The Long Drive - Road Trip Game Para Hileli MOD APK [v2.0]

Puan: 3.09 (Oylar: 11)
The Long Drive - Road Trip Game Para Hileli MOD APK [v2.0] 1 The Long Drive - Road Trip Game Para Hileli MOD APK [v2.0] 2 The Long Drive - Road Trip Game Para Hileli MOD APK [v2.0] 3 The Long Drive - Road Trip Game Para Hileli MOD APK [v2.0] 4 The Long Drive - Road Trip Game Para Hileli MOD APK [v2.0] 5 The Long Drive - Road Trip Game Para Hileli MOD APK [v2.0] 6

The Long Drive - Road Trip Game Para Hileli MOD APK [2.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sıcak bir çölde uzun yolculukta hayatta kalabilir misin?


The Long Drive 2.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Full - Tam Sürüm. 39.99 TL değerinde olan bu oyun bedava
PC'de ortaya çıkan en tuhaf türlerden biri, eski araba simülatörü The Long Drive - Road Trip Game. Jalopy, Road to Guangdong ve My Summer Car gibi, paslı, güvenilmez eski otomobillerde, periyodik olarak tamir etmeniz, ters çevirmeniz veya yakıt doldurmanız gereken hatırlatıcı yerleri keşfetmenizi sağlayan oyunlardan bahsediyorum.


The Long Drive v2.0 MOD APK


Ve şimdi bu listeye The Long Drive'ı ekleyebilirsiniz; prosedürel olarak oluşturulmuş geniş bir çölde geçen, çıplak ama garip bir şekilde zorlayıcı Erken Erişim sürüş simülasyonu. Hâlâ geliştirme aşamasında, bu yüzden sürmekten başka yapacak bir şey yok, ancak bu uçsuz bucaksız, kumlu çorak arazide hipnotik bir şey var. Yeni bir oyuna başlayın ve kendinizi bir garajda kum tepelerine yapacağınız yolculuğa hazırlanırken bulacaksınız. Benzin deponuzu doldurabilir ve bagajı suyla doldurabilirsiniz çünkü sonsuza kadar çölde susuz kalmanız gerekecek.


The Long Drive Para Hilesi


Bu hazırlık aşamasının size heyecan verici, tehlikeli bir yolculuğa çıkma duygusu vermesini seviyorum, ancak şu anda kontroller beceriksiz ve fizik biraz seğiriyor. Aptalca bir şeyler düşürüp duruyorum ya da yanlışlıkla arabamın kapılarını çekiyorum. Ancak oyunun hayatta kalma sistemleri henüz tam olarak yerine oturmadı, bu yüzden bunların çoğu şu anda sadece rol oynuyor.Neyse ki, hayatta kalmak umurumda değil: Sadece sessizlik içinde uzun mesafeler sürmek istiyorum. Açık dünya oyunlarında yapmayı en sevdiğim şeylerden biri, bir araba kapmak ve manzaranın tadını çıkararak haritanın etrafında amaçsızca sürmek. Aynı nedenden dolayı çeşitli kamyon simülatörlerinde oturum açmış birkaç yüz saatim var.


The Long Drive Nasıl İNDİRİLİR


Long Drive aynı kaşıntıyı kaşıyor ve bu ıssız otoyollarda 30-40 meditatif dakika geçirmek için keyifli bir yol buluyorum. Çölün neredeyse minimalist estetiği ve rüzgarın uğultusu dışında sağır edici sessizlik şaşırtıcı derecede atmosferik. Özellikle güneş batmaya başladığında, çorak araziyi yanan kırmızı ışık ve uzun gölgelerle kaplıyor.


The Long Drive Mobile indir


Yollara bağlı kalın ve ara sıra yeni araba parçaları, yakıt ve diğer hayatta kalma malzemeleri için çöp atabileceğiniz eski terk edilmiş bir eve veya yol kenarındaki bir benzin istasyonuna rastlarsınız. Yakıtınız azaldığında ve marş motorunuzda topalladığınızda, ileride bir binanın siluetini görmek sizi rahatlatır.


The Long Drive Hile Apk


Hatta diğer arabalardan parçaları çekip kendi arabanıza takabilirsiniz ve aracınızı oynarken yavaş yavaş Frankenstein'ın uyumsuz parçalardan oluşan canavarına dönüşür. İzlenecek tozlu otoyollar var, elektrik direkleriyle çevrili ya da garip kaya oluşumları ve yükselen tepeler bulacağınız sonsuz çölde yoldan çıkabilirsiniz. Ama burada arabanıza kötü bir şekilde zarar verirseniz veya yakıtınız biterse, tekrar yola çıkmakta zorlanacaksınız.


The Long Drive Apk indir


Long Drive'ın gidecek çok yolu var ve Jalopy gibi oyunlar benzer, ancak daha eksiksiz bir deneyim sunuyor. Ama gerçekten ilginç bir şeyin kemikleri burada ve geliştiricinin bunları nasıl geliştirdiğini görmek ilgimi çekiyor. Umarım hayatta kalma unsurlarından ziyade sürüşün saflığı öncelik olarak kalır, çünkü zaten PC'de bu oyunlardan yeterince var.


The Long Drive Apk Son Sürüm


Uzun otoyollardan ve kum tepelerinden oluşan denizlerden oluşan ürkütücü derecede ıssız bir arazide hantal, küçük bir araba kullanmak istediyseniz, o zaman The Long Drive çok özel dualarınızın cevabıdır. Henüz 10$'lık istenen fiyata değip değmeyeceğinden emin değilim, ancak bu, dikkatle izlenmesi gereken bir şey olabilir.


The Long Drive indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Castle Raid APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 11 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"The Lohg Dirve"

Burak

9 ay önce

The Lohg Dirve Nasıl yüklenire lekesi lir me Efenim dime nasıl yüklenire ücretsize telefon dane

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar