This Is the Police Full MOD APK [v1.1.3.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
This Is the Police Full MOD APK [v1.1.3.6] 1 This Is the Police Full MOD APK [v1.1.3.6] 2 This Is the Police Full MOD APK [v1.1.3.6] 3 This Is the Police Full MOD APK [v1.1.3.6] 4 This Is the Police Full MOD APK [v1.1.3.6] 5 This Is the Police Full MOD APK [v1.1.3.6] 6

This Is the Police Full MOD APK [1.1.3.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunda, sıradan bir polis memuru ve bir polis şefisiniz ve şehirde suçluları sorgulama ve tutuklama görevini yerine getiren büyük bir polis departmanı işletme pozisyonundasınız.


This Is the Police 1.1.3.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 3.99 TL değerinde olan bu oyun bedava.
Simülasyon, yönetim ve ilgi çekici hikaye gibi unsurların bir arada olduğu bir oyun arıyorsanız, This Is the Police sizin için mükemmel bir seçimdir. Bu, birçok oyuncunun ilgi duyduğu çekici bir macera oyunudur. Bu oyunda, sıradan bir polis memuru ve bir polis şefisiniz ve şehirde suçluları sorgulama ve tutuklama görevini yerine getiren büyük bir polis departmanı işletme pozisyonundasınız.


This Is the Police v1.1.3.6 MOD APK


This Is the Police sizi kalın beyaz bir kar örtüsüyle soğuk ve sert Sharpwood şehrine götürecek. Ancak bu şehri kaplayan şey kar ve suçun yaygın olduğu ve kötülüğün hüküm sürdüğü bir yerdir. Bu kasaba, kaçakçılıkla ün salmış çetelerden gangsterlere, hatta silah kaçakçılığına kadar pek çok kötü niyetli suçluyu barındırıyor.


This Is the Police Apk Türkçe Yama


Polis departmanı başkanı olarak, sorumlu olmanız ve suçluların kötü eylemlerini durdurmanız gerekir. Senin görevin, vakayı çözmek için hikayeleri bir araya getirmek. Trivia görevleri son derece zordur ve herhangi bir açılış sizi tehlikeye atar. Bu yüzden suçlular tarafından keşfedilmemek için her planınızda dikkatli olmalısınız.


This Is the Police Para Hilesi


This Is the Police'e katıldığınızda, polislik mesleğinin her yönünü daha iyi anlamak için özel deneyimlere sahip olacaksınız. Suçluların toplumsal kötülüklerini ve kötü davranışlarını önleyecek olan siz olacaksınız. Bu suçluları yakalayabilmek için önce astlarınızı sıkı bir şekilde yönetmelisiniz. Bütün gece içki içmek veya emirleri yerine getirmeyi reddetmek gibi davranışlar polis için tabu olduğu için uygun şekilde cezalandırılmalıdır. Bu nedenle, en güçlü ve etkili polis gücüne sahip olmak için katı düzenlemelere ve cezalara sahip olmanız gerekir.


This Is the Police Hilesiz Apk


Astlarınızın bilincini yönetmenin yanı sıra, onlara uygun görevler atayabilmeniz ve yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olabilmeniz için her bir kişinin güçlü ve zayıf yönlerini anlamanız gerekir. Örneğin, bazı insanlar izcilikte iyi olacak; diğerleri takip etme, ateş etme vb. konusunda iyi olacaktır. 


This Is the Police Hile Apk


Özellikle, polis işinin büyük bir sorumluluk olduğunu ve her zaman tehlikeyle karşı karşıya kalması gerektiğini asla unutmayın. Bu yüzden en zorlu görevlerde, özellikle de ölümde öne çıkan taraf siz olmalısınız.


This Is the Police apk indir


Sağlam bir polis gücü kullanacak ve onları soruşturma, sorgulama veya tutuklama gibi belirli görevlerle koordine edeceksiniz. Yüksek statü sahibi olduğunuz için izcilikte en iyi sonuçları almak için zor durumlarda karar verici siz olacaksınız. This Is the Police'de macera, strateji ve taktik savaş unsurları mükemmel bir şekilde bir araya gelerek size büyüleyici seviyeler getirecek. Ne kadar derine inerseniz, bu mesleğe dalmak için o kadar harika bir deneyim yaşayacaksınız.


This Is the Police Apk Son Sürüm


Yaşadığınız şehirde, yasaların insanlar üzerinde hiçbir etkisi yok gibi görünüyor, çok sayıda suçlu var. Onlarla sohbet etmek için numara yapman ve ipuçlarını bulabilmek ve bu hikayeleri bir araya getirebilmek için akıllıca bilgi toplaman gerekiyor. Aynı zamanda vakayı en kısa sürede çözebilmek için özel becerilere ve zeka gücüne sahip ekip arkadaşlarınızın desteğine de ihtiyacınız var.


This Is the Police indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Dictator 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar