Strange World Para Hileli MOD APK [v1.0.20]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Strange World Para Hileli MOD APK [v1.0.20] 1 Strange World Para Hileli MOD APK [v1.0.20] 2 Strange World Para Hileli MOD APK [v1.0.20] 3 Strange World Para Hileli MOD APK [v1.0.20] 4 Strange World Para Hileli MOD APK [v1.0.20] 5 Strange World Para Hileli MOD APK [v1.0.20] 6

Strange World Para Hileli MOD APK [1.0.20] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Zaman içinde kaybolan nesli tükenme seviyesindeki bir olayın arkasındaki gizemi ortaya çıkarırken Strange World'de heyecan verici bir maceraya atılın.


Strange World 1.0.20 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Altın hilesi
  2. Sınırsız Elmas hilesi
  3. Sınırsız Hikaye Jetonu
  4. Sınırsız Dayanıklılık
(Harcadığınızda artar)

Hayatta Kalma Oyunları şimdiye kadar pek çok insan ilgileniyor. Tuhaf ve dünyanızdan farklı bir dünyada yaşamak zorunda kalacaksınız. Orada nasıl yaşanır? Cevap Strange World oyununda gösterilecek. 


Strange World v1.0.20 MOD APK


Yani bu dünyaya giriyorsun, insanlığın en trajik felaketiyle karşı karşıya olduğun anlamına geliyor. Burası artık bildiğiniz güzel dünya değil, modern yaşam ve medeniyet belirtilerinin olmadığı kırılmış bir yer. Her şey tahrip edildi ve geriye kalan tek şey canavarlardı. İnsan ırkının çoğunun nesli tükendi ve sadece birkaç şanslı insan hayatta kaldı. Onlardan birisin. Ve şimdiki zamandaki yolculuğunuz, bu gezegenin neden bu trajediye düştüğünü bulmaktır. En ufak bir umutla dünyayı tekrar kurtarmanın bir yolunu bulacaksın. Ya da en azından canavarlar tarafından yok edilmeyin, insanlığın ırkını koruyun.


Strange World 1.0.20 Para Hile Apk


Bu oyunun oynanışı oldukça basit, çünkü bir grup katılımcıyı ve Savaşı kontrol etmeniz gerekecek. Bu büyük ölçekli bir savaş değil ve ulusların çıkarlarını kazanmak için. Bu, insanların son anlarda hayatta kalmak için canavarlarla ve doğayla savaşması gereken bir hayatta kalma savaşı. Oyuncular bir kavgaya katılmak için dört karaktere liderlik edebilir. Bu takımın galibiyetine öncülük edebilmek için tüm güçlerini kullanacaklar. 


Strange World Dayanıklılık Hile Apk


Bu karakterlerin her birinin farklı bir özel yeteneği vardır. Bu nedenle, oyuncuların karakterleri savaşa uygun hale getirmek için güçlerini izlemeleri ve hesaplamaları gerekecek. Bu karakterlerin avatarları ekranın sol tarafında görüntülenecektir. Birinin becerilerini kullanmak istiyorsan, o avatara tıkla. Bu, gerçek zamanlı bir takım dövüşüyle ​​birleştirilen bir hayatta kalma oyunu olacak.


Strange World Altın Hile Apk


Hayatta kalma faktöründen bahsedersek, “Strange World”, tarihi hesaplayan oldukça özel bir indekse sahip olacak. Sol üstte, hayatta kalma durumunuzu izleyen üç gösterge olacak. İlk gösterge, hayatta kaldığınız günlerin sayısıdır, dünyadaki en iyi kurtulan olmak için mümkün olduğu kadar uzun yaşamaya çalışırsınız. İkinci gösterge, kazandığınız yiyecek miktarıdır. Bu tamamen yendiğiniz savaşlara ve yendiğiniz canavarlara dayanıyor. Bu çabanın ödülüdür. Son gösterge, bir günde tükettiğiniz yiyecek miktarıdır. Bu, ordunuz, ne kadar çok insanla yaşarsanız, bu statün o kadar hızlı düşeceği anlamına gelir. Bu nedenle, birini işe aldığınızda, ekibin hayatını etkilemeyecek kadar yiyecek kazandıklarından emin olun.


Strange World Elmas Hile Apk


Oyun size birçok farklı ülkede ifade edilen 30'dan fazla benzersiz aşama verecektir. İnsanlığın yok olmasına ve bu felakete yol açan hikayeyi yavaş yavaş anlamanıza izin verecektir. Ek olarak, oyunculara takım arkadaşları yapmak için 16'dan fazla karakter çağırma izni verilecek. Belirtildiği gibi, bu karakterlerin her birinin farklı bir yeteneği ve gücü vardır. 16 kahraman arasından seçeceğiniz 4 karakter kombinasyonu, tam potansiyellerini öğrenmeniz için size çok zaman alan benzersiz kombinasyonlar oluşturacaktır.


Strange World İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Dayanıklılık)


Bir önceki android oyun Trailer Park Boys APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar