Drift Challenge Para Hileli MOD APK [v1.1.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Drift Challenge Para Hileli MOD APK [v1.1.6] 1 Drift Challenge Para Hileli MOD APK [v1.1.6] 2 Drift Challenge Para Hileli MOD APK [v1.1.6] 3 Drift Challenge Para Hileli MOD APK [v1.1.6] 4 Drift Challenge Para Hileli MOD APK [v1.1.6] 5 Drift Challenge Para Hileli MOD APK [v1.1.6] 6

Drift Challenge Para Hileli MOD APK [1.1.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Spor arabaları dönüştürme özgürlüğü ile türünün tek örneği arazilere daldığınız dev bir yarış oyunudur.


Drift Challenge 1.1.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Drift Challenge, yarış tutkusu olan herkes için kötü bir seçim değil. Bu dünyada, mükemmel süper arabalara hayran kalacaksınız. Aynı zamanda, birçok zorluk ve olağanüstü tesviye fırsatları ile çeşitli modları deneyimleyeceksiniz. Solo oynama özelliğinin yanı sıra, son derece akıllı ve yaratıcı bir çok oyunculu moda da yönlendiriliyorsunuz. Bu oyunun etrafında dönen benzersiz yarış pistleri.


Drift Challenge v1.1.6 MOD APK


Drift Challenge en son sürümle, ne kadar çok iyileştirmenin gerçekleştiğine şaşıracaksınız. Spesifik olarak, sanal direksiyon dönüş açısını %70'e kadar artırabileceksiniz. Korkunç yüksek hızlarla drift yapma yeteneğini geliştirmen ve aşman için bu takdire şayan bir sayı. Bununla da kalmıyor, size kendi kendini dengeleme özelliğini de getiriyoruz. Bu dikkat çekici özellik ile sürüş becerilerinizi bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz.


Drift Challenge Para Hilesi


Her şeyden önce, 15'ten fazla farklı yarış arabasına sahip olma ve fethetme fırsatınız var. Çoğu ünlü markaların spor arabaları. Özellikle, oyuncuların fethetmelerine ve kendilerinin olmasını seçmelerine de izin veriyoruz. Uygun olup olmadığını görmek için test sürüşü yapabilir miyiz? Bu her oyunda olmayan bir özellik. Bu yüzden büyük bir artı, milyonlarca oyuncuyu keşfetmek için buraya çekiyor.


Drift Challenge Altın Hilesi


Orada durmadan, yarışa dahil olmayan yarış arabalarını çoğalttıktan sonra bu oyun, kişiselleştirme özelliklerini de genişletiyor. Başka bir deyişle, oyuncunun arabanın her bir parçasını özgürce değiştirebileceğini anlamak daha kolaydır. Bu, motoru eklemek veya çıkarmak ve süspansiyonu iyileştirmek olabilir. Ayrıca lastiklerin dayanıklılığını da artırabilirsiniz. Özellikle Drift Challenge söz konusu olduğunda, yüzlerce benzersiz boya rengi ile görünüm değiştirme özelliğini nasıl görmezden gelebilirsiniz. Olağanüstü kişiliğinizi pistte özgürce ifade etmenizi sağlar.


Drift Challenge Araba Hilesi


Ayrıca size en özgün yarış deneyimini sunuyoruz. Bunu yapmak için, bu oyun bir gündüz ve gece özelliği ekler. Bununla birlikte, hava özelliğinin beklenmedik ve muhteşem görünümü. Başka bir deyişle, oyuncular güneş ışığının sürekli değişmesiyle gerçek uzaya dalarlar. Aynı zamanda sınırsız yağmur veya parlaklık yaşayabilirsiniz. Artık her türlü hava koşulunda kararlılıkla gece gündüz özgürce araba kullanabilirsiniz. Bu şiddet seni yenecek mi?


Drift Challenge Hile Apk


Özellikle, Drift Challenge'ın kontrolöründen bahsetmek de çok takdir edilmektedir. Sürekli övgünün nedeni, ister yeni başlayanlar ister eski oyuncular olsun, oyuncuların fethetmesini sağlayan özel denetleyiciden geliyor. Bununla da kalmayıp sanal direksiyonu da tercih ediyoruz. Bu direksiyon simidine pratik becerileri uygulayabildiğiniz zaman daha harika bir şey olamaz. Bu aynı zamanda, liderlik tablosunda şampiyonluk için rekabet etmenize yardımcı olabilecek bir kurtarıcı olarak kabul edilir.


Drift Challenge Apk indir


Bu dünyaya gelirken birçok farklı modda yer alabilirsiniz. Spesifik olarak, Serbest Drift Moduna, bir meydan okumaya veya çevrimiçi araba yarışına karşılık gelir. Hangi oyun modunu seçerseniz seçin, size sürekli olarak en tehlikeli numaralarla zorluklar getireceğiz. Tamamlamanız gereken her görev; Aksi takdirde, daha da yüksek bir zorluk seviyesinde baştan oynamak zorundasınız. Önemli bir gelecek tahmini, kariyer ve Dolaşım modlarının güncelleneceğidir. Bu büyüklük kesinlikle yakında size gelecek.


Drift Challenge indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Dragon Village APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar