WindWings Premium Para Hileli MOD APK [v1.3.10]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
WindWings Premium Para Hileli MOD APK [v1.3.10] 1 WindWings Premium Para Hileli MOD APK [v1.3.10] 2 WindWings Premium Para Hileli MOD APK [v1.3.10] 3 WindWings Premium Para Hileli MOD APK [v1.3.10] 4 WindWings Premium Para Hileli MOD APK [v1.3.10] 5 WindWings Premium Para Hileli MOD APK [v1.3.10] 6

WindWings Premium Para Hileli MOD APK [1.3.10] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. WindWings Version Space shooter Galaxy attack – ücretsiz olanın gelişmiş sürümüdür.


WindWings Premium 1.3.10 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para hilesi
  2. Sınırsız Elmas hilesi
  3. Sınırsız Enerji hilesi
Bilim kurgu 'onları vur' oyun türü, oyunculara en rahatlatıcı duyguları ve anları yaşatmak için son zamanlarda güçlü ve yaratıcı bir şekilde büyüdü. Bu oyunlar genellikle uzak evrenlerde geçiyor ve oyuncuların düşmanlarla savaşmak için güçlü yıldız gemilerini kontrol etmelerine izin veriyor. Bunun mükemmel bir örneği, çarpıcı grafikler, güçlü yıldız gemisi tasarımı ve oyuncuların eğlenmesi için bir sürü kampanya kullanan WindWings Space Shooter Premium. Oyun mekaniği basittir ancak oyuncudan çok fazla beceri gerektirir ve oyun, oyuncuların her zaman zevk alması için sonsuz bir deneyim olabilir. Hepsi WindWings'te yüzlerce düşman, destansı patronlar, sayısız silah, güçlü uzay gemileri ve keşfedilecek geniş bir evren sunuyor.


WindWings Premium v1.3.10 MOD APK


WindWings Premium dinamik bir oynanış sunuyor ve oyuncular, ateş etme ve bilimkurgu oyunlarında sıklıkla görülen tanıdık faktörlerin tadını çıkaracaklar. Oyuncunun görevi basittir, evrenin kuytu köşelerini keşfetmek, sayısız kampanyayı tamamlamak ve nihayetinde muazzam düşmanlarla yüzleşmek. Ayrıca, oyuncular uzay gemilerini yükseltmeli, önemli öğeleri toplamalı, savaş sistemini geliştirmeli ve kazanmak için birçok özel faktör kullanmalıdır. Oyun basit 2D grafikler kullanıyor ancak mecha ve simbiyotik stiller ile zenginleştirilmiş iyi tasarlanmış düşmanlarla sonsuz bir uzay perspektifi gösteriyor.


WindWings Premium Para Hilesi


Oyunun kontrol mekanizması basittir ve görevlerin kazanılmasındaki ana faktör refleksler ve gözlemlerdir. Uzay aracı, ekrana dokunarak düşman saldırılarını uzay aracının çekirdeğine çarpmaktan kaçınmak için otomatik olarak ateş edecek ve parmağını hareket ettirecektir. Hızları ekranın hassasiyetine ve oyuncunun parmaklarına bağlı olduğundan, bu kontrol stili uzay aracını daha esnek hale getirecek. Kontrol mekanizması basit olsa da, her şey oyuncunun düşmanın yoğun saldırılarından kaçma becerisine bağlı.


WindWings Premium Elmas Hilesi


Her yangın kampanyası bir patronla karşılaşacaktır, ancak daha küçük bireyler onlar için hala tehlike oluşturacaktır. Oyuncunun uzay gemisi belirli bir miktarda hasara dayanabilir; düşmanın saldırıları rastgeledir ve oyuncunun başarısız olmasına neden olabilir. Basit düşmanların basit bir saldırısı vardır ve genellikle gruplar halinde görünürler. Oyun, oyuncuları tüm düşmanları yok etmeye zorlamaz, ancak yine de ekstra ödüller toplamak için birkaç oyuncuya meydan okuma sunar. Patronlar, oyuncunun onlara zarar vermesi için bir dizi halinde ortaya çıkan güçlü direnç ve zayıflıklara sahip üstün bireylerdir. Boss saldırıları her zaman belirli bir sıra izler, oyuncuların hareketlerini hatırlamalarına yardımcı olur ve saldırı hızıyla başa çıkmayı kolaylaştırır.


WindWings Premium Enerji Hilesi


Uzay gemileri güçlü, güzel bir tasarıma sahip olduğundan ve gerçek rollerini göstermek için farklı bir tarzı vurguladığından, çeşitli uzay gemileri ve ekipman WindWings'in ayırt edici özelliğidir. Bununla birlikte, bu uzay gemileri ekipman istatistiklerini belirlemez ve oyuncular en iyi duruma ulaşmak için onları sonsuz bir şekilde yükseltebilirler. Ekipman, patronları öldürmek veya etkinliklere katılmak için rastgele bir ödüldür ve oyuncuların bunları yükseltmek için yeterli malzeme toplaması gerekir. Ekipman sistemi çeşitlidir ve oyuncu, uzay aracının kapasitesine bağlı olarak birçok eşyayı aynı anda taşıyabilir.


WindWings Premium Hile Apk


Güçlendiriciler, oyuncuların doğrudan kampanyada gelişmesine yardımcı olan ana işlevdir ve mağlup edilen düşmanlardan rastgele düşeceklerdir. Her güçlendirici özel bir karakterle işaretlenmiştir ve oyuncu, onları savaş gücünü artırmak için istifleyebilir. Ancak, oyuncu bir kez bile hasar alırsa, tüm güçlendiriciler kaybolur ve sıfırdan sıfırlanır. Güçlendiricinin yanı sıra, oyuncuların uzay gemilerini yükseltmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olacak bonuslar veya önemli öğeler olabilen nadir malzemeler de vardır. WindWings, oyunu daha başarılı hale getiren birçok büyüleyici öğeye sahiptir, ancak bu, oyuncunun onu keşfetmesine ve deneyimlemesine bağlıdır. 


WindWings Premium hile nasıl indirilir?


WindWings çevrimiçi bir aksiyon oyunudur, bu nedenle oyuncuların katılması için sürekli olarak yeni etkinlikler ve etkinlikler sunacaktır. Etkinlikler, oyunculara sayısız heyecan verici ödül, hatta deneyimlemeleri için yeni uzay araçları getirecektir. Bu arada aktiviteler, oyuncuların daha önemli materyalleri veya eşyaları bulmasına ve Boss Rush modu ile dövüş becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur.


WindWings Premium Son Sürüm apk indir


WindWings şu anda en çok beklenen bilim kurgu atış oyunlarından biri olarak kabul ediliyor. Keşfedilecek yüzlerce şey ve oyuncuların uzay gemilerinde dinlenebilecekleri birçok aktivite ile sonsuz bir oynanışa sahiptir. Oyun, yeni uzay gemileri, silahlar ve hatta patronlar gibi oyun kalitesini iyileştirmek için sürekli olarak yeni içeriği güncelliyor. Bu oyun İnternet olmadan çalışabilir, böylece istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilir ve nadir malzemeleri verimli bir şekilde toplayabilirsiniz.


WindWings Premium İndir (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Pirates Flag Caribbean Action RPG APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar