


Cihazınızın güvenliğinin ihlal edildiğini, tarama işleminin yavaş ve anormal hale geldiğini mi hissediyorsunuz? Anti Spy 4, tek ihtiyacınız olan yapay zeka teknolojisine dayalı akıllı bir casus önleme uygulamasıdır. Uygulama ayrıca, bilgi çalmak ve göz atmanızı yavaşlatmak için uygulamada mevcut olan casus yazılım saldırılarına karşı kullanıcıları koruyan Deep Detective teknolojisine dayanır. Tek bir tıklama ile uygulama, kötü amaçlı uygulamaları anında gösterecek ve olası yazılımları kaldırmanıza yardımcı olacaktır.


Anti Spy 4 Scanner Spyware PRO APK indir


Anti Spy, her zaman güvende olmanız için casus yazılımlardan kurtulmanıza yardımcı olacak, cihazınız için vazgeçilmez bir uygulama olacaktır. Cihazı herhangi bir kötü amaçlı izinsiz girişe karşı koruyan hızlı, tek düğmeli bir temizleyici. Akıllı algoritmalara sahip uygulama, saniyeler içinde sahte girişleri hızla algılar ve cihazınızı koruyan gerçek zamanlı kötü amaçlı yazılım imzalarını otomatik olarak oluşturur. Gizli gözetim yazılımlarını, casus yazılım virüslerini önleyin ve bunları cihazdan kaldırmanıza yardımcı olun. Ayrıca özel tarayıcı ile tespit edilmeden istediğiniz zaman anonim kalabilirsiniz.


Anti Spy 4 Scanner Spyware Premium APK indir


Uygulama, yeni kötü amaçlı yazılımları tespit etmenin yanı sıra, cihazınızı istila eden kötü amaçlı yazılımları kaldırmanıza yardımcı olmak için bilinen yazılımlara karşı GPS, SMS, Spy gibi izleyicilere de sahiptir. Cihazınızı her zaman güvende tutun. Süreçlerinizin ve uygulamalarınızın davranışını izlemenize yardımcı olan akıllı bir yapay zeka motoruyla, cihaz kontrollerinizi her zaman, her yerde izleyebilir ve cihazınızı korumanızı kolaylaştırabilirsiniz. Akıllı buluşsal tarama yöntemleri ile gerçek zamanlı tarayıcılar da tanımlanamayan şeyleri rapor eder.


Anti Spy 4 Scanner Spyware Apk Hile


Casus yazılımların, dolandırıcılık unsurlarının hızlı tespiti ve bilinen kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma. Yapay zeka teknolojisine, kendi kendini oluşturan kötü amaçlı yazılım imzalarına ve akıllı buluşsal algılama yöntemine dayalıdır.


Anti Spy 4 Scanner Spyware Apk indir


Cihazınızı izlemeyi ve casus yazılımları kaldırmayı kolaylaştırmak için gerçek zamanlı güncellemelere ve korumaya öncelik verin. Kötü amaçlı yazılım için otomatik taramayı ayarlayın, GPS ve SMS'de izleme uygulamayı devre dışı bırakın ve gizli casusları tespit edin. Kötü amaçlı yazılımdan koruma, uygulama içinde telefonunuzun koruma cihazını yok eden casus yazılımları algılar.


Anti Spy 4 Scanner Spyware indir (MOD, PRO Hilesi)


Bir önceki android uygulama Auto Clicker Automatic tap APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar