Avrupa Savaşı 6 1804 Napoleon Para Hileli MOD APK [v1.2.40]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Avrupa Savaşı 6 1804 Napoleon Para Hileli MOD APK [v1.2.40] 1 Avrupa Savaşı 6 1804 Napoleon Para Hileli MOD APK [v1.2.40] 2 Avrupa Savaşı 6 1804 Napoleon Para Hileli MOD APK [v1.2.40] 3 Avrupa Savaşı 6 1804 Napoleon Para Hileli MOD APK [v1.2.40] 4 Avrupa Savaşı 6 1804 Napoleon Para Hileli MOD APK [v1.2.40] 5 Avrupa Savaşı 6 1804 Napoleon Para Hileli MOD APK [v1.2.40] 6

Avrupa Savaşı 6 1804-Napoleon Para Hileli MOD APK [1.2.40] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir diğer adı European War 6 1804 olan bu strateji oyununu deneyin.


Avrupa Savaşı 6 1804 1.2.40 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Madalya Hilesi
European War 6 1804 – Napoleon, oyuncuların tarihteki savaşları deneyimleyecekleri ve bu savaşları yetenekleriyle tamamlayacakları bir strateji oyunudur. Kendilerine uygun oyun modları bulacaklar ve her birinin kendi ilginç noktaları ve hedefleri var. Aynı zamanda, her savaştan sonra sonuçlarınızı öğrenebilir ve Generallerin becerilerinden yararlanabilirsiniz.


Avrupa Savaşı 6 1804 v1.2.40 MOD APK


Android platformunda strateji oyunlarını sevenler, EasyTech ve European War 6 1804 – Napoleon oyun serisini kesinlikle görmezden gelemeyecekler bu yayıncının ürünlerinden biri. Oyuncular tarihteki gerçek savaşlara adım atacak ve taktik becerilerini savaş alanında düşmanları alt etmek ve her seviyedeki görevleri tamamlamak için kullanacaklar. 


Avrupa Savaşı 6 1804 Madalya Hilesi


Aynı zamanda bu oyunu deneyimleme şekli birçok kişi için uygundur. Oyuncular, birçok farklı parçanın göründüğü bir ekran görecek ve birliklerine özgürce dokunabilecekler. Düşmanı yok etmek veya pusuya düşürmek için bir orduyu taktik olarak uygun bir yere hızla hareket ettirebilirler. 


Avrupa Savaşı 6 1804 Para Hilesi


Ayrıca, bir oyuncu her karakter seçtiğinde heyecan verici bir nokta, altıgenlerin, karakterlerinin gidebileceği yerlere işaret etmek için görünmesidir. Oradan bir genel bakışa sahip olacaklar ve doğru taktikler verecekler.


Avrupa Savaşı 6 1804 Hile Apk


European War 6 1804 – Napoleon'da oyuncular, taktiksel beceriler gerektiren birçok ilginç oyun modu bulabilirler. Bahsedilebilecek ilk mod, oyuncuların birçok farklı bölüme ayrılmış gerçek savaşlara katılabilecekleri Kampanya modudur. 


European war 6 1804 apk android oyun club


Böylece ordu pozisyonunun hazırlandığını göreceksiniz ve bu oyunun amacını tamamlamak için düşmanı yok edeceksiniz. Bazı binalar daha fazla asker toplamanıza ve yanıyorsa onları onarmanıza yardımcı olabilir.


European War 6 1804 apk dayi


İkinci mod Fetih modudur ve kesinlikle bu modun ölçeği genellikle önceki moddan daha geniş olacaktır. Spesifik olarak, daha az kısıtlamaya sahip doğru bir harita göreceksiniz ve hala bazı bölgeleri işgal eden ülke ordularına sahip olacaksınız. Ekonominizi büyütmek ve düşmanlarınıza karşı daha uzun savaşlara hazırlanmak için hızlıca bir üs inşa edebilirsiniz. Ek olarak, bazı müttefikler sizi bağlayacak ve onların davetlerini savaşa uyacak şekilde tartacaksınız.


European War 6 Apk Oyun indir Club


Bir sonraki mod Zorluklar modudur ve oyun, oyuncunun belirli bir yere götürüleceği Kampanya moduna benzer. Aynı zamanda düşmanlarınıza karşı avantaj yaratmak için generalleri kullanabilir ve bölümleri en iyi şekilde tamamlayabilirsiniz. 


European War 6 Apk indir


Çözmek zorunda kaldığınız bulmacalara benzer ve bu tür birçok bulmaca vardır. Kampanya modundaki bazı mekanikler bu oyunda görünmeyecek, bu yüzden orduyu uygun şekilde kullanmanız gerekecek.


European War 6 1804 HappyMod


Oyuncular European War 6: 1804 – Napoleon'da bazı değerlendirme unsurlarını bulabilecekler ve bölümü en iyi şekilde öğrenip tamamlayabilecekler. Örneğin, Kampanya modunda hedefi göreceksiniz ve seviyeyi bitirmek için sadece onu iyi bir şekilde tamamlamanız gerekecek. Tamamlamak için kullandığınız dönüş sayısına bağlı olarak, karşılık gelen sayıda yıldız alacaksınız. Oyunda herkes iyi sonuçlar almak ister.


European War 6 1804 Apk Son Sürüm


Ayrıca Multiplayer modunda diğer oyuncularla rekabet edebilir ve bu oyunda taktik becerilerinizi gösterebilirsiniz. Aynı zamanda, bu oyuncular bazen oyundaki AI düşmanları için daha fazla zorluk yaratacaktır. Bazı modlar, tarihte ünlü generallerle düşmanı yok etmek için Generals özelliğini uygular. Aynı zamanda belirli bir orduyla gittiklerinde olumlu etkiler alacaklardır.


European War 6 1804 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun X Survive APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar