Crime Coast HD Mega Hileli MOD APK [v330]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Crime Coast HD Mega Hileli MOD APK [v330] 1 Crime Coast HD Mega Hileli MOD APK [v330] 2 Crime Coast HD Mega Hileli MOD APK [v330] 3 Crime Coast HD Mega Hileli MOD APK [v330] 4 Crime Coast HD Mega Hileli MOD APK [v330] 5 Crime Coast HD Mega Hileli MOD APK [v330] 6 Crime Coast HD Mega Hileli MOD APK [v330] 7

Crime Coast HD Mega Hileli MOD APK [330] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Haydutları işe alın, düşmanlarınızın bölgesini istila edin ve kendinizi mafya savaşında efsanevi bir gangster olarak kurun.


Crime Coast HD 330 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Yüksek Hasar Hilesi
  2. Tanrı Modu / God Mode

Crime Coast, Miami ve Las Vegas gibi yerlerin suç yeraltı dünyalarından haydutları ve serserileri kendine çekiyor. Bu kişiler kargaşa çıkarmak ve rakip çetelere baskın yapmak için Crime Coast'a giderler. Crime Coast'taki en korkunç gangster olmak ve bir mafya savaşında Godfather'la yüzleşmek için gerekenlere sahip olduğuna inanıyor musun?


Crime Coast HD v330 MOD APK


Crime Coast oyununda güçlü bir organizasyon kurun, bir uşak hizmetini güvenceye alın ve bir suç grubuna kaydolun. Ardından, diğer rakip çetelerle bölge savaşlarına girerken çete üyelerinizin liderliğini üstlenin ve tam ve mutlak yıkıma hazır olun. Barikatlar kurun, suç şehrinizi kurmaya başlayın ve bölgeye göz kulak olun! 


Crime Coast HD Para Hilesi


Suçluların hapisten çıkmasına yardım edebilmek ve suç girişiminizi rakiplerinizle rekabet edebilecek noktaya kadar inşa edebilmek için haydutları işe almanız gerekiyor. Suçlu besin zincirinin zirvesine ulaşmak için düşman topraklarına baskınlar yapmanız ve kartellerini yok etmeniz gerekecek.


Crime Coast HD Altın Hilesi


Oynadığınız Mafya oyunu çok oyunculuya izin veriyorsa, siz ve arkadaşlarınız mümkün olan en kötü suç örgütünü oluşturmak için bir araya gelebilirsiniz. Altın, nakit veya kalbinizi durduran mavi gibi değerli eşyaları çalarak önemli miktarda para elde edilebilir. 


Crime Coast HD Silah Hilesi


Sahtekarlarınız için Grand Theft Auto'nun bir sopayı sallayabileceğinden daha fazla silah alın ve ardından bölgedeki diğer suç örgütlerini ortadan kaldırmak için füze silonuzu kullanın. Mafia Wars oyuncuları, Crime Coast'taki en güçlü gangsteri devirmek için diğer suçlular ve rakip kartellerle ittifaklar kurma fırsatına sahipler. 


Crime Coast HD Hile Apk


Arkadaşlarını sana karşı çevir ve fasulyeleri dökmelerini sağla. Çetelerin vaftiz babalarının konumlarına gelmeleri nezaketle olmaz. Kartelin en tehlikeli suçlularını polis arabalarına veya minibüslerine koyun ve maksimum hasar vermek için onları düşman kalesinin kalbine sürün.


Crime Coast HD Apk indir


Şiddet ve suçla dolu tehlikeli bir dünyaya gönderilen bir kullanıcı. Oyuncunun suçlu İmparatorluğunu kurması ve suçlu Olympus'a tırmanması gereken yer burasıdır. Ancak başarıya ulaşmak için çok çabalamanız gerekecek. 


Crime Coast HD Hasar Hilesi


En alttan başlayarak, geleceğin vaftiz babası, bir çete oluşturmak, cüretkar soygun yapmak, yozlaşmış polis memurlarına rüşvet vermek ve tüm şehirden haraç toplamak için yavaş yavaş etrafında benzer düşünen insanları toplayacaktır. Başarılı olursa, tüm güç bir kişinin elinde toplanacak.


Crime Coast HD indir (MOD, Hasar Hilesi)


Bir önceki android oyun Cookie Cats Blast APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar