Area F2 Full Hilesiz MOD APK [v1.0.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Area F2 Full Hilesiz MOD APK [v1.0.1] 1 Area F2 Full Hilesiz MOD APK [v1.0.1] 2 Area F2 Full Hilesiz MOD APK [v1.0.1] 3 Area F2 Full Hilesiz MOD APK [v1.0.1] 4 Area F2 Full Hilesiz MOD APK [v1.0.1] 5

Area F2 Full Hilesiz MOD APK [1.0.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Saldırgan bir takım rolünde oyuncular, duvarları yok etmek için birçok güçlü silah kullanabilecekler.


Area F2 1.0.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm
Şu anda silah oyunları pazarı neredeyse doymuş durumda. Bu nedenle, yeni oyunlar, oyuncuların öğrenmesi ve eğlenmesi için garip mekanizmalar olacağından emin. Alan F2, savaşta yeni bir tekniği ifade eder. Close-Quarters Battle mekaniğine uyum sağlayan ilk mobil oyundu. Bu savaş mekanizması, oyuncuların son derece yüksek becerilere sahip olmasını gerektirir çünkü oyunun hızı çok yüksek olacaktır. Zamanında uyum sağlamazsanız, kesinlikle inanılmaz acıklı kayıplarla karşılaşacaksınız.


Area F2 v1.0.1 MOD APK


Area F2, bu üründe çeşitli karakterleri çeken bir RPG'dir. İlk olarak, 20'den fazla ajanla karşılaşacaksınız. Her biri birçok farklı beceriye sahiptir ve oyuncunun sıkı çalışmasını gerektirir. Çünkü temelde bu insanlar, gerçek hayattaki özel kuvvetlerdeki karakterlere göre tasarlanıyor. Dövüş teknikleri, özel aletlerle inanılmaz derecede çeşitlidir. Örneğin, bir nişancı olarak oynamak istiyorsanız, bastırıcı ateşi bırakmak için bir makineli tüfek kurmayı bilmelisiniz. 


Area F2 Play Store


Bazen aşılmaz duvarlarla karşılaştığınızda, patlayıcı tatar yayı cıvatalarının muazzam ateş gücünü kullanmak zorunda kalacaksınız. Nesnenin hızla savaş alanına girmesine izin verecekler. Çok çeşitli taktik kombinasyonlar ve etkileşimler, bu oyunu aynı türün benzer ürünlerinden çok daha karmaşık ve çekici kılıyor.


Area F2 APK oyun indir club


Son derece gelişmiş görüntü tasarım teknikleri sayesinde Area F2, oyuncularını memnun etmek için son derece yüksek kaliteli çerçeveler üretir. Oyunda birçok farklı açıdan gerçekçi sahneler gösterilecek. Üstelik oyundaki konumunuza ve rolünüze bağlı olarak işler biraz farklılaşıyor. Perspektifte en belirgin ayrımı görmek istiyorsanız, saldıranlar ve savunanlar arasında geçiş yapın. 


Area F2 APK Android oyun club


Saldırgan bir takım rolünde oyuncular, duvarları yok etmek için birçok güçlü silah kullanabilecekler. İyi kararlar, onlara daha hızlı ve etkili bir şekilde saldırabilmeniz için kendi giriş noktalarını yaratacaktır. Ancak savunmaya çalışanların durumunda karşı koyma planı olacaktır. Kapıları ve pencereleri güçlendirmek için gücünüz var. Düşman saldırmaya çalışırken, ekibinizdeki hasarı en aza indirmek için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız.


Area F2 2021 Yükle


Taktik eğilimi olan tüm oyunlar için bilgi tutma her zaman önemli bir rol oynar. Örneğin, rakibin nerede olduğunu bilirseniz, en etkili saldırı için uygun planı hızlıca planlarsınız. Area F2, saldırmanız gereken hedeflerin yerini bulmak için dronları başlatmanıza izin verir. Buna karşılık, savunma rolü oynayanlar da bu ileri teknolojiyi düşmanların bilgilerini bozmak için kullanırlar. Rakip yanlış bilgi topladığı ve hiçbir şey yapmadan mühimmat kaynaklarını boşa harcadığı sürece savaşın yarısını kazanmış olursunuz.


Area F2 indir


Bir önceki android oyun Hava Hokeyi Meydan Okuma APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar