Family Zoo The Story Para Hileli MOD APK [v2.3.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Family Zoo The Story Para Hileli MOD APK [v2.3.4] 1 Family Zoo The Story Para Hileli MOD APK [v2.3.4] 2 Family Zoo The Story Para Hileli MOD APK [v2.3.4] 3 Family Zoo The Story Para Hileli MOD APK [v2.3.4] 4 Family Zoo The Story Para Hileli MOD APK [v2.3.4] 5 Family Zoo The Story Para Hileli MOD APK [v2.3.4] 6

Family Zoo The Story Para Hileli MOD APK [2.3.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunda profesyonel bir hayvanat bahçesi yöneticisi olacaksınız.


Family Zoo The Story 2.3.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Family Zoo The Story, oyun sistemi tarafından belirlenen bulmacalar aracılığıyla oyunculara güzel ve heyecan verici bir eğlence sunan bir oyundur. Her oyuncunun ana görevi, yıkımın eşiğinde duran hayvan parkını kurtarmak için bulmacaları çözmektir. Bu oyunda ortaya çıkan hayvanlar sevimli ve eğlencelidir ve onların da kendi hikayeleri vardır. Aile hayvanat bahçesini koruma ve sürdürme işinde kendinizi yetkin bir kişi olarak belirlemelisiniz.


Family Zoo The Story v2.3.4 MOD APK


Family Zoo The Story oyununa katılan her oyuncu çok profesyonel bir hayvanat bahçesi yöneticisi olacak. Bir hayvanat bahçesi yöneticisinin başarısı, hayvanlarını sağlıklı görür. Bu aynı zamanda üstesinden gelmeniz gereken muazzam zorluklardan biridir. Hayvanat bahçenizi iyi yönetin, sağlıklı hayvanlarla ilgilenin ki hayvanat bahçenizde samimi ve eğlenceli bir ortam oluşturabilesiniz. Bir hayvanat bahçesi yöneticisinin büyük bir vahşi yaşam sevgisi olmalıdır. Tüm oyuncular, en etkileyici ve unutulmaz hayvanat bahçesi parkını oluşturmak için çok zaman ve çaba harcayacak. 


Hayvanat bahçesi oyunu


Destansı bir hayvanat bahçesine yatırım yapmak sizi ünlü yapacak ve aynı zamanda canlı ve çeşitli vahşi yaşam için bir yaşam alanı yaratacaktır. Oyunun en göze çarpan özelliği hayvanat bahçesinin yönetim ve inşaat özellikleridir. Bunlar, iyi bir hayvanat bahçesi yöneticisi olmak için bu oyun boyunca gerçekleştirmeniz gereken iki olmazsa olmaz görevdir.


Family Zoo The Story Para Hilesi


Bu sayede gelecekte kolayca bir hayvanat bahçesi kralı olabilirsiniz. Tercihlerinize bağlı olarak, elinizdeki peyzajı kolayca tasarlayabilir ve mekana uygun bitki ve dekorasyonları seçebilirsiniz. Ayrıca yeni hayvanlar hakkında bilgi edinmeniz, bir yönetici tutmanız ve müşterilerinizi bu hayvanat bahçesine çekmeniz gerekiyor. Tüm bunları yapmak istiyorsanız oyun sisteminden gelen bulmacaları çözmeniz gerekiyor. Her farklı seviyede, her seviyede artan zorlukta birçok bulmaca olacak. Bunlar oyundan gelen eğlenceli ve benzersiz bulmacalardır. Bulmacaları çözer ve bölümleri geçerseniz birçok ödül alacaksınız. Bu ödüller, hayvanat bahçenizi her zamankinden daha muhteşem, çeşitli ve zengin olacak şekilde büyütmenize yardımcı olacak.


Family Zoo The Story Bilet Hilesi


Family Zoo oyununda her oyuncunun en önemli görevi hayvanat bahçesini restore edip modern ve anıtsal olacak şekilde tasarlamaktır. Hayvanat bahçeniz, kendi şehrinizdeki en önemli ve ilgi çekici yerlerden biridir. Hayvanat bahçenizi eğlenceli hale getirin ve çok sayıda ziyaretçi çekin. Mükemmel bir hayvanat bahçesi yöneticisi olun ve ailenizin kendileriyle gurur duymasını sağlayın. Bulmaca çözme görevi, oyundaki temel unsurlardan biridir. Her oyuncuya birçok farklı bulmaca sağlanacak olsa da, göreviniz bir sonraki seviyeye geçmek için tüm bulmacaları çözmektir.


Family Zoo The Story Can Hilesi


Bu sayede, tüm oyuncuların hayvanat bahçelerini daha güzel bir şekilde inşa etmek için daha fazla malzeme bulmasına yardımcı olacak. Bu oyuna dahil olan tüm bulmacalar ve zorluklar, herkesin heyecanlı ve eğlenceli hissetmesini sağlayacaktır. Her oyuncunun kendi aile bahçesini dekore etmesi gerekir. Hayvanat bahçenizi kendi tercihlerinize göre kolayca özelleştirebilir, inşa edebilir ve dekore edebilirsiniz. Canlı ve çeşitli hayvanlarla birlikte tasarımlarıyla hayvanat bahçenize hayat verin. Oyuncuların hayvanat bahçesi yönetimi becerileri, çalışmanızın iyileştirmeleri ve verimliliği ile test edilecek ve meydan okunacaktır.


Family Zoo The Story Hile Apk indir


Family Zoo oyununda oyunculardan çokça sevgi gören işlerden biri de hayvanat bahçesindeki vahşi hayvanlarla ilgilenmektir. Öncelikle tüm vahşi hayvanları kendiniz için toplamanız ve daha fazla hayvan yaratmak için onları çiftleştirmeniz gerekiyor. Hatta onlara kolayca yeni şeyler öğretebilir ve ahırı temiz ve korumalı tutabilirsiniz çünkü hemen hemen tüm hayvanat bahçeleri en temiz ve en konforlu yaşam koşullarına ihtiyaç duyar. Yapmanız gereken bir sonraki şey, ziyaretçilerinize neşe ve rahatlık getirmek. Hayvanat bahçenizi açın ve daha fazla ziyaretçi çekmek için yiyecek tezgahları kurun. Oradan kolayca kas inşa edebilirsiniz. İş departmanı güçleniyor.


Family Zoo The Story hile nasıl indirilir?


Family Zoo The Story oyunu, oyuncuların hayvanat bahçelerini mükemmel hale getirmek için hızla inşa edebilecekleri farklı seviyeler arasında geçiş yapmalarını destekler. Oyuncuların rahatlaması ve eğlenmesi için yüzlerce bulmaca olacak. Tüm oyuncular ayrıca hayvanat bahçelerini benzersiz ve güzel olacak şekilde dekore etmelidir. Ziyaret etmek ve deneyimlemek için turistleri çekerken hayvanat bahçenizdeki hayvanlarla etkileşim kurun.


Family Zoo The Story indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Underworld Sığınak APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar