Avast Antivirüs Mobile Premium 2020 APK [v23.17.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 19)
Avast Antivirüs Mobile Premium 2020 APK [v23.17.0] 1 Avast Antivirüs Mobile Premium 2020 APK [v23.17.0] 2 Avast Antivirüs Mobile Premium 2020 APK [v23.17.0] 3 Avast Antivirüs Mobile Premium 2020 APK [v23.17.0] 4 Avast Antivirüs Mobile Premium 2020 APK [v23.17.0] 5 Avast Antivirüs Mobile Premium 2020 APK [v23.17.0] 6 Avast Antivirüs Mobile Premium 2020 APK [v23.17.0] 7 Avast Antivirüs Mobile Premium 2020 APK [v23.17.0] 8 Avast Antivirüs Mobile Premium 2020 APK [v23.17.0] 9

Avast Antivirüs Mobile Pro 2020 APK [23.17.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Eğer telefonunuzda virüs var ise bu uygulama ile temizleyebilirsiniz.


Avast Antivirüs Mobile Premium 23.17.0 APK AÇIKLAMASI


Kullanıcıların kayıtlı geçmişine göre, mobil cihazlar, PC'ler, dizüstü bilgisayarlar ve diğer birçok cihaz türü aracılığıyla her zaman kötü amaçlı yazılımlar tarafından saldırıya uğradılar. Saldırıya uğramalarının nedeni koruma açısından zayıftı ve saldırılara karşı koruyucu bir önlem yoktu. Kullanıcılar yine de siber suçları önlemeye çalışacaklar ve antivirüs, VPN ve daha fazlası gibi uygulamalar kullanıcıların cihazlarını korumaya yardımcı olmak için oluşturuldu. Piyasada sayısız farklı antivirüs uygulaması vardır ve hatta bunlar kullanıcıların cihazlar arasında kolayca geçiş yapmasına yardımcı olmak için çapraz platformdur. Bu antivirüs uygulamalarından biri , birçok farklı platformda iyi bilinen bir isim olan Avast Antivirus'dür ve ileri düzeyde bir güvenlik ile birçok harika özellikle birlikte gelir.


Avast Mobile Security Pro Apk


Avast Antivirus, kullanıcıları virüsler, kötü amaçlı yazılımlar ve diğer birçok tür gibi kötü amaçlı yazılımlardan koruyan bir uygulamadır. Kötü amaçlı yazılım içerdiğinden şüphelenilen herhangi bir dosya klasörü çalışmayı durdurmaya zorlanacak ve kullanıcılar, bunu cihazdan kaldırma veya kullanıcının istediği şekilde onarma hakkına sahip olacaktır. Diğer bir deyişle, "Avast Antivirus", kullanıcıların interneti gönül rahatlığıyla kullanmasının yanı sıra siber suç saldırılarından kaçınması için sağlam bir duvardır. Yalnızca güvenli değil, aynı zamanda kullanıcıların "Avast Antivirus" yüklemeden önce yanlışlıkla indirdikleri kötü amaçlı yazılımı temizlemelerine yardımcı olan yerleşik bir virüs tarama özelliğine de sahiptir. Bu uygulamanın önceliği kullanıcıları korumak, bilgilerinin yayılmasını önlemek ve İnternet'in tadını çıkarırken en iyi deneyimi yaşamalarına yardımcı olmaktır.


Avast Mobile Security Pro Apk 2023


Avast Antivirus, kullanıcıları virüslerden korumak için yalnızca basit bir uygulama değil, aynı zamanda onu çok yönlü bir uygulama haline getiren birçok çekici özelliğe de sahiptir. Uygulamanın kullanıcılara sunacağı özellikler VPN, Fotoğraf kasası, Uygulama Kilidi, Hırsızlığa Karşı Koruma, Önemsiz Temizleyici ve kullanıcının cihaz desteğine uygun diğer birçok şey olacaktır. Uygulamanın doğası ücretsiz ve sınırsızdır ve kullanıcılar bir premium hesabın kilidini açarsa, normal hesaplardan bile daha cazip avantajlar elde edeceklerdir. Uygulama, normal hesaplara sahip kullanıcılar için güvenlik kalitesini yine de sağlayacaktır, ancak premium hesap, sınırsız erişimle daha heyecan verici özelliklerin bazılarının kilidini açacaktır. “Avast Antivirus” ün tüm özellikleri, kullanıcıların cihazlarının daha güvenli ve daha sağlıklı hale gelmesine yardımcı olmak için kullanılır ve ayrıca kullanıcıları farklı şekillerde koruyabilir.


Android için en iyi ücretsiz antivirüs programı


Uygulamanın diğer tipik özellikleriyle karşılaştırıldığında, Önemsiz Temizleyici, kullanıcılar için birçok çekici kullanıma sahip olduğunda en göze çarpan özelliktir. Herkesin cihazında, her zaman kullanılmamış gereksiz dosyalar olacaktır ve zamanla cihaza zarar verebilir. Ve tarama özelliğine sadece bir tıklama ile, bu klasörler kullanıcıların yönetmesi için listelenecektir. Tarama özelliği yalnızca gereksiz dosyaları listelemekle kalmaz, aynı zamanda kullanıcıların gereksiz klasörlerle uğraşması için diğer kötü amaçlı klasörleri de tespit eder. Kullanıcı tarama cihazını tamamladıktan sonra, "Avast Antivirus" güvenlik durumuna girecek ve böylece kullanıcıları İnternet'teki kötü etkinliklerden korumak için sanal bir duvar oluşturacaktır.


Cep telefonu virüs Temizleme programı indir


Avast Antivirus, kullanıcıları korumak ve cihazlarını korumak amacıyla birçok çekici özelliğe sahiptir ve kullanıcıların bilgilerinin açığa çıkmasını önlemenin yanı sıra kullanıcıları ziyaret edecekleri kötü amaçlı web sitelerini uyarır. Çeşitli özellikler ve kullanımlardan dolayı, Avast Antivirus takdir edilmektedir ve sık sık söz edilen, herkesin cihazlarına yüklemesi gereken en iyi uygulamalardan biridir.


Avast Antivirus İndir (MOD, PRO / Premium Kilit Kaldırıldı)

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 19 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar