Zombie City Mega Hileli MOD APK [v2.5.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Zombie City Mega Hileli MOD APK [v2.5.3] 1 Zombie City Mega Hileli MOD APK [v2.5.3] 2 Zombie City Mega Hileli MOD APK [v2.5.3] 3 Zombie City Mega Hileli MOD APK [v2.5.3] 4 Zombie City Mega Hileli MOD APK [v2.5.3] 5 Zombie City Mega Hileli MOD APK [v2.5.3] 6

Zombie City Mega Hileli MOD APK [2.5.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. En son bir zombi atış oyunu, silahını seç ve dünyadaki son günde hayatta kal.


Zombie City 2.5.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Tek atışta öldürme hilesi
  3. Tanrı modu
  4. Sınırsız mermi hilesi
  5. sınırsız altın hilesi
  6. Sınırsız DNA
Zombie City, sizi zombilerin hüküm sürdüğü bir şehre götürür ve kan damlası kazanmak için hepsine saldırmak isterler. Bu büyüleyici bir aksiyon oyunu; oyuncu bu yakın dövüşte hayatta kalanlardan biridir. Şimdi şehir zombilerle dolu ve her yer o olayın kara bir noktası.


Zombie City v2.5.3 MOD APK


Özellikle, hayatta kalan kardeşleri, hala kapana kısılmış olanları kurtarmak için zombileri yok etmek için birlikte çalışmak üzere harekete geçirmemiz gerekiyor. Şehrin her yerinde zombiler var ve her yerde onlardan izler var. 


Zombie City Para Hilesi


Zombie City, onların her geçen gün daha da önemli hale geldiklerini ve sizi kontrol etmek için yeterli güce sahip olduklarını kanıtlıyor. Bu korkunç tehdit giderek daha güçlü hale geliyor ve tüm bu korkuları bağımsız olarak aşmanız gerekiyor. Ayağa kalkın ve tüm zombilerin saldırısını ve büyümesini bastırmak için birlikte hareket edin.


Zombie City Mermi Hilesi


Gizemli odalara gitmen yardımcı olur çünkü onları serbest bırakmamıza ihtiyacı olan insanlar kapana kısılır. Ancak, yolda bir sürü zombi olacak ve onlar hala o odalarda bulunuyorlar. Yeterli yedek silahınız yoksa hemen gelip sizi parçalarlar. Zombie City, size daha şiddetli ve yoğun bir şekilde saldırmanız için çeşitli silahlar verecek.


Zombie City DNA Hilesi


İki veya üç nüfuzlu insanla birlikte, tüm zombileri yok etmek için saklanmanın bir yolunu bulacaklar. Birlikte savaşacak bir ekip oluşturmak için onları bulmalıyız. Mümkün olduğu kadar çok zombiyi öldürmek için her türlü silahı ve el bombasını kullanın. 


Zombie City Hile Apk


Oyuncular ve takım arkadaşları, içinde yaşayan daha fazla zombiyi yok etmek için karanlık köşelere giderek akrobasi hareketleri yaparlar. En etkili silah yükseltmelerini yapmalıyız. Oyuncuların, yükseltmelerin kilidini açmak için gizemli anahtarları arayabilmek için savaş ekranından yararlanmaları gerekir. 


Zombie City Apk indir


Oyuncuların güvenli bir şekilde savaşabilmeleri için ek zırh kullanmaları gerekir. Ayrıca, oyuncuların yönlerini gözlemlemek ve onları yok etmenin etkili bir yolunu bulmak için Zombie City'de bulunan haritayı kullanmaları gerekiyor.


Zombie City indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun Airport Simulator Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar