Slugterra Slug It Out 2 Para Hileli MOD APK [v5.1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Slugterra Slug It Out 2 Para Hileli MOD APK [v5.1.1] 1 Slugterra Slug It Out 2 Para Hileli MOD APK [v5.1.1] 2 Slugterra Slug It Out 2 Para Hileli MOD APK [v5.1.1] 3 Slugterra Slug It Out 2 Para Hileli MOD APK [v5.1.1] 4 Slugterra Slug It Out 2 Para Hileli MOD APK [v5.1.1] 5 Slugterra Slug It Out 2 Para Hileli MOD APK [v5.1.1] 6

Slugterra Slug It Out 2 Para Hileli MOD APK [5.1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin.Bu eşsiz Match-3 oyununun deneyimine katılmaya hazır mısınız?


Slugterra Slug It Out 2 5.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Altın Hilesi. Bazı kasaları açtığınızda çok fazla para kazanabilirsiniz.
  2. Sınırsız Elmas Hilesi
  3. Sınırsız Para Hilesi
Slugterra: Slug it Out 2 , geleneksel Match-3 serisinin temel türüne dayanan birçok farklı türü birleştiren bir oyundur. Ayrıca oyun, hikayeleri ve farklı heyecan verici maceraları oyuna entegre eder, böylece oyuncular birçok büyüleyici şeyi keşfedebilir. Bu eşsiz Match-3 oyununun deneyimine katılmaya hazır mısınız?


Slugterra Slug It Out 2 v5.1.1 MOD APK


Oyun süreci, son derece ilginç olmayı vaat eden bir yolculuk olan bir hikaye ile ilişkilendirilir. Oyuna katılırken Eli Shane adında bir kahramanı oynayacak ve kaybolan sümüklü böcekleri anlamadan getirme macerasına katılacaksınız. Onları besleyin ve sahip oldukları tüm içsel gücü ortaya çıkarabilmesini sağlayın. Slugterra Slug It Out 2 oyununda, aşağıdaki özelliklerin çoğuyla heyecan verici olacak.


Slugterra Slug It Out 2 Para Hile Apk


Kendinize birçok ödül toplamak için çeşitli görevleri kazanmaya ve tamamlamaya çalışın. İçinde, evrimsel taş, Sümüklü böceklerin daha güçlü hale gelmesi için değerli bir öğedir. Oyun ayrıca size altın, güç veya nadir salyangozlar gibi birçok yararlı öğeyi içeren gizemli hediye kutuları verir. Oyunda farklı türde sümüklüböcekleri, vampirleri veya diğer temel canavarları toplayın ve onlarla etkileşime geçin, Sümüklü böceklerinizi, onlara özgü olan inanılmaz gücü açığa çıkarmasına yardımcı olacak şekilde geliştirin. Çeşitli sıradan sümüklü böcek türlerinin yanı sıra, efsanevi Megamorph gibi birçok kıt tür vardır. Koleksiyonunuzu yoğunlaştırarak keşfedin ve toplayın.


Slugterra Slug It Out 2 Altın Hile Apk


Oyuna katılın ve oyunun haritasının çeşitliliğini ve orijinalliğini keşfetmek için kazanın. Güçleriyle sizi şaşırtmayacakları için dev Patronlarla karşılaştığınızda maceranıza her zaman hazır olun. O zamandan beri savaşlar da arttı. Ayrıca oyunda farklı mağaralarda gezerek dizilerde sıklıkla karşımıza çıkan kötülerle ve hiç görmediğiniz düşmanlarla da savaşabilirsiniz.


Slugterra Slug It Out 2 Elmas Hile Apk


Oyunun özellikleri açıkça çok çeşitlidir, bu da oyuncuların meraklı hissetmeyi bırakmasını ve oyun deneyimini hemen denemek istemesini zorlaştırır. Bir kahraman rolünü oynayın ve güzel sahneler, ekranlar, farklı sümüklü böcek türleri ve enerji ve güç dahil olmak üzere birçok ilginç şeyle bir yolculuğa çıkın. Toplayın ve besleyin, onları daha nadir ve güzel başka türlere dönüştürün. Oyunun çeşitli detayları ve türleriyle bir oyun daha ilginç olamazdı.


Slugterra Slug It Out 2 APK DAYI


Oyun her yaştan, özellikle de çocuklar için uygun mu? Ebeveynlerin ayrıca çocuklarının Slugterra'nın eğitim ve akrabalarının çocuklarla dostane dostça olmasını sağladığının farkına vardığında kontrol birimlerinin çok katı gereksinimlerini ne zaman karşıladığını keşfetmeleri için oyun hakkında endişelenmelerine gerek yoktur.
İnsanlar oyunu oynamak gibi nasıl hissediyor ve hissediyor? Hemen indirin ve deneyin millet.


Slugterra Slug It Out 2 indir (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Uciana APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar