Crime Santa Beceri Hileli MOD APK [v2.0.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Crime Santa Beceri Hileli MOD APK [v2.0.6] 1 Crime Santa Beceri Hileli MOD APK [v2.0.6] 2 Crime Santa Beceri Hileli MOD APK [v2.0.6] 3 Crime Santa Beceri Hileli MOD APK [v2.0.6] 4 Crime Santa Beceri Hileli MOD APK [v2.0.6] 5 Crime Santa Beceri Hileli MOD APK [v2.0.6] 6

Crime Santa Beceri Hileli MOD APK [2.0.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların Noel Baba rolünü oynayacağı ve açık dünyayı keşfederek vakit geçireceği suç türünün renklerine sahip bir oyundur.


Crime Santa 2.0.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Beceri Puanı Hilesi
Crime Santa, oyuncuların Noel Baba rolünü oynayacağı ve açık dünyayı keşfederek vakit geçireceği suç türünün renklerine sahip bir oyundur. Oyuncular istedikleri deneyimleri seçmekte özgürdür ve kesinlikle her deneyim farklı faydalar sağlayacaktır. Aynı zamanda kullanabileceğiniz silah sayısı da nihayetinde dikkatinizi çekiyor ve sizi daha güçlü yapan istatistikler.


Crime Santa v2.0.6 MOD APK


Crime Santa'da, oyuncu bir Noel Baba kostümüne sahip olacak, ancak rolünüz itaatkar çocuklara hediyeler dağıtmak ve şehirdeki sorunları çözmek değil. NPC'ler veya araçlarla kolaylıkla etkileşime geçebileceğiniz büyük bir açık dünyaya gireceksiniz. Aynı zamanda, suç temalı oyunlara benzer şekilde, oyuncular özgürce seçtikleri deneyimler, çeşitlilik ve tehlikeler bulacaklar.


Crime Santa Para Hilesi


Oyuncular, karakteri üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edecek ve şehir içinde özgürce hareket edecekler. Aynı zamanda Noel Baba, gördüğü bozulmuş nesneleri cezalandırmak veya görevleri tamamlamak için silahlara da sahiptir. Herhangi bir oyuncunun görmezden gelemeyeceği ilginç bir nokta, karakterin öndeki nesneye doğru ateş edip hızlı bir şekilde ona koşabildiğinizde kanca özelliğidir. Yani bu göz ardı edemeyeceğiniz bir özellik ve onunla birçok ilginç fikir üreteceksiniz.


Crime Santa Silah Hilesi


Crime Santa gibi suç temalı bir oyun oynadığınızda, iki ana deneyim bulacaksınız. İlk deneyim, bu şehirde ne olduğunu Noel Baba ile keşfedeceksiniz. Aynı zamanda silahları özgürce kullanabilirsiniz ancak sahip olduğunuz yıldız sayısına her zaman dikkat edin. Yıldız sayısı ne kadar düşük olursa, şehri o kadar rahat keşfedebilirsiniz ve tam tersi, polis sizi gördüğü her an size saldırabilir.


Crime Santa Hile Apk


Göz ardı edemeyeceğiniz ikinci deneyim, para kazanmak ve seviye yükseltmek için günlük görevler gibi farklı görevler bulmaktır. Aynı zamanda görevi alacağınız yerleri, gideceğiniz yerleri ve yenmeniz gereken hedefleri de tanıyacaksınız. Dolayısıyla, bu iki deneyim sıklıkla birbirinin yerine geçer, böylece deneyimleri sorunsuz bir şekilde değiştirebilirsiniz. Ayrıca ulaşabileceğiniz silah sayısı da tamamen çeşitlidir.


Crime Santa Apk indir


Crime Santa'da silah kullandığınızda hepsinin belirli bir limiti olduğunu anlayacaksınız. Yani kullanmaya devam etmek istiyorsanız oyun içerisinde bulduğunuz birçok aktivite ile para kazanmalısınız. Ayrıca, gördüğünüz düşmanlarla savaşmak veya kolay bir kaçışa yardımcı olmak için farklı özelliklere ve hasara sahip çeşitli silahların kilidini kolayca açabilirsiniz. Ayrıca karakterin istatistikleri, savaşta daha iyi hayatta kalmanıza yardımcı olan bir faktör olacaktır.


Crime Santa Apk Son Sürüm


Yeterli deneyim topladığınızda, SP'lere sahip olmak doğaldır ve bunlar karakterin sahip olduğu istatistikleri artırmak için kullanılacaktır. Bulabileceğiniz istatistikler arasında maksimum sağlık, sağlık yenilenmesi, zırh verimliliği ve seçmeyi düşünmeniz gereken diğer birçok istatistik bulunur.


Crime Santa indir (MOD, Beceri Puanı Hilesi)


Bir önceki android oyun Stick Army World War Strategy APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar