Evil Nun Para Hileli MOD APK [v1.8.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Evil Nun Para Hileli MOD APK [v1.8.4] 1 Evil Nun Para Hileli MOD APK [v1.8.4] 2 Evil Nun Para Hileli MOD APK [v1.8.4] 3 Evil Nun Para Hileli MOD APK [v1.8.4] 4 Evil Nun Para Hileli MOD APK [v1.8.4] 5 Evil Nun Para Hileli MOD APK [v1.8.4] 6

Evil Nun Para Hileli MOD APK [1.8.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunda çevredeki unsurlarla etkileşime girecek ve onları tamamen net bir şekilde gözlemleyeceksiniz.


Evil Nun 1.8.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Paraları eksi olarak harcayabilirsiniz (bunu yapmak için oyunu İnternet kapalıyken çalıştırın)
  2. Kaldırılan Reklamlar
  3. Para Hilesi / reklam yok / aptal botlar, Düşmanlar sizi öldürmez.
Korkunç deneyimler, oyunculara korkularının üstesinden gelmek için her zaman özel bir çekim sağlar. Aynı zamanda belirli bir baskı altında oyuncular ekranın zorluklarından olabildiğince çabuk kurtulmanın bir yolunu bulmaya çalışacaklar. Bu durumu yaşadığınızda eşsiz duygular alırsınız ve asla unutmazsınız. Bu nedenle, korku oyunlarının her zaman deneyimlemeyi sevenler ve kendilerine meydan okumak isteyenler için belirli bir çekiciliği vardır. Bu türün hayranıysanız, Evil Nun uygun bir oyundur.


Evil Nun v1.8.4 MOD APK


Evil Nun size birçok farklı çevresel unsurla özenle tasarlanmış grafikler getiriyor. Oyuncuların birçok bölümü olan bir yere gidecekleri ve deneyimleyerek vakit geçirecekleri söylenebilir. Ayrıca, bazı durumlarda, oyunun amacına ulaşmanın bir yolunu bulmak için belirli şeylerle etkileşime girebilirsiniz. Ayrıca eşsiz ve ürkütücü duygular getiren renklere de sahipler.


Evil Nun 1.8.4 Para Hile Apk


Oyundaki ortam, bir oyun başlığının benzersiz ve cesur bir karakterine sahiptir. Oyunun rengi, korku ve kasvetin çoğunu oyunculara getiriyor ve oyuncular bunu deneyimleyebilecek. Ayrıca, bazı durumlarda, oyuncular bazı korkutucu sahnelerde gerçekten üstesinden gelmenin bir yolunu bulacakları sürprizlerle karşılaşacaklar. Aynı zamanda, bu oyunun izlenimini veren de budur.


Evil Nun outwitt mod apk indir


Bir oyun deneyimlediğinizde, yukarıdaki şeyler doğrudan birinci şahıs aracılığıyla size gelecektir. Oyuncuların yavaş yavaş tanıyabileceği bölünmüş hareketlerle bu oyunun dünyasının neredeyse bir parçasısınız. Bu bakış açısı ile özellikle bu oyunda korkunç rahibe ile yüzleşirken farklı unsurları daha dürüst bir şekilde deneyimleyeceksiniz. Böylece korkutucu duygu her zamankinden daha gerçek hale geliyor.


Evil Nun APK Dayı


Evil Nun can hilesi, korkunç şeylerin yaşandığı bir okulda geçiyor. Sınıf alanları terk edilmiş ve bazıları tamamen dağınık. Aynı zamanda oyunu oynarken, bu oyunda rahibe ile yüzleşirken bir ürperti hissedeceksiniz. Tamamen tuhaf bir görünüm ve yüzle, korkunç bir deneyim sunuyor ve bazı durumlarda oyuncuyu motive ediyor. Ayrıca sırrı yavaş yavaş ortaya çıktı.


Evil Nun Hile Apk


Yüzüne ve şekline baktığınızda bu rahibe hakkında garip bir şeyler hissedeceksiniz. Çılgın bir görünüme sahipti ve herkesin kötü bir ritüel rahibe olarak tanıyacağı bir unsuru vardı. Bir iblis ibadet ritüelini izlediğini ve bu ritüele göre yavaş yavaş delirdiğini iddia etmek mümkündür. Aynı zamanda, oradan, kendinizi her an size saldırabilecek düpedüz korkunç bir varlıkla karşı karşıya bulacaksınız.


Evil nun nullzerep


Evil Nun, sizi ölümüne dövmeye hazır olabilecek korkunç bir karakterle size hayranlık uyandıran bir ortam sunuyor. Yani çoğu durumda, yakalandığınız çevreyi keşfederek bu hapishaneden kaçmaya çalışacaksınız. Rahibenin incelemesinden kaçınmak için tamamen dikkatli bir şekilde öğrenmenin bir yolunu bulacaksınız, çünkü o bir şey keşfettiğinde, baştan başlayabileceksiniz.


Evil Nun APK Son Sürüm indir


Bu oyunda çevredeki unsurlarla etkileşime girecek ve onları tamamen net bir şekilde gözlemleyeceksiniz. Aynı zamanda, şüpheli şeyleri tespit ederken, bunları elde etmek için onlarla etkileşime girebilirsiniz. Bu, oyun boyunca yapılacak ve bazen bazı nesneler de saklanmanıza yardımcı olabilir. Bazen belirli bir yere saklandığınızda, rahibenin sizi görmezden gelmesini istersiniz ve bu tam bir boğulma zamanıdır. Zamanla oyuncular, oyunda aldığınız öğelerin sırasını derinleştirerek nasıl oynanacağını ve buradan nasıl çıkılacağını çözecek oyunculara yardım edecekler. Ayrıca, birçok farklı durumda kullanışlı olduklarından, aldığınız öğelerin dikkatli bir şekilde kullanılması gerekecektir. Bu nedenle rahibenin denetimini aşmaya çalışırken oyundaki bulmacayı çözmeniz gerekecek. Görebileceğiniz oyun, Granny'ye benzer.


Evil Nun apk mod menu


Evil Nun size hayranlık uyandıran ama aynı derecede zorlayıcı bir deneyim sunuyor. Hapsedildiğin yerden kaçabilmen için ipuçlarını bulmaya çalışman gerekecek. Ayrıca, çevreden ve korkutucu bakışlarla rahibeden gelen birçok ürpertici unsurla karşılaştığınızda bir korku anı yaşayacaksınız. Gerçekten de oyuncular bu oyuna ilgi duyacaklar.


Evil Nun'ı indirin (MOD, Çok para hilesi / Reklamsız / Aptal botlar)


Bir önceki android oyun Ramp Car Jumping APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar