Battle Disc Para Hileli MOD APK [v1.7.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Battle Disc Para Hileli MOD APK [v1.7.7] 1 Battle Disc Para Hileli MOD APK [v1.7.7] 2 Battle Disc Para Hileli MOD APK [v1.7.7] 3 Battle Disc Para Hileli MOD APK [v1.7.7] 4 Battle Disc Para Hileli MOD APK [v1.7.7] 5 Battle Disc Para Hileli MOD APK [v1.7.7] 6

Battle Disc Para Hileli MOD APK [1.7.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Diski atın ve rakiplerin savunmalarını ortadan kaldırın.


Battle Disc 1.7.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Battle Disc - Android cihazınız için birçok güçlü rakiple karşılaşmanız gereken heyecan verici bir simülatör. Rakibinize renkli diskler fırlatmanız gereken renkli bir dünya sizi bekliyor, böylece onu yakalayamaz, aynı zamanda savunmasını da kırar. Sonuçta, disk ona ulaşırsa, size atacak ve kendinizi mümkün olan her şekilde savunmanız gerekecek.


Battle Disc v1.7.7 MOD APK


Battle Disc, ilk bakışta hava hokeyini andıran bir arcade oyunudur . İçinde oyuncu, diskleri ve diğer mermileri fırlatarak rakipleriyle savaşacak. Üstünlüğü elde etmek için, savunmanın tüm unsurlarını ve rakibin temelini yok etmek gerekir. Aynı zamanda, tahkimatlarınızı korumaya çalışmanız gerekir, çünkü düşman atışı kesebilir ve saldırıya geçebilir. Bu nedenle, kullanıcının konsantrasyonu koruması ve mermiyi zamanında durdurması önemlidir. Kazanan, duvarları ilk yok eden ve kapıya ulaşan kişidir. Başarı, ilginç özelliklere sahip yeni tip yıkayıcılara erişmenize yardımcı olacaktır.


Battle Disc Para Hilesi


Battle Disc, oyun yapımcısı SayGames'ten yeni ve heyecan verici bir oyundur. Son zamanlarda, bu üreticinin oyunları topluluktan büyük ilgi gördü. Oyunları tamamen yaratıcı fikirler, birçok cihaza ve her yaşa uygun basit tasarımlardır. Battle Disc, çekici unsurlarla dolu böyle bir oyundur. Bu oyun disk atma oyunundan esinlenmiştir. Bu yazımızda sizlere oyunla ilgili tüm ilginç bilgileri vermenin yanı sıra oyunun daha gelişmiş özelliklere sahip değiştirilmiş versiyonu olan Battle Disc Mod Apk indirme bağlantısını da sağlayacağız.


Battle Disc Elmas Hilesi


Battle Disc, ilginç karakterler arasındaki bir yarışmadır. Tam parçalara sahip gerçek insanlara oldukça benzer şekilde simüle edilirler. Oyunda karakterler bir masada hareket edecek ve tabakları fırlatmaya başlayacak. Görevin masadaki kutuları yok etmek. Rakibin tüm kutularını yok ettiğinizde oyunu kazanırsınız. Plakaları attığınızda, rakip onları yakalayarak durdurabilir. Yani aynı şeyi rakibin atış aşamalarını engellemek için de yapabilirsiniz.


Battle Disc android oyun club


Diski fırlatırken, uçuş yolundaki nesnelerle çarpışacaktır. Tahmin edilmesi oldukça zor olan birçok farklı yöne geri dönecek. Onları yakalamak için çok hızlı bir şekilde gözlemlemeniz gerekir. Ayrıca rakiplerinizi bomba atar gibi daha hızlı devirmek için bazı rastgele görünümlerden yararlanmalısınız. Görevler, fethetmeniz için çok çeşitlidir. Ek olarak, AI giderek daha akıllı hale gelecektir, bu da diskin yönünü çok iyi değerlendirebilir, bu nedenle daha fazla pratik yapmanız gerekir. Battle Disc son derece basit ve kolay kontrollere sahiptir. Diski atmak istediğiniz yöne kaydırıp bırakmanız yeterlidir. Tek parmağınızla tüm oyunu kontrol edebilirsiniz.


Battle Disc Hile Apk


Ayrıca, bazı oyuncuları sevmeyen bir şey, üreticinin bu oyuna reklam vermesidir. Bununla birlikte, herhangi bir üreticinin çalışmalarını sürdürmesi için bunun gerekli olduğunu anlamalısınız. Reklamları görüntüleyebilir ve ilginç rastgele ödüller alabilirsiniz. Oynarken reklamların görünmesini istemiyorsanız, lütfen oynamadan önce ağ bağlantısını kapatın.


Battle Disc Apk indir


Diğer 3D oyunlar gibi oyunculara hitap etmiyor. Ancak birden fazla cihazla entegrasyon için daha optimize edilecektir. Görüntüler bu oyunun güçlü noktası olmayacak. Dokunma işlemi ve patlamanın canlı sesi ile ses çok iyi. Yaratıcı fikirlerle birçok ilginç oyun deneyimi getiriyor. Ayrıca bu yazımızda sizlere oyunun Battle Disc Mod Apk isimli modifiye edilmiş versiyonunu sunmak istiyoruz. Bu sürüm size orijinal sürümden daha gelişmiş özellikler sağlayacaktır.


Battle Disc indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Magic Archer APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar