Cut the Rope 2 Para Hileli MOD APK [v1.35.0]

Puan: 3.67 (Oylar: 3)
Cut the Rope 2 Para Hileli MOD APK [v1.35.0] 1 Cut the Rope 2 Para Hileli MOD APK [v1.35.0] 2 Cut the Rope 2 Para Hileli MOD APK [v1.35.0] 3 Cut the Rope 2 Para Hileli MOD APK [v1.35.0] 4 Cut the Rope 2 Para Hileli MOD APK [v1.35.0] 5 Cut the Rope 2 Para Hileli MOD APK [v1.35.0] 6

Cut the Rope 2 Para Hileli MOD APK [1.35.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Beyninize eğlenceli ve mantıksız bulmacalarla meydan okumak ister misiniz?


Cut the Rope 2 1.35.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Cut the Rope, bulmaca kategorisindeki en popüler oyun serilerinden biridir. Londra merkezli bir oyun stüdyosu olan ZeptoLab tarafından piyasaya sürüldü. Her zaman eğlenceli ama çok çekici bilimsel ürünler geliştirmeye çalışırlar. Beyninize eğlenceli ve mantıksız bulmacalarla meydan okumak ister misiniz? Cut the Rope 2 MOD APK (Sınırsız Para) aradığınız oyundur.


Cut the Rope 2 v1.35.0 MOD APK


Size tanıtmak istediğim oyun, serinin en popüler oyunlarından biri olan Cut the Rope 2. Tatlı şekerleri bulma yolculuğuna Om Nom ile katılmaya hazır mısınız? Cut the Rope 2, Om Nom'un tatlı şekerlerini bulma hikayesi etrafında dönüyor. Nommies ailesinin geri kalanıyla birlikte uzaktayken, bir hırsız içeri girdi ve en sevdikleri yiyecek kaynağını aldı. Bulunan bazı kanıtlar sayesinde, Om Nom yakındaki ormana girdi ve hırsızın kaçma yolunda şeker düşürdüğünü fark etti.


Cut the Rope 2 1.35.0 Para Hile Apk


Bu oyundaki amaç, Om Nom'un çalınan şekerleri geri almasına yardımcı olmak, böylece kendisi ve Nommy'ler açlıktan ölmesinler. Cut the Rope 2'deki her seviye bazı şekerler içerir. İplerle bağlanıyorlar. Om Nom tırmanamaz, bu yüzden şekerin ağzına düşebilmesi için ipleri kesmeniz gerekir. Bir parça şeker çok sayıda ip ile bağlanabilir. Ancak yalnızca bir kesim en iyi sonuçları verir. En az sayıda kesinti kullanan mantıklı bir taktik bulun. Om Nom'a doğru şeker rulosu yap ve üç yıldızı da aynı anda topla. Daha fazla yıldız toplayın, daha fazla bonus alacak ve yeni içeriğin kilidini açacaksınız!


Cut the Rope 2 İndir


Şu anda, Cut the Rope 2, çözmenizi bekleyen bir dizi yeni zorluk ile 160'tan fazla seviyeye sahiptir. Om Nom ile birlikte çalınan tüm şekerleri toplayabilir ve aynı zamanda hırsıza sebep olan şeylerin cezasını çekebilir misiniz?


Cut The Rope 2 Oyna


Tırmanış gibi, Cut the Rope 2'deki seviyeler de giderek zorlaşacak. Şekerler, hata yapmanıza izin vermeyecek şekilde daha tehlikeli bir konumda düzenlenmiştir. Çünkü yanlış kablonun sadece bir kesiği, tekrar oynamak zorunda kalacaksınız. Üstelik seviyede bazı engeller de ortaya çıkıyor. Pasif bir rol oynamalarına rağmen, şeker üzerinde hareket ederek şekerin Om Nom'a doğru ilerlemesini engelleyeceklerdir. O zamanlar Hint asistanlarını kullanmak çok yardımcı oldu. Ancak aşırıya kaçmamalısınız çünkü bu, bulmaca oyununun eğlencesini kaybedecektir.


Cut the Rope 2 hile apk


Cut the Rope 2, diğer bulmaca oyunları gibi değil. Bulmacaya girmeden önce, üç yıldız toplamak, yıldız toplamamak veya meyve toplamak (zorluğa bağlı olarak ihtiyaç duyulan meyve miktarı 15 ila 50 arasında değişebilir) gibi oyunun üç zorluğundan birini seçebilir, oynayabilirsiniz. sınırlı zaman ve daha fazlasıyla. Bu zorluklardan birini tamamlayın, bir sonraki seviyenin kilidini açabilirsiniz.


Cut the Rope 2 APK DAYI


Ancak bazı özel etaplar, yolculuğa devam etmek için Om Nom'un yeterli sayıda madalyaya sahip olmasını gerektirir. Bu nedenle, bazı seviyelerde madalya kazanmak için birden fazla meydan okuma gerçekleştirmeniz gerekir. Bu, o seviyedeki performans puanlarının artmasına katkıda bulunacaktır. Birkaç tür oyun içi destek öğesi vardır. Om Nom'un şekerleri toplaması ve ilgili görevi tamamlaması için bunları esnek bir şekilde kullanmanız gerekecek.


Cut the Rope 2 APK Android oyun CLUB


Örneğin, Om Nom'un üç yıldız toplaması gerekiyor. Ancak Om Nom'u bağlayan bir ipi kestiğinizde yere düşer ve kalan yıldızı toplayamaz. Onu havaya çekmek için balon öğesini kullanın. Sonra halatı kesip onu olduğu yere geri getirin, seviyeyi tamamlamak için şekeri yemeye devam edin. Diğer durumlarda, Om Nom haritadaki nesnelere vurmak için bombaları da kullanabilir ve bu da onların kendisine daha yakın hareket etmesine neden olabilir. Veya diğer şekeri kendinize doğru zorlayan balonu emmek için emme öğesini kullanın.


Cut the Rope 2 Hile Apk 2021


Cut the Rope 2, ZeptoLab'ın en başarılı oyunudur. Pek çok eğlenceli bulmacaya sahiptir, ancak mantığı yoktur, ancak yaratıcılığa ve imkansız fikirlere yöneliktir. Yüzen şeker, önünde bir kaya varken nasıl Om Nom'a doğru yuvarlanabilir? Tüm cevaplar bu oyunda. 


Cut the Rope 2 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Voyage 4 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar