Clash Royale v3.3074.6 MOD APK

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Clash Royale v3.3074.6 MOD APK 1 Clash Royale v3.3074.6 MOD APK 2 Clash Royale v3.3074.6 MOD APK 3 Clash Royale v3.3074.6 MOD APK 4 Clash Royale v3.3074.6 MOD APK 5 Clash Royale v3.3074.6 MOD APK 6

Clash Royal oyununun temeli; tamamen kendi alanınızı genişleterek oyundaki düşmanlarınızın oyun kazanmasını engellemek


Clash Royale 3.3074.6 APK AÇIKLAMASI


MOBA ve koleksiyon kart oyunu öğelerini bir araya getiren çok oyunculu bir strateji oyunu. Olaylar, Orta Çağ'ın ilk dönemlerinin ayrıntılarından ve ejderhalarla, parlak zırhlı şövalyelerle ve hatta buharlı makinelerle dolu fantastik masallardan dokunan kurgusal bir evrende ortaya çıkıyor. Etrafındaki tuhaf ortama rağmen, her hatanın kazanmaya değer olduğu Clash Royale'de taktik savaş ruhu hüküm sürüyor. Hareketlerin önceden düşünülmesi gerekecek, ekip ve birliklerin dikkatlice seçilmesi gerekecek ve düşmanların önceden güçlü ve zayıf yönler aranarak değerlendirilmesi gerekecek.


Clash Royale v3.3074.6 MOD APK


Ekstra dikkat gerektiren oyunda seçimler ve de taktikler sizlere para ve de elmas hilelerini kazandırıyor. Her düzeyi atladığınızda, yeni bir asker kazanmış oluyorsunuz. Bu askerleriniz ise; sanki bir satranç takımının bir parçası haline geliyor. Bir biri ile irtibatlı dört bölümü de bitirirken, askerleriniz sizlere kendi karakteristik güçleri ve de becerileri ile destek veriyor. Clash Royal’ın en muhteşem yanı ise oyun düzenidir. Oyunda ki her adımı tek hamleyle gerçekleştirebiliyorsunuz. Tek bir hamleniz karşılığında yeni bir savaş başlatıyor gibi yeniden tek hamlenizle yalnızca bir taşı kaldırıp yapınızın üstüne koyabiliyorsunuz.


Clash Royale Nasıl Oynanıyor?


Clash Royal oyununun temeli; tamamiyle kendi alanınızı genişleterek oyundaki düşmanlarınızın oyun kazanmasını engellemek. Üstün zekanız ile yarattığınız taktikler ile sahip olduğunuz karakter askeriniz sizlere kendi maharetlerini sunarak eşsiz bir oyun tecrübesi kazandırıyor. Askerinizin her adımını siz düşünüyor ve de uygulatıyorsunuz. Bu vaziyet da oyunun kontrolünü daimi elinizde tutmanızı sağlıyor.


Clash Royal 3.3074.6 Para Hileli APK


Askerlerinizin gücünü her bölümde desteklemek ve de onlara daha ağır silahlar almak için para hilesi sizlerin yanında. Dilediğinizde kullanabileceğiniz para hilesi güçlerini daha değişik şekillerde kullanabilmelerine imkan sağlamakla kalmayıp, sizin de taktiğinizi bir üst düzeye çıkartmanıza vesile oluyor. Para hilesi ile kazanamayacağınız tek bir savaş yok.


Clash Royal 3.3074.6 Elmas Hilesi


Elmas hilenizi ilk bölümden itibaren kullanmaya başlamakta özgürsünüz. Kendinizi daha rahat ve de kuvvetli hissetmenize yardımcı olacak elmas hilesi, rahiplerinizin askerlerini daha kolay yenebilmenizi sağlayacak olan güçlü ve de ateşli silahlar, aletler kazandırıyor.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar