School Bus Simulator Driving Para Hileli MOD APK [v4.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
School Bus Simulator Driving Para Hileli MOD APK [v4.2] 1 School Bus Simulator Driving Para Hileli MOD APK [v4.2] 2 School Bus Simulator Driving Para Hileli MOD APK [v4.2] 3 School Bus Simulator Driving Para Hileli MOD APK [v4.2] 4

School Bus Simulator Driving Para Hileli MOD APK [4.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hızlı sürmek için sahip olduğunuz becerileri kullanın, ancak yine de güvenliği sağlayın.


School Bus Simulator Driving 4.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

School Bus Simulator Driving, boş zamanlarınızda tercih edebileceğiniz veya vakit öldürebileceğiniz bir okul otobüsü sürüş simülasyon oyunudur. Bir okul otobüsü şoförüne dönüşün ve göreviniz otobüsteki yolcuları güvenli bir yere getirmek. Sürüş konusunda çok fazla deneyime ihtiyacınız yok, ancak tüm olası durumları nasıl gözlemleyeceğinizi ve çevik olmanızı bilmeniz gerekiyor.


School Bus Simulator Driving v4.2 MOD APK


İlk işinize okul otobüsü şoförü olarak başlayacaksınız ve her gün çocukları okula güvenli bir şekilde götürmek zorunda kalacaksınız. Ama bu kadar insanın hayatı senin elinde olduğu için bu işe uygun musun? School Bus Simulator Driving, yeteneklerinizi herkese kanıtlamanız ve verilen görevleri güzel bir şekilde tamamlamanız için bir fırsat olacaktır.


School Bus Simulator Driving Para Hilesi


Arabayı istediğiniz yöne hareket ettirmek için direksiyon simidi gibi oyun boyunca kullanacağınız birkaç temel kontrol düğmesi olacak. Gaz pedalı ve fren pedalı, otomobilin dümdüz gitmesi veya durması için vazgeçilmez iki temel şeydir. 


School Bus Simulator Driving Araba Hilesi


Ayrıca yolda hareket eden diğer araçları bilgilendirmek için bir araba kornası vardır. Ancak yoldaki engelleri kolayca aşabileceğiniz için kontrol butonlarını iyi kullanmak bir avantaj olacaktır.


School Bus Simulator Driving Altın Hilesi


Sadece bir okul otobüsü kullanmanız gerektiğini düşünüyorsanız, oldukça sıkıcı olacaktır, ancak School Bus Simulator Driving sizi bekleyen çok daha heyecan verici şeyler var. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok benzersiz tasarıma sahip birçok farklı modelden oluşan bir koleksiyon var. 


School Bus Simulator Driving Hile Apk


Lüks bir süper arabanın arkasında oturmak ve geceleri hareketli şehirde dolaşmak bundan daha iyi olamazdı. Daha gerçekçi bir sürüş deneyimi için görüş açısını da ayarlayabilirsiniz.


School Bus Simulator Driving Apk indir


Bu oyuna gelmek eğlencelidir ve profesyonel bir sürücü olmak ve tüm tehlikeli yolları geçmeye hazır olmak için eğitilmiştir. Sadece bu değil, aynı zamanda pratikte uygulamak için birçok sürüş deneyimi de öğrenebilirsiniz. Ve bu sayede bir okul otobüsü şoförünün işinin ne kadar zor olduğunu daha iyi anlayacaksınız.


School Bus Simulator Driving indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun IDBS Indonesia Truck Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar