Car Parking Multiplayer 4.8.10.4 Para Hileli MOD APK

Puan: 4.14 (Oylar: 92)
GIF
Car Parking Multiplayer 4.8.10.4 Para Hileli MOD APK 1 Car Parking Multiplayer 4.8.10.4 Para Hileli MOD APK 2 Car Parking Multiplayer 4.8.10.4 Para Hileli MOD APK 3 Car Parking Multiplayer 4.8.10.4 Para Hileli MOD APK 4 Car Parking Multiplayer 4.8.10.4 Para Hileli MOD APK 5 Car Parking Multiplayer 4.8.10.4 Para Hileli MOD APK 6

Car Parking Multiplayer 4.8.10.4 Para Hileli MOD APK, Bu oyun öncelikle park etme becerilerinizi geliştirmenize ve mükemmelleştirmenize izin veren bir araba park simülasyon oyunudur.

Car Parking Multiplayer AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Harcadıkça artar.

Simülasyon oyunları son on yıldan beri var. Ancak, son zamanlarda bazı popüler mobil oyunlar sayesinde popüler hale geldiler. Bu oyunlardan biri de Car Parking Multiplayer APK. Bu oyun öncelikle park etme becerilerinizi geliştirmenize ve mükemmelleştirmenize izin veren bir araba park simülasyon oyunudur.

Bununla birlikte, oyunun sunacağı çok şey var. Yalnızca Google Play Store'daki 10 milyondan fazla indirmeyle, bu oyunun insanların kalplerine nasıl hükmettiği açıkça görülüyor.


Sıradan Araba Simülasyon Oyununuz Değil


Dışarıda binlerce araba mobil oyunu var, ancak hepsi Car Parking Multiplayer ile aynı ilgiyi görmüyor. Sadece popülerliğinden dolayı değil, bu oyunun gerçekten sunabileceği harika bir şey var. Grand Theft Auto serisi gibi oyunları seviyorsanız ancak sadece arabalarla oynamak istiyorsanız bu oyun tam size göre!

GTA oyunları gibi, oyun da 3D çok oyunculu bir dünyada geçiyor. Grafikler birinci sınıftır ve her ayrıntı çıplak gözle görülebilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz 50'den fazla araba türü var ama bunlar bildiğiniz markalı araçlardan değil. Durum bu olsa da, tasarımları bazı birinci sınıf arabalara çok benziyor, bu yüzden bu bir sorun olmamalı.


Car Parking Multiplayer 4.8.10.4 Para Hileli MOD APK


Simülasyon oyunları, oyunculara ellerinden geldiğince gerçeği en iyi şekilde ulaştırmaktır. Bu nedenle, genellikle tek bir tema etrafında döner ve onu mümkün olan en iyi oyun haline getirir. Car Parking Multiplayer söz konusu olduğunda, bu oyun hayal kırıklığına uğratmaz! İşte özellikler:

3D Açık Dünya - GTA oyunları gibi, Car Parking Multiplayer, dünyayı sınırsızca tamamen keşfetmenize olanak tanır. Bu, yürüyebileceğiniz, dolaşabileceğiniz ve şehri keşfedebileceğiniz anlamına gelir. Bir şehirde bulacağınız her şeyi burada bulabilirsiniz: benzin istasyonları, araç kiralama hizmetleri, binalar, parklar ve daha fazlası!


Car Parking Multiplayer 4.8.10.4 Para Hileli MOD APK , olzhass tarafından mobil oyun için geliştirilmiş bir araba park simülasyon oyunudur. Bu 3B sürüş simülatörü oyununda, çekici ve pikaplardan spor ve klasik arabalara kadar çeşitli araçların çevreninde gezebileceksiniz. Ayrı olarak takriben 82 gerçek hayat park yapma ve sürüş zorluğuyla karşı karşıya kalacaksınız. Dahası, hareket ve sırlarla dolu bir şehri keşfetmek için özgürce dolaşabileceğiniz yüksek kaliteli, detaylı ve sürükleyici bir açık dünya ortamına sahiptir .

Çok oyunculu mod ve son derece özelleştirilebilir arabalar

Bu simülasyon oyunu, çok oyunculu bir açık dünya modunda oynamanızı sağlar. Bu modda, çok oyunculu bir yarış oyununda gerçek oyunculara karşı yarışacaksınız. Her gün binlerce gerçek oyuncuyla araba değiş tokuş etmeyi seçebilirsiniz. Bunun da ötesinde , arkadaş listesi ve sesli sohbet özelliği aracılığıyla dünyanın her yerinden oyuncularla gerçek vakitli olarak etkileşim kurabilirsiniz .

Hiçbir kısıtlama olmadan özelleştirebileceğiniz otantik iç mekana sahip yaklaşık 100 araba var. Arabanızın motorunu ayarlayabilir, turbo, vites kutusu, egzoz ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz. Bu arada süspansiyonu, tekerlek açısını ve benzerini de ayarlayabilirsiniz. Bu oyun bu arada kişiselleştirmenin tadını çıkarabileceğiniz dinamik vinil ve araba gövdesi parçaları gibi görsel otomatik ayarlama da sunar.

Car Parking Multiplayer’ın oynanışı çok sezgiseldir , bu da rastgele bir kullanıcının – çok az teknik bilgiye sahip olanlar dahi – bu oyunu pratik olarak oynayabileceği mananına gelir. Araçların hızı ve istikameti komutları gibi kontrollerin çoğu oyunun ana ekranında görüntülenir. Bununla beraber, oyunun grafikleri hala daha fazla parlatma gerektiriyor ve özelleştirilebilir haritalar ve özürlü parkurlar gibi daha çeşitli özellikler ilave etmeli.

Etkileyici ancak iyileştirmeye ihtiyaç var

Car Parking Multiplayer APK, oynanacak oyun listenizin bir parçası olabilir. Aracınızı hizmet verdiği tüm gerçek iç mekan ve diğer kuvvetli otomobil gövdesi parçalarıyla özelleştirmeniz için sizi son derece teşvik ettiği için, park yapma ve yarış eyleminden daha fazlasını sağlayan mükemmel bir sürüş oyunu tecrübesi sunar. Bununla beraber, oyun daha eğlenceli özelliklere sahip değil ve yeniden de zayıf grafikleri gibi üzerinde çalışılması şart olan bir takım meseleler var. Yeniden de oynamak hala tatmin edici.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 92 Oylar ve 7 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
7
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Carparking"

Vüsal

1 yıl önce

Cok iyi

"car parking"

Cəmşid

1 yıl önce

İyi oyunlar bana

"Car parking hiyləsi"

Zaur Aliyev

2 yıl önce

Çox əla oyun mənimdə pulu eləyin

"CAR PARKİNK"

TUNAR

2 yıl önce

Gözel oyun

"car parking"

ali eren

2 yıl önce

krom istiyorum

"Car parking"

Elgun

3 yıl önce

Car parking hilesi

"Çar parking"

Ahmet

3 yıl önce

😎😎😎😎👌👌👌👌👌👌👍👍👍👍👍

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar