Sürüş Bölgesi Almanya Para Hileli MOD APK [v1.19.375]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Sürüş Bölgesi Almanya Para Hileli MOD APK [v1.19.375] 1 Sürüş Bölgesi Almanya Para Hileli MOD APK [v1.19.375] 2 Sürüş Bölgesi Almanya Para Hileli MOD APK [v1.19.375] 3 Sürüş Bölgesi Almanya Para Hileli MOD APK [v1.19.375] 4 Sürüş Bölgesi Almanya Para Hileli MOD APK [v1.19.375] 5 Sürüş Bölgesi Almanya Para Hileli MOD APK [v1.19.375] 6

Driving Zone Germany Para Hileli MOD APK [1.19.375] - Android için son sürümü ücretsiz indirin.


Sürüş Bölgesi Almanya 1.19.375 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para
  2. Kilitler Açık

Driving Zone: Germany, ortamlar ve araçlar inşa etmek, oyuncuların duyularını harekete geçirmek için yeni nesil 3D grafik motorunu kullanan bir sürüş simülasyon oyunudur. Bu oyunun en önemli özelliği, oyuncunun yalnızca Almanya'da üretilen arabaları kullanabilmesi, ancak haritanın dünyanın herhangi bir yerinde olabilmesidir. Oyun gerçekçi fizik uygular ve gerçek sürüş deneyimini simüle ederken, oyuncunun duyularını yeni bir seviyeye çıkarmak için yüksek hızlı bir yarış öğesi ekler. Kısacası oyuncular, diğer oyunlara kıyasla tamamen yeni bir sürüş mekanizmasıyla güçlü Alman arabalarını kullanmayı deneyimleyecekler.


Sürüş Bölgesi Almanya v1.19.375 MOD APK


Driving Zone, oyuncuların arabayı diğer oyunlara kıyasla gerçekçi bir şekilde birinci şahıs aracılığıyla kontrol etmelerine olanak tanıyan simüle edilmiş bir oyuna sahip olacak. Bu nedenle, kontrol mekanizması karmaşık olacak ve oyuncunun duyularına bağlı olacaktır. Ayrıca, arabayı ilk bakış açısıyla kontrol etmek, oyuncuların en etkileyici yarışları gerçekleştirmek için çevrelerini ve pisti kavramaları gereken tamamen yeni bir deneyim. Oyuncular, sahneleri hayranlıkla izlemek için en sevdikleri araçlarla şehirde özgürce dolaşabileceklerinden, oyun yarış unsurunu vurgulamıyor.


Sürüş Bölgesi Almanya 1.19.375 Para Hile Apk


Driving Zone, en yeni nesil grafik motorunu kullanacak; mükemmel şekilde optimize edilmiştir ve neredeyse tüm Android cihazlarda çalışabilir. Grafikler, dünya, çevre, nesneler ve parkur gibi oyunun tüm görsel unsurları güzelce geliştirildi. En etkileyici şey, oyuncuların görüşlerinin tadını çıkarması için birçok ünlü alana sahip sonsuz bir açık dünya. Bu arada parkurlar bu şehirlerde yer alacak ve özel oyun hatları onları işaretleyecek. Hava efektleri, gündüz ve gece, şehir trafik kuralları gibi diğer faktörler geçerli olacak ve oyuncu yarışa başladığında sürüş deneyimini geliştirecek.


Sürüş Bölgesi Almanya 1.19.375 Araba Hile Apk


Driving Zone, ister klasik otomobil olsun, ister yeni nesil süper otomobiller olsun, yalnızca ünlü Alman üreticiler tarafından üretilen arabaları günceller. Hemen hemen tüm araçlar bu oyunda olağanüstü özelliklerle karşımıza çıkacak. Oyuncunun tercihlerine bağlı olarak, büyük şehirlerde sonsuz bir yolculuğa başlamak için herhangi bir modeli seçebilirler. Oyun aynı zamanda oyuncuların araçlarını, değişen görünümler, performans ve birçok heyecan verici işlev gibi yarış pistlerinde üstünlük sağlayacak şekilde kişiselleştirmelerine olanak tanıyan devasa bir özelleştirme sistemine sahip olacak.


Driving Zone Germany hile indir


Oyuncular en sevdikleri arabaları dünyanın dört bir yanında sürmenin keyfini yaşamak istiyorlarsa, oyunda buna adanmış bir başarı listesi olacaktır. Bir oyuncu yeni yerler keşfettiğinde veya özel yerlere adım attığında, başarı işaretleyecek ve oyunculara birçok çekici ödül verecektir. Tabii ki, bu oyunun dünyası çok geniş ve oyuncular hızlı seyahat etmeyi veya diğer şehirlere taşınmak için kendilerini sürmeyi seçebilirler. Bu oyun, oyuncuların simüle edilmiş oyunlarla en iyi deneyimi yaşamalarını sağlar.


Driving Zone Germany MOD APK


Driving Zone: Almanya, diğer Avrupa ülkelerine uzanan geniş bir haritaya sahiptir, ancak yalnızca tüm Alman otomobil üreticilerinin araçlarını kapsar. Bununla birlikte, öne çıkan özelliği, oyunculara diğer atari oyunlarına kıyasla tamamen yeni bir yarış deneyimi sunan sürüş simülatörü ve olağanüstü grafiklerdir. Birinci şahıs bakış açısıyla ve gerçekçi kontrollerle yüksek hızlı yarış deneyimi yaşamak istiyorsanız, o zaman bu oyun sizin için mükemmel bir seçimdir.


Sürüş Bölgesi Almanya indir (MOD, Sınırsız Para / Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun için Hijacker Jack APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar