Survival RPG 3: Lost in Time Para Hileli MOD APK [v1.8.9]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Survival RPG 3: Lost in Time Para Hileli MOD APK [v1.8.9] 1 Survival RPG 3: Lost in Time Para Hileli MOD APK [v1.8.9] 2 Survival RPG 3: Lost in Time Para Hileli MOD APK [v1.8.9] 3 Survival RPG 3: Lost in Time Para Hileli MOD APK [v1.8.9] 4 Survival RPG 3: Lost in Time Para Hileli MOD APK [v1.8.9] 5 Survival RPG 3: Lost in Time Para Hileli MOD APK [v1.8.9] 6

Survival RPG 3: Lost in Time Para Hileli MOD APK [1.8.9] - Android için son sürümü indir! hayatta kalma oynanışı ve eski tarz grafik stili ile mükemmel bir rol yapma projesi serisinin bir başka devamı.Survival RPG 3: Lost in Time 1.8.9 MOD APK AÇIKLAMASI


Bu kez, oyuncular sadece hayatlarını kurmaya çalışan sıradan bir sakini rahatlatacak ejderhalar, büyücüler ve diğer “takılar” ile fantastik orta çağa getirilecekler. Hikaye fikrinin ardından ziyaret edilecek başka dünyalar var. Böylece oyuncular Survival RPG 3'te fazlasıyla yeterli olan maceralar, seyahatler, ev geliştirme ve diğer eylemler sırasında sıkılmayacak zamanları olmayacak.


Survival RPG 3 Lost in Time 1.8.9 Elmas Hile Apk
Macera RPG serisinin üçüncü bölümünde, geleceğin canavarları, ejderhalar, dinozorlar ve diğer fantastik yaratıklarla yüzleşebileceğiniz farklı zamanlar, dönemler ve dönemlerde unutulmaz bir yolculuğa çıkacaksınız. Oyunun bu bölümü, 90'lı yılların en iyi oyunlarının ruhuna uygun, en ilginç maceralar, işçiliği, hayatta kalma, savaşlar, hazine avcılığı ve gizemleri çözme ile tatlandırılmış cazibesi ve eski tarz tasarımıyla da sizi memnun edecek.


Survival RPG 3 Lost in Time 1.8.9 iksir Hile Apk


Alternatif gerçekleri ziyaret edeceğiniz ve farklı dönemlere, zaman dilimlerine ışınlanacağınız 7 hikaye bölümü sizi bekliyor. Böylece kendinizi Orta Çağ'da, ejderhalarla dolu, Jura dönemi ve dinozorlarla savaşacak ve geleceğe bakacaksınız. Bağımlılık yaratan ve zorlu görevler, piksel grafikler, keşif için 50'den fazla zindan, işçiliği, anlatılmamış hazineler ve İnternet bağlantısı olmadan oynabilirsiniz.


Survival RPG 3 Lost in Time 1.8.9 Hile Apk  


Mod açıklaması
  • Tüm paralı olan ürünler ücretsiz hale getirildi.
  • Bir sürü elmas ve sağlık iksiri.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar