Otobüs Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK [v2.0.7]

Puan: 4.12 (Oylar: 8)
Otobüs Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK [v2.0.7] 1 Otobüs Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK [v2.0.7] 2 Otobüs Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK [v2.0.7] 3 Otobüs Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK [v2.0.7] 4 Otobüs Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK [v2.0.7] 5

Otobüs Simulator Ultimate Para Hileli MOD APK [2.0.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir otobüs işletmesi kurun ve fikirlerinize göre yeni bir seviyeye geçin.


Otobüs Simulator Ultimate 2.0.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Otobüs Simulator Ultimate simülasyon oyunu ile ulaşım şirketinizi kuruyorsunuz. Ama patron olacağını ve çok çalışanın olacağını düşünüyorsan, öyle değil. Oyuncular sürüş konumundan yukarı çıkmalı, her bir yolcu rotasını oluşturmalı ve geniş bir sisteme genişlemelidir. Bus Simulator Ultimate size bir sürücüden bölgedeki en büyük ulaşım şirketinin sahibi olma fırsatı verir. Öğrenmeniz gereken ilk şey, hala iyi sürüş becerileridir. Trafik kurallarına uymak, yapmanız gereken yükümlülük ve çalışanlarınızın uymasını sağlamak.


Otobüs Simulator Ultimate v2.0.7 MOD APK


Otobüs Simulator Ultimate, sizi dünyadaki tüm rotaları keşfetmeye götürür. Herhangi bir ülkede sınırsız seyahat, oyuncular konumları kolayca birbirine bağlar. İster kırsal ister şehir içi, rotayı en çok müşteriyle kullanmayı seçmelisiniz. Kâr elde etmek, çalışanlara ödeme yapmak ve işletmelerin güçlenmesini sağlamak. 


Otobüs Simulator Ultimate 2.0.7 Para Hilesi


Belki de sadece bu oyunu ilk kez oynuyorsunuz, biraz yabancı olacaksınız. Ancak bu tanıtımı okuyarak ilk sürüşünüze kolayca başlayacaksınız. Otobüs Simülatörü: Ultimate MOD, daha fazla yeni araba satın almanıza yardımcı olacak değerli bir sürümdür. Önde gelen otobüs şirketine sahip olma hırsınız var mı?


Bus Simulator Ultimate 2.0.7 Para Hilesi


Bu oyun ücretsiz olduğu için üretici çok fazla reklam koydu. Ancak oyunu oynama sürecinde birkaç reklamın otomatik olarak göründüğünü, bu nedenle fazla etkilemediğini gördüm. Aşağıdaki kurulumu yapmadıysanız hemen süremeyeceğiniz tek şey. Bus Simulator: Ultimate henüz birden çok dili desteklemiyor bu nedenle oyuncular için zor. Aşağıda her bir özel özellik hakkında bilgi edinin.


Otobüs Simulator Ultimate 2.0.7 Altın Hilesi


Şirketteki arabaların yolcuları yuvarlamasına yardımcı olmak için rotayı belirlemeniz gerekir. Bus Simulator: Ultimate, ABD, Almanya, Rusya, Türkiye, İtalya, İspanya, Fransa, Hollanda, Brezilya, Azerbaycan gibi birçok ülkeyi seçmenize olanak tanır... Her bir şehre ait gerçekçi haritalar ile kendi rotanızı kolayca oluşturabilirsiniz. Bir rota oluşturmak için de ödeme yapmanız gerektiğini unutmayın.


Otobüs Simulator Ultimate 2.0.7 Hile Apk


Halihazırda sahip olduğunuz ve sahip olmadığınız arabalar Garajda. Hangi modele sahip olduğunuzu görmek için Araçlarım'a gidin, daha fazla satın almak istiyorsanız Galeri'ye tıklayın. Birçok farklı model ile Tempa, Merce-Ben, Irzar, Setro gibi birçok seçkin marka. Koltuk, yakıt tüketimi gibi parametrelere göre hızlı bir şekilde kolayca seçim yapabilirsiniz.


Otobüs Simulator Ultimate 2.0.7 Apk indir


Terminal'de oluşturduğunuz konumlar burada görünecektir. Mesafenin ne kadar uzun olmasını istiyorsanız, Rotadaki konumları birbirine bağlamayı seçin. Ardından, sahip olduğunuz sürücüyü seçin ve yolcularınızı bekleyen otobüsü çalıştırın. Şoför kiralamayı bilmiyorsanız aşağıdaki içeriği okuyunuz.


Otobüs Simulator Ultimate 2.0.7 Apk Dayı


Bu bölümde sağ tarafta İş Tekliflerini göreceksiniz, doğru miktara göre sürmeyi seçin. Liste ne kadar aşağıdaysa, sürücüler için ödediğiniz miktar o kadar yüksek olur. Şirketin gelişimini ve bakımını etkilememek için bütçeye dikkat edin.  Bir otobüs işletmesi kurun ve fikirlerinize göre yeni bir seviyeye geçin. 


Otobüs Simulator Ultimate 2.0.7 Apk android oyun club


Otobüs Simulator Ultimate, günümüzün gerçekliğiyle ilişkilendirilen bir ortam yaratıyor. Oyuncular, trafik sistemleri, hava durumu, yolculardan gelen geri bildirimler, araç kontrol modu gibi özgün deneyimler elde eder.


Otobüs Simulator Ultimate 2.0.7 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Poppy Playtime Chapter 1 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 8 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar