Theft City Para Hileli MOD APK [v1.1.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Theft City Para Hileli MOD APK [v1.1.5] 1 Theft City Para Hileli MOD APK [v1.1.5] 2 Theft City Para Hileli MOD APK [v1.1.5] 3 Theft City Para Hileli MOD APK [v1.1.5] 4 Theft City Para Hileli MOD APK [v1.1.5] 5 Theft City Para Hileli MOD APK [v1.1.5] 6

Theft City Para Hileli MOD APK [1.1.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sokaklarda koşan, insanları döven kötü şöhretli bir holiganı kontrol edin.


Theft City 1.1.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi. Parayı harcadığınızda azalmaz.
Theft City, geliştiriciler ZPLAY Games'ten bir arcade oyunudur. Sokaklarda koşan, insanları döven kötü şöhretli bir holiganı kontrol edin. Evet, yöntem acımasızdır, ancak yeterince daha fazla para kazanmanızı sağlar. Birçok bölgeye ayrılmış bir metropolde faaliyet göstermeniz gerekiyor. Yoldan geçenleri yenin, para alın ve silah satın alın. Zamanla, arabaların yanı sıra evlere de girebileceksiniz. Oyunda birçok görev, kilidi açılacak düzinelerce alan ve bir silah yükseltme sistemi bulunuyor. Projenin ağır şiddet içerdiğini belirtmekte fayda var, bu nedenle 16 yaşından büyük kişilere tavsiye ediyoruz.


Theft City v1.1.5 MOD APK


Uygulamanın bir haftada yüz binden fazla indirmesi var, ancak oyunun ortalama reytingi 3,5 puan. Bu rakam, çok sayıda reklamdan kaynaklanmaktadır. Theft City'deki ana karakter, yoğun faaliyetine semtlerden birinde başlar. Silahı yok, sadece yumrukları ve etrafındaki dünyaya karşı büyük bir öfkesi var. Yoldan geçen ilk kişiye yaklaşın ve ona birkaç kez iyi vurun. Parayı al ve yanından geç. Tüm oyun, sanal dolar yardımıyla seyahat edebileceğiniz bölgelerden oluşur. Ne kadar uzağa giderseniz, şehrin sokaklarına o kadar fazla kafa karışıklığı ve korku ekiyorsunuz. Hiçbir durumda cezasız kalacağınızı unutmayın, bu nedenle başarılı olmak için hiçbir şekilde tereddüt etmeyin.


Theft City Para Hilesi


Zamanla, ilk silahınızı Theft City'de bulacaksınız - bir tabanca. Sadece öldürmekle kalmaz, aynı zamanda insanları korkutursun. Kimseyi öldürmek zorunda değilsin - sadece yoldan geçen birini silahla tehdit et, ardından sana her şeyi verecek. Çekiç, binek veya ana anahtar gibi diğer silahları da bulun. 


Theft City Altın Hilesi


Her birini daha da etkili olacak şekilde yükseltin. Geliştirilmiş çekiç, insanları daha hızlı dövmenizi sağlarken, yükseltilmiş ana anahtar, kapıyı açmak için harcanan süreyi azaltır. Çoğu zaman olduğu gibi, ekipman yükseltmeleri için ödeme yapmanız gerekir. Ayrıca sadece özel yerlerde pompalama yapın. Bunlardan biri, ilk konumun en başında yer almaktadır. Bu nedenle, genellikle oyunun en başına dönmeniz gerekir.


Theft City Hile Apk


Theft City'de birçok heyecan verici aktivite var. Sadece yoldan geçenleri dövmekten bıktıysanız, ciddi suçları denemelisiniz. Kendinizi bir ana anahtarla donatın ve kapıyı kırmaya çalışın. Polis sizi görebileceği için süreci hızlandırmak için dokunun. 


Theft City Apk indir


Başka birinin evine girdiğinizde sadece para değil, mobilya da çalabilirsiniz. Ardından, ek finansman alarak ev eşyalarını bir rehinciye götürün. Aynı şemayı arabalarla kullanın. Onları bir binek ile hackleyin ve oradan alabileceğiniz her şeyi çalın. Daha sonra, kamyonları ele geçirebilirsiniz.


Theft City indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Truck Simulator Ultimate APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar