Warplanes Online Combat Para Hileli MOD APK [v1.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
GIF
Warplanes Online Combat Para Hileli MOD APK [v1.4] 1 Warplanes Online Combat Para Hileli MOD APK [v1.4] 2 Warplanes Online Combat Para Hileli MOD APK [v1.4] 3 Warplanes Online Combat Para Hileli MOD APK [v1.4] 4 Warplanes Online Combat Para Hileli MOD APK [v1.4] 5 Warplanes Online Combat Para Hileli MOD APK [v1.4] 6

Warplanes Online Combat Para Hileli MOD APK [1.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dünya çapında milyonlarca oyuncu tarafından indirilen hit Warplanes WW2 Dogfight'ın çok oyunculu devamı.


Warplanes Online Combat 1.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Altın Hilesi
Warplanes Online Combat, II. Dünya Savaşı ortamındaki hava savaşlarına dayanan çevrimiçi bir aksiyon oyunudur. Oyuncular sekiz düzineden fazla savaş gemisi modelinin kontrolünü ele geçirebilecekler. Uçakların çoğu, o yılların teknolojisinin gerçek prototipleridir, ayrıca birkaç savaş sonrası jet avcı uçağı modeli ve hatta bir uçan daire vardır. 


Warplanes Online Combat v1.4 MOD APK


Düşünceli dokunmatik kontrol sayesinde tüm ekipmanların kullanımı uygundur. Toplamda, kullanıcılar kooperatif görevler, tek ve takım ölüm maçı ve ayrıca kalan son katılımcıya "kraliyet savaşı" da dahil olmak üzere dört modda ellerini deneyecekler.


Warplanes Online Combat Para Hilesi


Warplanes Online Combat, uçaklarda çevrimiçi bir savaş olan Warplanes WW2 Dogfight projesinin bir dalıdır. İkinci dünya savaşından ve sonraki yıllardan kalma yaklaşık 80 uçağa pilotluk yaparak gökyüzünü fethedin. Supermarine Spitfire, Il-2 Sturmovik, Curtiss P-40, Junkers Ju 87 ve Lockheed P-38 Lightning dahil olmak üzere savaşa katılan önemli ülkelerden uçakları toplayın, özelleştirin ve kilidini açın. 


Warplanes Online Combat Altın Hilesi


Oyun ayrıca MiG-15, Kuzey Amerika F-86 Sabre ve “Haunebu II” uçan daire gibi savaş sonrası araçları ve deneysel ekipmanları da içeriyor. Tüm uçaklar çeşitli rekabetçi modlarda ve ortak operasyonlarda mevcuttur. Birkaç oyun modu vardır: herkesin düşmanınız olduğu klasik ölüm maçı, takım savaşları, Battle Royale, işbirlikçi görevler ve daha fazlası.


Warplanes Online Combat Apk Hile


Bu sefer, tüm durumlar çevrimiçi olarak aktarılacak, pilotların dinamik PvP düellolarına katılabilecekleri yer. Savaşlarla ilgili tamamen farklı uluslardan geleneksel olarak mevcut olan II. Dünya Savaşı dönemi savaş uçağının 80'den fazla modelini ellerinde tutuyorlar. Basitçe lütfen ve oldukça fazla mod, çeşitli haritalar, kullanışlı kontroller, ayrıca güzel grafikler ve animasyonlar. Ne güzel ki, editör kişisel görevlerinizi ve gerçekleşecek koşulları yaratmanıza izin veriyor. Gökyüzünün takipçileri, kendilerine sunulan şanslardan çok memnun olabilirler.


Warplanes Online Combat Apk indir


Bu oyun sizi kesinlikle sıkmayacak bir takım modlarla oyuncuları memnun edecek. "Ölümüne Dövüş" modu, iki oyuncuyla bire bir yüzleşmektir. Uçma becerilerinizi sergileyin ve adil bir dövüşte üstünlüğünüzü kanıtlayın. Takım Savaşı modunda, iki takım gökyüzüne yükselecek - arkadaşlarınızı toplayın ve savaş sırasında birbirlerine yardım etmek için birden fazla savaşa katılın. Son Kahraman" modu, herkesin maksimumunu öğrenebileceği klasik bir hayatta kalma modudur ve son mod olan Kooperatif'te oyuncular topluluktan çeşitli görevleri yerine getirecek ve yapay zekaya karşı savaşacak.


Warplanes Online Combat indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Two Guys & Zombies 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar