Mini World CREATA Para Hileli MOD APK [v1.0.33]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Mini World CREATA Para Hileli MOD APK [v1.0.33] 1 Mini World CREATA Para Hileli MOD APK [v1.0.33] 2 Mini World CREATA Para Hileli MOD APK [v1.0.33] 3 Mini World CREATA Para Hileli MOD APK [v1.0.33] 4 Mini World CREATA Para Hileli MOD APK [v1.0.33] 5

Mini World CREATA Para Hileli MOD APK [1.0.33] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Minecraft'a benzer sandbox tarzı bir açık dünya inşa oyunudur. Sandbox hayranı olan herkes Mini World: CREATA'yı hemen indirmeli, bu oyun tam size göre!


Mini World CREATA 1.0.33 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Pek çok insan Minecraft oynamadan önce aynı türden ama daha basit bir seviyede, örneğin Mini World CREATA gibi bir oyun oynamanız gerektiğini düşünüyor. Bu şekilde oynanışa alışacaksınız ve oyundaki sandbox dünyası sizin için daha kolay ve rahat olacak.


Mini World CREATA v1.0.33 MOD APK


Mini World: CREATA, dünyayı Minecraft'a benzer şekilde çalıştırmanın tüm biçimlerine, özelliklerine ve yollarına sahip olacaktır. Buradaki her şey özgür, sınırsız yaratıcı. Oyunun oyuncular için herhangi bir seviyesi veya sınırı yoktur. Bir ev, apartman dairesi, kale inşa etmek veya büyük bir şehrin belediye başkanı olmak gibi kendi kurallarınızı, bakış açılarınızı ve oyunlarınızı oluşturarak istediğinizi yapmakta özgürsünüz. Ardından, yeni inşa ettiğiniz dünyada yeni bir macera yaratacak, yeraltı dünyasını keşfedecek, Kara Ejderha'yı takip edecek ve yolunuza çıkan zalim entrikaları durduracaksınız.


Mini World CREATA Para Hilesi


Mini World: CREATA'nın üç oyun modu vardır: Survival, Creative ve Minigames. Hayatta Kalma modunda oynarken, göreviniz bu geniş, renkli ama tehlikeli dünyada hayatta kalmak için savaşmak için kaynakları toplamak, barınaklar inşa etmek ve sürekli olarak araçlar bulmak ve üretmek. 


Mini World CREATA Altın Hilesi


Macera boyunca mağaraları keşfetmek, değerli hayvanları toplamak, Black Dragon ile dünyayı korumak için savaşmak gibi küçüklü büyüklü birçok görevle farklı alanlara özgürce hayran kalacaksınız. Buradaki önceden programlanmış dünya, hayatta kalma ve savaş becerilerinizi geliştirmenize, geliştirmenize ve mükemmelleştirmenize izin verecektir. Kısacası bu mod, macerayı ve keşfetmeyi seven oyuncular içindir.


Mini World CREATA Hile Apk


Ve yeni bir duygu, sanal alan dünyasının sınırları olmayan yaratıcılık arıyorsanız, Yaratıcı modu oynayabilirsiniz. Bu noktada, oyunun tüm kaynaklarını elinde tutan ve istediğiniz her şeyi inşa edip yaratabilen her şeye kadir sizsiniz. 


Mini World APK Dayı


Örneğin uçsuz bucaksız bir orman, en gelişmiş bir şehir, boş araziye verimli bir çiftlik, hatta büyük ve görkemli bir kale inşa edebilirsiniz. Yeni oluşturulan bu dünyada oyunun kurallarını koyacak, düşmanlar yaratacak ve yarattığınız her seviyede savaşma hissini yaşayacaksınız. Sınırlandırılabilecek tek şey yaratıcılığınızdır.


Mini World APK Son Sürüm


Yukarıda bahsedilen hem Hayatta Kalma hem de Yaratıcı modlar, tek başınıza oynamayı veya çevrimiçi olarak birçok kişiyle oynamayı seçebilirsiniz. Üstelik Minigames modunu çok oyunculu olarak da oynayabilirsiniz. 


Mini World: CREATA İndir PC


Oyuncu topluluğu tarafından geliştirilen bir dizi eğlenceli mini oyuna katılacaksınız. Bu kahkaha ve renk dolu gerçek bir parti. Dünyanın her yerinden insanlarla parkour, puzzle, FPS veya küçük bir rekabet strateji oyunu oynayabilirsiniz. Her hafta çekici ödülleri olan turnuvalar ve yarışmalar var. Eğlenmek istiyorsanız bu modu oynamak çok uygundur.


Mini World CREATA indir (MOD,Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Hero Royale APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar