Mars Future Para Hileli MOD APK [v1.0.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mars Future Para Hileli MOD APK [v1.0.3] 1 Mars Future Para Hileli MOD APK [v1.0.3] 2 Mars Future Para Hileli MOD APK [v1.0.3] 3 Mars Future Para Hileli MOD APK [v1.0.3] 4 Mars Future Para Hileli MOD APK [v1.0.3] 5

Mars Future Para Hileli MOD APK [1.0.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şehrinizi geliştirmek için, dünyanın her yerinden gelen turistlerin keşfedecekleri evreni bulabilmeleri için Mars'ın kapısını açabilirsiniz.


Mars Future 1.0.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Öğreticiyi tamamladıktan sonra, gerçek parayla sonsuz oyun para birimi Ücretsiz satın alma alacaksınız.
Mars kaşiflerinden biri olmak istiyorsanız, Mars Future'ı kaçırmamalısınız - Mars'ta bir şehir inşa edin. Bu, gezegenin zengin kaynaklarına sahip heyecan verici bir Mars şehir kurma oyunudur. Mars'ta daha önce hiç görmediğiniz heyecan verici şeyleri keşfedeceksiniz. Her yerden gelen turistler için turizm projeleri geliştirin ve oyunda öngörülemeyen zorluklarla karşı karşıya kalın.


Mars Future v1.0.3 MOD APK


Mars Future oyununda yerçekimi ve atmosferle ilgili deneyler size iyi sonuçlar verdi ve Mars'ta modern bir şehir kurmaya karar verdiniz. Mars kaşiflerinden biri olacak, üzerinde yaşayacak ve bu gezegene gelmeyi hayal eden birçok turist için seyahat hizmetleri yaratacaksınız. Yukarıdaki deneylerden sonra, oluşturduğunuz kimyasal ilaçlar sayesinde hayvanlar ve bitkiler yayılmaya başlar ve ziyaretçilerin keşfetmesi için Mars'ta yaşam yaratmayı mümkün kılar.


Mars Future Para Hilesi


Yakın gelecekte Mars'a sadece birkaç saat süren uçuşlar yaratacak ve birçok jeton toplamanıza yardımcı olacaksınız. Mars Future'da daha önce hiç görmediğiniz şeyleri keşfedecek ve bu heyecan verici gezegenin gizemlerini çözeceksiniz. Eserler, terk edilmiş sığınaklar, gömülü tüneller gibi gezegende yerleşim olduğuna dair kanıtlar ve bu gezegeni ilk ziyaret edenlerin dünya insanlarının olmadığına dair bir dizi başka kanıt bulabilirsiniz. Bu gezegende yaşam bulduktan sonra, önceki ziyaretçilerin keşfetmediği gizemli alanları araştırmaya devam etmelisiniz. Burada modern bir şehir yaratmak için tesisler inşa edecek ve gezegenin eşsiz doğal kaynaklarını ve en gelişmiş robotları kullanacaksınız. Aralarından seçim yapabileceğiniz 50'den fazla bina ile Dünya'da devasa yapılar oluşturmak için Mars'taki donmuş, kraterler, nehir yatakları gibi mevcut nesneleri kullanın.


Mars Future Hile apk


Şehrinizi geliştirmek için, dünyanın her yerinden gelen turistlerin keşfedecekleri evreni bulabilmeleri için Mars'ın kapısını açabilirsiniz. Yolcularınıza özenle davranın ve kârınızı kat kat artıracak yarattığınız olağanüstü eğlence ile onları şaşırtın. Ve oradan, Mars Future'da geliştirme ve araştırma için ödeme yapmak için bu karı kullanabilirsiniz.


Mars Future apk indir


Mars Future size her gün birçok görev verecek ve yüksek başarılar ve benzersiz ödüller almak için bunları tamamlamanız gerekiyor. Ayrıca, onları keşfetmek ve geliştirmek için yeni alanlar açarak Marslı şehrinizin güçlenmesine yardımcı olacaksınız. Oyundaki etkinliklere ve yarışmalara katılarak benzersiz ve gezegenin tuhaf manzaralarını gezmenize olanak tanıyan özel ödüller alacaksınız.


Mars Future Son Sürüm apk


Mars Future, bu gezegende bulunan doğal kaynaklarla benzersiz bir Mars şehir kurma ve geliştirme oyunudur. Önceki ziyaretçilerin bulamadığı gizemleri ve birçok göz alıcı diyarı keşfedeceksiniz. Bu oyuna katıldığınızda, hayallerinizdeki keşif, iş ve şehir planlamasının heyecan verici maceralarıyla uzayın güzel dünyasına gireceksiniz.


Mars Future indir (MOD, Sınırsız Para Birimi Hilesi)


Bir önceki android oyun Aramızdaki Şeytan APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar