Hills of Steel Para Hileli MOD APK [v4.5.0]

Puan: 4.50 (Oylar: 2)
Hills of Steel Para Hileli MOD APK [v4.5.0] 1 Hills of Steel Para Hileli MOD APK [v4.5.0] 2 Hills of Steel Para Hileli MOD APK [v4.5.0] 3 Hills of Steel Para Hileli MOD APK [v4.5.0] 4 Hills of Steel Para Hileli MOD APK [v4.5.0] 5 Hills of Steel Para Hileli MOD APK [v4.5.0] 6

Hills of Steel Para Hileli MOD APK [4.5.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Düşmanların göremediği tepelerden ilerle ve onları ez.


Hills of Steel 4.5.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Altın Hilesi

İnsan savaşı tarihinde çok sayıda silah ve çeşitli oluşumların olduğu söylenebilir. Genel olarak, hepsinin rakibe çok etkili bir şekilde saldırmak ve kendi tarafına galibiyet getirmek gibi bir amacı vardır. Birçok silah türü piyasaya sürüldü ve şimdiye kadarki en güçlü şeyin atom bombası olduğunu söyleyebiliriz. Ancak, savaş alanına getirildiğinde yaratacağı tehlike ve sonuçların derecesi nedeniyle savaştan men edildi. Bu nedenle, yalnızca karadaki savaşlar açısından, tanklar hala tehlikeli bir silahtır ve her takım için en iyi saldırı etkisine sahiptir.


Hills of Steel v4.5.0 MOD APK


Bu özel ve karizmatik nedeniyle tank imajını ana akım olarak kullanan oyun ürünleri çokça piyasaya sürülüyor. Şu anda, hayatta kalma yolunda oynayan bireysel rol yapma oyunları piyasadaki en popüler oyunlar olsa da, Tank Shoot oyunları hala en popülerler arasında. "Hills of Steel" oldukça uzun bir süredir piyasada ve aynı zamanda 2D yandan kaydırma tarzında çalışan basit bir tank atış oyununu temsil eden ürünlerden biri. Tüm dünyadaki oyuncuların popülaritesi ve desteği sayesinde, çıkışının ikinci bir versiyonuna sahip olmak üzere. YouTube'da hızlı ve prestijli oyunculara erken erişim sağlayan, oynatılan videolar bulabilirsiniz.


Hills of Steel 4.5.0 Para Hile Apk


Hills of Steel oynanışı, daha önce web'de popüler olan flash oyunlara benzeyen, öğrenmesi kolay ve anlaşılır bir oyundur. Oynanış biraz farklı olsa da, genel görünüm hala aynı. Oyuncunun nihai görevi, yüzüğünde bulunan tüm rakipleri yok etmektir. Bir oyunun süresi sınırsızdır, böylece becerilerinizi özgürce gösterebilirsiniz. Hills of Steel apk, Hills of Steel indir, Hills of Steel apk 2021, Hills of Steel MOD APK, Hills of Steel 2 APK, Hills of Steel oyna, Dawn of Steel Apk Android oyun CLUB, Hills of Steel 2 apk hile gibi standart oyun senaryolarında 2s2 savaşlara katıldığınızda bir kuraldır; Bu oyunu sınırlamak için bir zaman olacak. Bir takım arkadaşınızla birlikte, aynı zamanda internette bulunan ve bağlanan oyuncular olan iki rakibe karşı bir maça katılacaksınız. 1 dakika içinde takımınız rakibe saldırmak ve onu yok etmek için tüm gücünü kullanmak zorunda kalacak.


Hills of Steel Son Sürüm Apk indir


Tamamen mağlup olan herhangi bir taraf kaybeden olarak kabul edilir veya bir süre sona erdiğinde, daha fazla hasar alan taraf kaybeden olur. Ayrıca, baskın Boss savaş modları var. Çok sayıda silahla donatılmış tanklara sahip olacaklar ve doğru çalışacaklar. Oyuncular, düşman hareketinde ustalaşmak ve zayıf yönleri bulmak için tanklarını kontrol etmek zorunda kalacaklar. Bir patronu kazanmak çok sayıda ödül alacak.


Hills of Steel Elmas Hilesi


Seçtiğiniz ve savaşlara katıldığınız birçok tank türü var. Her kategorinin kendi göstergeleri olacak, böylece gözden geçirip oyununuza koyabilirsiniz. Üç farklı istatistik olan Zırh, Silah ve Motor ile oyuncular her maçın durumuna nasıl uyacaklarını düşünmelidir. Sevgili tankınız maçın koşullarını karşılamıyorsa çok endişelenmeyin. Daha güçlü olmak için aldığınız parayı yükseltmek için kullanabilirsiniz.


Hills of Steel İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Prey Day APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar