Weekend Warriors MMA Full Sürüm APK [v1.167]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Weekend Warriors MMA Full Sürüm APK [v1.167] 1 Weekend Warriors MMA Full Sürüm APK [v1.167] 2 Weekend Warriors MMA Full Sürüm APK [v1.167] 3 Weekend Warriors MMA Full Sürüm APK [v1.167] 4 Weekend Warriors MMA Full Sürüm APK [v1.167] 5 Weekend Warriors MMA Full Sürüm APK [v1.167] 6

Weekend Warriors MMA Full Sürüm APK [1.167] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Cep telefonlarındaki en büyük güreş oyununun arkasındaki motor şimdi devrimi MMA'ya getiriyor


Weekend Warriors MMA 1.167 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Oyunun tam sürümü satın alındı
Dövüş oyunları, oyunculara en yoğun ve canlandırıcı maçları veya deneyimleri yaşatmak için en uygun seçimdir. Çoğu oyuncu her zaman yeni hisler arar ve birçok dövüş oyunu tüm kaynaklarını oyuncuları eğlendirmek için kullanır. Dövüş türünün izlenimi, birçok ünlü eylemi veya dövüş sanatını simüle edecekleri, hatta potansiyel bir gladyatör olmak için sanal maçlar yaratacaklarıdır. Bu makale , popüler MMA dövüş sporunu yeniden canlandıran bir oyun olan Weekend Warriors MMA'yı tanıtacak . Bu oyun sayesinde oyuncular zorlu savaşlara erişebilecek ve savaşçılardan yeni hareketler öğrenecek.


Weekend Warriors MMA v1.167 MOD APK


Weekend Warriors MMA, oyunculara harika bir deneyim sunmak için karakterler, ortamlar, dokular ve diğer birçok görsel öğe gibi her şeyi oluşturmak için üst düzey grafikler kullanır. Dahası, grafikler her yaş için uygundur ve MMA spor yoğunluğunu azaltarak dövüş türü için yeni sahneler oluşturur. Ana karakterlerden gelen detaylar, oyuncuları, eylemleri ve nasıl hareket ettikleri gibi eğlendirmenin anahtarıdır. Oyunun grafikleri de mükemmel şekilde optimize edilmiş olup, oyuncuların kişiselleştirme ve özelleştirmenin keyfini çıkarmasına ve çoğu orta sınıf cihazda verimli bir şekilde çalışmasına olanak tanır. Oyun, grafiklerinde oyunculara sürekli olarak beklenmedik unsurlar getirecek ve oyuncunun görsel deneyimini yeni bir seviyeye taşıyacak.


Weekend Warriors MMA 1.167 Full Apk


Weekend Warriors MMA'nın oynanışının özü antagonisttir ve oyun, oyuncunun oyun deneyiminin mutlak olması için oyunculara sürekli olarak çok sayıda ilgi çekici içerik sağlayacaktır. Oyun birçok farklı oyun modu sunacak ve özü, oyuncuların kendileri için bir isim oluşturduğu ve diğer dövüşçülerle savaştığı kariyer modudur. Oyunun bir çevrimiçi modu bulunmamakla birlikte içeriği ve turnuvaları, oyuncuların dövüş türü ile birçok farklı duyguya sahip olması için yeterlidir. Oyuncular, oyun modlarının yanı sıra, daha iyi dövüş tekniklerini temsil eden, fon kaynakları arayan, yükseltme yapan ve eğiten birçok gladyatör arasından seçim yapabilirler. Oyunun oynanışı, oyuncuları eğlendirmek için birçok çekici unsura sahip olduğu ve hatta oyunculara mükemmel bir dövüş oyunu sunmak için bonus içerikle birlikte geldiği için neredeyse sonsuzdur.


Weekend Warriors Apk hile


Boksör sistemi, oyuncuların farklı potansiyele ve farklı dövüş becerilerine sahip bireyleri bir araya getirdiği yerdir. MMA, dünyadaki tüm gladyatörler için bir spordur, bu nedenle Hafta Sonu Savaşçıları, oyuncuların seçebileceği birçok farklı dövüş sanatları stiline sahip olacak. Sadece dövüş sanatları tarzı değil, her birey, oyuncuların uygun bir kadro kurması için ayrı bir gösterge sistemine sahip olacak. İstatistiklerdeki fark, oyuncuya ringde pek çok fayda sağlayan ve mutlak zaferler sağlayan bir göze çarpıyordu. Dahası, dövüş sanatları stilleri, oyunun dövüş mekaniklerini etkileyecek ve oyunu diğer dövüş oyunlarından daha zengin ve etkileyici hale getirecek.MMA Full Apk indir


Temel kontroller bir gladyatörü bağlamaz, böylece oyuncu kombo yaptıktan sonra güçlü saldırılar yaratabilir. Oyunun kontrol mekanizması esnek ve etkileşim dolu, aynı zamanda oyuncuya ferahlatıcı ve arkadaşça bir his veriyor. Bu sayede oyuncular gladyatörlerini birçok farklı bakış açısıyla kontrol edebilirler. Ayrıca, her gladyatörün dövüş sanatları stili bir kombo rehber panosu ile birlikte gelecek ve oyuncular bunları maçın ortasında öğrenip pratiğe uygulayabilecekler. Gelecekte, gladyatörler çoklu kombinasyonlarda veya pasif becerilerde gelişerek oyunculara eğlence için daha fazla içerik ve gladyatörlere yatırım yapmak için daha fazla neden sunabilir.


Mdickie mma mod apk


Weekend Warriors MMA, oyunculara sürekli olarak heyecan verici fırsatlar veya eğlence için harika içerikler sunar. Bu, finansman bulmayı, oyunculara kariyer gelişimi için birçok farklı gelir kaynağı sağlamayı ve gladyatörlerin eğitimini içerir. Oyuncunun itibarı ne kadar yüksekse, o kadar çok yeni finansman kaynağı ortaya çıkar ve oyuncu bu fırsatlardan birçok fırsattan yararlanabilir. Oyuncular sponsorluk bulmanın yanı sıra televizyon programlarına veya turnuvalara katılarak unvanlarını artırabilirler. Uluslararası arenada, oyuncular için dövüş becerilerini gösterme, isim yapma ve gladyatörlere ve kariyerlere birçok onur getirme şansı var.


Weekend Warriors Android oyun CLUB


Weekend Warriors MMA, popüler sporu simüle eden bir dövüş aksiyon oyunudur. Mükemmel bir oyun yaratmak için ilgi çekici içerikle birlikte çok fazla ilgi gördü. Oyun, oyun, özellikler ve yeni gladyatörler dahil olmak üzere oyuncular için yeni içeriği sürekli olarak güncelleyecektir. Kendinizi eğlendirmek için samimi ve esnek bir dövüş oyunu arıyorsanız, bu oyun gladyatör kariyerinize başlamak için uygun bir seçim olacaktır.


Weekend Warriors MMA İndirin (MOD, Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun True Skate APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar