Garden Mania 3 Elmas Hileli MOD APK [v4.0.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Garden Mania 3 Elmas Hileli MOD APK [v4.0.4] 1 Garden Mania 3 Elmas Hileli MOD APK [v4.0.4] 2 Garden Mania 3 Elmas Hileli MOD APK [v4.0.4] 3 Garden Mania 3 Elmas Hileli MOD APK [v4.0.4] 4 Garden Mania 3 Elmas Hileli MOD APK [v4.0.4] 5 Garden Mania 3 Elmas Hileli MOD APK [v4.0.4] 6

Garden Mania 3 Elmas Hileli MOD APK [4.0.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunda ektiğini hasat edebilir ve satabilirsin, acil durumda sana yardım etmesi için bahçeni korumak için evcil hayvanını yetiştirebilirsin!


Garden Mania 3 4.0.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Elmas Hilesi. Evcil hayvan satın almak için elmasları kullanın (giriş için ana arayüzde PETS'e tıklayın) veya tohum satın almak için bahçeye girin (ana arayüzde BAHÇE'ye tıklayın) ve elmaslar satın alındıktan sonra sonsuza kadar kilitlenir.
Evcil hayvanlara bakmak ve farklı bitkiler yetiştirmek gibi günlük işlerle bahçe sahibi olmak istiyorsanız Garden Mania 3'e bakın. Pek çok kişinin sevdiği eğlenceli bir oyun olan bu oyun, oyunculara neşe getiriyor ve hayatın tüm sıkıntılarını ortadan kaldırıyor. En görkemli bahçeyi yaratmak için kendi isteklerine göre büyüme fırsatına sahip olacaklar. Garden Mania 3'e gelen oyuncular, sevdikleri bitkileri özgürce yetiştirebilirler. Ardından, mümkün olduğunca çabuk büyümelerine ve olgunlaşmalarına yardımcı olmak için onlara iyi bakın. Oyuncular her sezon bu mahsulleri hasat edebilecek ve gelirlerini artırmak için satabilecekler. Ayrıca yetiştirilen bitkileri komşularınıza hediye olarak kullanabilir veya aileniz için yemek ve yemek yapabilirsiniz.


Garden Mania 3 v4.0.4 MOD APK


Garden Mania 3'te oyuncular, bahçeyi korumak için birkaç sevimli evcil hayvana bakma ve yetiştirme hakkına sahiptir. Sahiplerine olağanüstü itaatkar ve sadık olacaklar, mallarını nasıl koruyacaklarını bilecek ve sahiplerinin hırsızları yakalamasına yardımcı olacaklardır. Sadece bu değil, çığlıkları ve hareketleri sayesinde bahçenizde neşeli bir atmosfer yaratırlar.


Garden Mania 3 Para Hilesi


Her zaman gayretle sıkı çalışan sevimli ve çevik bir karakter kadrosuna maruz kalacak ve hayran kalacaksınız. Sadece çalışkan değiller, aynı zamanda çok arkadaş canlısı ve cana yakınlar. Hayattaki sevinçleri ve üzüntüleri, zorlukları size eşlik edecek ve paylaşacaklar. Sadece bu değil, oyun size daha önce hiç zevk almadığınız yeni ve yenilikçi oyun modları getirecek.


Garden Mania 3 Altın Hilesi


Garden Mania 3 oyunculara yüzlerce farklı seviye sunacak ve oyuncular hayallerinde hızlıca bir bahçe yaratmak için yeteneklerine ve hikayelerine uygun bir seviyeyi özgürce ve isteyerek seçebilecekler. Ayrıca oyunun sunduğu birçok zorlukla yüzleşmek ve yaşamak zorunda kalacaksınız. Güzel bir bahçeyi tamamlamak için en keskin stratejileri ve uygun oyunu geliştirmek için hızlı ve akıllı bir oyuncu olun.


Garden Mania 3 Elmas Hilesi


Bu oyunda her gün size özel bir görev verilecek. Hızlı ve zamanında tamamlayıp tamamlamanız gerekiyor. O zaman çekici hediyeler sana gelecek. Sadece bu değil, puanınız da önemli ölçüde artar. Yeterli puan alırsanız, üç yıldız kazanacaksınız ve yakında yeni bir seviyeye yükseleceksiniz.


Garden Mania 3 Hile Apk


Üretici, oyuncuların büyüleyici ve son derece canlı bir arayüzün keyfini çıkarmasını sağladı. Karakterleri çevreleyen sahneler ayrıntılı ve güzel bir şekilde anlatılıyor. Bu da birçok kişinin dikkatini çekmiş ve bu oyuna gelmelerini ve katılmalarını sağlamıştır. Sadece bu değil, fon müziği de benzersiz ve canlı. 


Garden Mania 3 Apk indir


Birçok oyuncunun bahçeyi inşa etme ve dekore etme konusundaki konsantrasyonlarını ve neşeli ruhlarını arttırdı. Ayrıca, bu tamamen ücretsiz bir oyundur, bu yüzden endişelenmeden ve fazla düşünmeden indirip oynayabileceğinizden emin olabilirsiniz!


Garden Mania 3 indir (MOD, Sınırsız Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun The Elder Scrolls Blades APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar