Wolf Simulator Evolution Para Hileli MOD APK [v1.0.34]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Wolf Simulator Evolution Para Hileli MOD APK [v1.0.34] 1 Wolf Simulator Evolution Para Hileli MOD APK [v1.0.34] 2 Wolf Simulator Evolution Para Hileli MOD APK [v1.0.34] 3 Wolf Simulator Evolution Para Hileli MOD APK [v1.0.34] 4 Wolf Simulator Evolution Para Hileli MOD APK [v1.0.34] 5 Wolf Simulator Evolution Para Hileli MOD APK [v1.0.34] 6

Wolf Simulator Evolution Para Hileli MOD APK [1.0.34] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çevrimiçi oyun modu için, gerçekçi ve güzel grafiklerle dolu bir dünyanın keyfine varacaksınız.


Wolf Simulator Evolution 1.0.34 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi, canavarları öldürmek çok fazla deneyim kazanabilir.
Wolf Simulator Evolution, oyunculara engin ve görkemli doğal dünyada fantastik vahşi yaşam deneyimi sunan bir oyun platformudur. Son derece vahşi kurtlara dönüşecek, eşsiz bir orman yaşamını deneyimleyeceksiniz. Oyun, bugün piyasadaki tüm cihazlarda bulunan tamamen ücretsiz platformlardan biridir. Özellikle tamamen ücretsiz olan çevrimdışı oyun modu ile oyun deneyimine kolayca katılmak için internete bağlı olmanıza gerek kalmayacak. Çevrimiçi oyun modu için, gerçekçi ve güzel grafiklerle dolu bir dünyanın keyfine varacaksınız.


Wolf Simulator Evolution v1.0.34 MOD APK


Bu Wolf Simulator Evolution oyununun oyunculara getireceği birçok olağanüstü özellik olacak. Tüm özellikler, oyuncuların zorlukların kolayca üstesinden gelmelerine yardımcı olacaktır. Vahşi doğada yepyeni yerleri ve hayvanları avlayacak ve bunların kilidini açacaksınız. Bu oyunda, tüm oyunculara birçok farklı çevrimiçi oyun modu sağlanacaktır; tüm bu oyun modlarını etkili bir şekilde kullanmalı ve kullanmalısınız. Yani bu oyunla benzersiz ve heyecan verici bir deneyim yaşayacaksınız.


Wolf Simulator Evolution 1.0.34 Para Hile Apk


Savaş özelliği, bu oyun için vazgeçilmez faktörlerden biridir. Savaş alanlarında birçok farklı rakiple savaşacaksınız. Vahşi dünyada huzurlu bir hayat yaşayabileceksiniz, kurtlardan birçok farklı hayatta kalma becerisi öğreneceksiniz, özellikle de kendinize en istikrarlı sığınağı inşa edeceksiniz. Özellikle bu oyunda kurtunuza dövme yaptıracaksınız, ten rengini ve geçtiği yolları değiştirebiliyorsunuz. Kurtunuzun avlanma becerilerini yükseltin ve yönetin, avlanmaya gidin ve onlara verilen tüm görevleri tamamlayın.


Wolf Evolution elmas hilesi


Bu oyun platformunda görünen tüm hayvanlar inanılmaz derecede gerçekçidir; oyun geliştirme ekibimiz tarafından muhteşem grafiklerle tasarlanmıştır. Bu unsur sayesinde oyuncular gerçek bir vahşi yaşam dünyasında kaybolmuş gibi hissedecekler. Bu oyundaki tüm modlar oyuncular için tamamen ücretsizdir. Böylece istediğiniz herhangi bir oyun moduna kolayca katılabilirsiniz. Bu oyundaki hayvanlar çevrimiçi olarak simüle edilecektir. Dünyanın her yerinden diğer rakiplere karşı savaşmak için görevlere katılmanız gerekecek. Oyuncular için olağanüstü çeşitlilikte ve zengin bir görev sistemi olacak. Kurtların ininde bir sürü heyecan verici görev yapalım. Değerli hediyeler alacağınız tüm çevrimiçi görevleri mükemmel bir şekilde tamamlayın.


Wolf evolution APK Dayı


Wolf Simulator Evolution oyununda tüm oyunculara benzersiz bir rol sistemi verilecek. Kendiniz için en etkili ve teşvik edici oyun tarzlarını seçmeniz yardımcı olacaktır. Ayrıca, tüm oyuncuların hayvanların vahşi yaşamından değerli beceriler öğrenmesi gerekir. Kurtların görünüşünü sen seçeceksin. Tercihinize göre kurdun rengini değiştirmekte özgür olacaksınız. Takım çalışmanızı artırmak için bu çevrimiçi oyunda arkadaşlarınıza katılın. Ayrıca onları ekibinize katılmaları için kolayca davet edebilirsiniz. Ayrıca tüm oyuncular diğer oyuncularla rahatlıkla oynayabilir, sohbetlere katılabilir, böylece oyun sıkıcı olmaz. Renkli bir hayvan dünyası hakkında bilgi edinmenize yardımcı olacak birçok farklı oyun modu olacak. Vahşi savaş alanlarında diğer hayvanlarla savaşabilirsiniz. Özellikle tüm oyuncular, çevrimiçi oyun modlarında diğer kurtlarla yapılan savaşlara kolayca katılabilir. Çevrimiçi oyun modunda, tüm oyuncuların wifi veya internete bağlı olması gerekir.


Wolf Simulator Evolution Apk Hile


Wolf Simulator Evolution, vahşi hayvanlar üzerinde yeni bir rol yapma platformudur. Fantastik bir vahşi yaşam dünyasının yolculuklarını keşfedecek ve deneyimleyeceksiniz. Çevrimiçi oyun modunda yepyeni avlanma alanlarını keşfetmeniz size yardımcı olacaktır. Kendi kurt güçlerinizi büyütün ve yükseltin. Çılgın savaşlarla dövüş becerilerinizi geliştirin. Çevrimiçi PVP savaş modunda ustalık seviyenizi gösterirken bu oyunda en iyisi olmak için tüm görevleri gerçekleştirin. Arkadaşlarınızla, ailenizle ve dünyadaki diğer birçok oyuncuyla oynayalım ve gerçek bir lider olalım.


Wolf Simulator Evolution Deneyim Hilesi


Wolf Simulator Evolution oyununda, tüm oyuncular çok modern bir 3D grafik modunu deneyimleyecek; bu vahşi dünyanın gerçekçi ve canlı olmasına yardımcı olacaktır. Bu oyundaki tüm unsurlar, katılan herkese neşe getirecek. Tüm vahşi hayvanlar en gerçekçi şekilde tasarlanacak ve birçok vahşi hayvanın bulunduğu büyülü bir orman keşfedeceksiniz. Canlı ve çeşitli bir görev sistemi, oyunu sıkıcı hale getirmeyecek. En sevdiğiniz dövüş evcil hayvanınız olmak için kurtunuzdaki tüm özellikleri yükseltin ve geliştirin. Oyun, aynı modda iki veya daha fazla oyuncuyla savaşmanıza yardımcı olacaktır. Aynı zamanda size çok değerli ödüller de getirecek.


Wolf Simulator Evolution'ı İndirin (MOD, Sınırsız Para / EXP Hilesi)


Bir önceki android oyun Drift Max APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar