Stickman Partisi Para Hileli MOD APK [v2.3.5]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Stickman Partisi Para Hileli MOD APK [v2.3.5] 1 Stickman Partisi Para Hileli MOD APK [v2.3.5] 2 Stickman Partisi Para Hileli MOD APK [v2.3.5] 3 Stickman Partisi Para Hileli MOD APK [v2.3.5] 4 Stickman Partisi Para Hileli MOD APK [v2.3.5] 5 Stickman Partisi Para Hileli MOD APK [v2.3.5] 6

Stickman Partisi Para Hileli MOD APK [2.3.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı Stickman Party olan çöp adamların yeni macerasına sende katıl.


Stickman Partisi 2.3.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Birçok insanı birbirine bağlamak için bir oyuna ihtiyacınız var mı? Zor çalışma saatlerinden sonra arkadaşlarınızla eğlenceli bir oyunun tadını çıkarmak ister misiniz? Bununla birlikte, birçok insan için PC ve dizüstü bilgisayar platformlarında oyun oynamak hala belirli bir esaret duygusu var. Mobil oyunların her zamankinden çok daha zengin ve daha modern hale gelmesinden dolayı birçok insan mobil oyunlara yöneliyor. Yalnızca PC ve PlayStation gibi yüksek profilli platformlarda görünen eski moda FPS ve RPG oyunları bile artık küçük bir akıllı telefona entegre edildi. Ancak bu oyunlar yine de oyuncuların ayrı bir telefona sahip olmasını gerektiriyor. İnsanlar arasında hala bir bağlantı olsa da, pek çok titiz oyuncu için bu oyunlar pek çekici değil. Bu yazıda, size sadece bir telefon ekranı kullanan 4 oyuncuya kadar oldukça eğlenceli bir oyun tanıtacağım - Stickman Partisi. Playmax Game Studio tarafından geliştirilen oyun, oyunculara arkadaşlarıyla son derece ilginç anlar yaşatmayı vaat ediyor. 


Stickman Partisi v2.3.5 MOD APK


Stickman Partisi oyununda son derece basit bir oyun var, tek ihtiyacınız olan kendinize bir telefona sahip olmak ve ardından arkadaşlarınızı birbirine bağlamak. Oyun, tek başınıza deneyimleyebileceğiniz veya aynı dokunmatik ekran üzerinden doğrudan bağlantı yoluyla başkalarıyla oynayabileceğiniz çok sayıda oyun koleksiyonudur. Oyuna ve oyuncu sayısına bağlı olarak, sanal joystick yerleşimi farklı konumlarda olacaktır. 


Stickman Partisi Altın Hilesi


Yerleşik oyunların çoğu "Çöp Adam" karakterinin kontrolündedir. Bu sınırdaki tüm oyunlar maksimum 4 oyuncu ile sınırlıdır, her oyuncu belirgin şekilde tanınan renklere sahip bir Çöp Adamı kontrol eder. Bununla birlikte, oyun hala oyuncuların kalan rakiplerle karışıklığı önlemek için karakterlerini dikkatlice gözlemlemesini gerektiriyor. Temel olarak, tüm entegre oyunlar son derece rekabetçidir, bir toplantının eğlenceli atmosferi veya rahatlatıcı bir gezi için uygundur.


Stickman Partisi Para Hilesi


Oyun yerel çok oyunculu tarzda tasarlanmış olsa da, bu hala tek oyuncu için bile eğlenceli bir oyun. Bu modda, oyuncular büyüleyici AI teknolojisini kullanan botlarla savaşacak. Kulağa kolay ve sıkıcı geliyor ama eğer oyuncu oyunu yüksek bir zorluk seviyesine ayarlarsa, bu oyunda ne kadar yetkin olursanız olun, en yüksek puanı almak kolay bir problem değil. Ayrıca oyundaki oyun modu son derece zengin ve çekici. Stickman Party ile, tek bir eğlence oyununa entegre edilmiş arabalarla yarışabilir, futbol oynayabilir, silah atabilir, resimler çizebilirsiniz ... Bu oyunun ilişkileri birleştirmek için doğduğu söylenebilir. Ebeveynler çocuklarıyla bağlantı kurmak için oyunlar oynayabilir, kardeşler bir araya gelme ve eğlenme anları yaşayabilir, arkadaşlık da "Çöp Adam Partisi" oynadığında daha bağlantılı hale gelir.


Stickman Partisi Hile Apk


"Stickman Partisi" içindeki özellikler, oyunun getirdiği oynanış kadar çekici. Basit bir işlemle arkadaşlarınıza tek parmağınızla meydan okuyabilirsiniz. Size deneyimi yaşatmak için 20'den fazla farklı oyun var. Her oyun farklı bir bağlam, farklı bir oyun kuralıdır ve ayrıca kendi çekiciliğine sahiptir. Bu eğlence oyununda sahip olduğunuz deneyim, benzer oynanışa sahip başka bir oyunda bulunmayacaktır. Oyun eğlenceli ancak aynı derecede zor mini oyunların bir kombinasyonudur ve oyuncuların kazanmak için biraz çaba harcamasını gerektirir.


Stickman Partisi Elmas Hile Apk


Genel olarak, “Stickman Party” deki grafikler oldukça güzel ve dikkat çekici. Oyun, canlı ve renkli Stickman görüntüsü ile oyuncuları kendine çekiyor. Karakterlerin hareketleri oldukça esnek ve canlıdır, oyuncular oyun sahnesi boyunca heyecanı ve heyecanı hissedebilirler. Oyundaki sahne çok karmaşık değil, ancak yine de oyuncuların eğlendirmesi ve stresi azaltması için yeterli. Oyunun rengi de birçok kişi tarafından oldukça canlı ve taze olarak kabul edilir. Yayıncı tarafından ayarlanan ve yüksek kalitede tasarlanan renk kontrastı ve renk doygunluğu ile oyun, oyunculara son derece keyifli ve tatmin duygusu veriyor. İşlem ve grafikler çok kötü olmadığı için oyun birçok telefonda, özellikle de düşük profilli cihazlarda sorunsuz çalışıyor.


Stickman Partisi'ni İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Heroes Arena APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar