Good Pizza Great Pizza Para Hileli MOD APK [v4.21.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 11)
Good Pizza Great Pizza Para Hileli MOD APK [v4.21.0] 1 Good Pizza Great Pizza Para Hileli MOD APK [v4.21.0] 2 Good Pizza Great Pizza Para Hileli MOD APK [v4.21.0] 3 Good Pizza Great Pizza Para Hileli MOD APK [v4.21.0] 4 Good Pizza Great Pizza Para Hileli MOD APK [v4.21.0] 5 Good Pizza Great Pizza Para Hileli MOD APK [v4.21.0] 6

Pizza siparişlerini almak ve tamamlamak için Android için Good Pizza Great Pizza 4.21.0 Mod Apk Son Sürüm Ücretsiz indirin. Müşterilerinizi mutlu edin ve para kazanın.


Good Pizza Great Pizza 4.21.0 APK AÇIKLAMASI


Sıradan oyunlar oynamayı seviyorsanız, bu oyun tam size göre. Good Pizza Great Pizza türkçe karşılığı ise iyi Pizza Güzel Pizza, TapBlaze tarafından oluşturulmuştur ve herhangi bir Android cihazına yükleyebilirsiniz. Bu, android cihazınızda keyif alacağınız bir oyundur.

Good Pizza Great Pizza şu an Google Play Store'da 50 milyondan fazla kez yüklendi. Oyunla ilgili büyüleyici şeylerden biri de kolay erişilebilir olması. Oyunu hemen hemen her android cihazda oynayabilirsiniz.

Oyun, dijital satın alımlar gibi etkileşimli öğeler kullanır ve içerik derecelendirmesi 3'ün üzerindedir. Bu, yaş grubuna bakılmaksızın herkes için uygun olduğu anlamına gelir.


Good Pizza Great Pizza v4.21.0 MOD APK


Bu oyunla, bir Pizza dükkanı işletmenin nasıl bir şey olduğunu deneyimleyeceksiniz. TapBlaze oyunu, farklı müşterilerin pizza siparişlerini yerine getirebileceğiniz şekilde tasarladı. Bu siparişleri yerine getirirken de para kazanacağınızı belirtmekte fayda var. Para kazanmanın önemi, mağazanızın açık kalmasını sağlamaktır.

Mağazanıza ekleyebileceğiniz malzemeler var. Mağazanızı farklı ekipmanlarla yükselterek işinizde kalmanızı sağlamalısınız. Bu, diğer pizza dükkanı sahipleriyle rekabet etmenize yardımcı olacaktır.


Good Pizza Great Pizza 4.21.0 Para Hile Apk


İyi Pizza Harika Pizza birçok nedenden dolayı harika. Oyunun özellikleri birinci sınıftır ve bu, farklı oyuncuların tanınmasına yardımcı olur. Bu oyunda, farklı kişiliklere ve pizza siparişlerine sahip 80'den fazla müşteri var. Sizin göreviniz bu siparişleri tamamlamak ve verdiğiniz hizmet ile müşterinin mutluluğunu sağlamaktır.

Oyunda farklı pizza malzemeleri var ve buna sosis, soğan, sucuk ve diğerleri dahildir. Oyunla ilgili harika şeylerden biri, oyunun basit, zorlu ve eğlenceli olmasıdır. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi oyunda mağazanızı geliştirip usta olabilmeniz için gerekli ekipmanlar bulunuyor.


İyi Pizza Güzel Pizza Altın ve Para Hilesi


Bu oyunda Pizza News Network (PNN) bulunduğunu belirtmekte fayda var. Bu size pizza hakkında ihtiyacınız olan tüm haber bültenini sağlayacaktır. Ayrıca oyun, yıllarca pizza dükkanlarında çalışan profesyonel pizza yapımcıları tarafından yaratıldı. Bu nedenle, oyunun size pizza dükkanı sahibi olmanın nasıl bir şey olduğunu yaşatacağı kesin.


İyi Pizza Güzel Pizza Apk Altın Hilesi


Bu oyunun orijinal versiyonu, yukarıda gösterildiği gibi pek çok hayranlık uyandıran özellikle ilginçtir. Ancak, oyunun değiştirilmiş sürümünde deneyimlenecek çok şey var.

Good pizza great pizza mod apk son sürümü gastronomik konulara uygun bir ekonomik simülatördür. Bu nedenle, oyunda pizza kafenizin tam kontrolünü elinize alabilirsiniz. Değiştirilmiş versiyonda, para dahil her şey sınırsızdır.


İyi Pizza Güzel Pizza Ücretsiz APK indir


İşte iyi pizza harika pizza modunda bulabileceğiniz diğer özellikler apk sınırsız her şey:

  • Sınırsız para hilesi

Good Pizza Great Pizza'nın en son sürümünü indirin ve en iyi pizza dükkanına sahip olun. Mağazanızı farklı malzemeler ve ekipmanlarla yükselterek rakiplerinizi yenin. İyi pizza Güzel pizza, kaçırmak istemeyeceğiniz bir oyun deneyimi sunar.


Bir önceki mod apk oyunu olan Tanks A Lot APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 11 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"İyi pizza güzel pizza"

Defne Karaman

5 ay önce

Hile aşırı güzel olmuş hilesiz pek sarmıyor ama hileli baya sarıyor çok iyi

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar