Takashi Ninja Warrior Para Hileli MOD APK [v2.6.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Takashi Ninja Warrior Para Hileli MOD APK [v2.6.6] 1 Takashi Ninja Warrior Para Hileli MOD APK [v2.6.6] 2 Takashi Ninja Warrior Para Hileli MOD APK [v2.6.6] 3 Takashi Ninja Warrior Para Hileli MOD APK [v2.6.6] 4 Takashi Ninja Warrior Para Hileli MOD APK [v2.6.6] 5 Takashi Ninja Warrior Para Hileli MOD APK [v2.6.6] 6

Takashi Ninja Warrior Para Hileli MOD APK [2.6.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Tochi topraklarını keşfedin ve sürprizlere hazır olun.


Takashi Ninja Warrior 2.6.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Ölümsüzlük hilesi
  3. Reklamsız

Takashi Ninja Warrior , mükemmel grafiklere ve diğer 3D macera oyunlarına kıyasla benzersiz bir oyuna sahip bir hack 'n' slash macera aksiyon oyunudur. Ayrıca, bu oyun oyunculara sadece derin bir hikaye vermekle kalmayacak, aynı zamanda bir Ninja'nın yoğun dövüş anları olacak.


Takashi Ninja Warrior v2.6.6 MOD APK


Bu oyun, oyuncuları Tochi denilen orta çağ Japonya döneminde toprağa geri getirecek. Samuray ve ninjanın insan hayatında düzenli olarak göründüğü ve karanlıkta savaştığı dönemdir. Oyuncu, efsanevi ninja Arashi'nin oğlu Takashi olur. Babası öldükten sonra, ölümünün arkasındaki sebep bilinmemektedir ve Takashi, efsanevi silahı babasından miras almıştır. Bu kılıç sıradan bir kılıç değildir, ancak Tochi'deki yozlaşmanın gücünü emebilir. Takashi, gerçeği bulmak için babasının kılıcını kullanacak ve tehlikelerin üstesinden gelecektir.


Takashi Ninja Warrior 2.6.6 Para Hile Apk


Takashi Ninja Warrior'un oynanışı, diğer 3D Ninja oyunlarına kıyasla benzersiz ve yenidir. Oynanış, RPG ve Hack'n'Slash gibi birçok farklı öğe içerir. Oyuncular Takashi'yi 3. bakış açısıyla kontrol edecek ve düşmanla savaşacak. Dövüş tarzı ve kontrol mekanizması, oyuncuya dövüşürken en iyi duyguyu vermek için her ayrıntıda düzenlenecek. Dahası, oyuncular gerçeği öğrenmek veya Boss ile yoğun savaşlara girmek için gizli odada bulmaca zorluklarıyla yüzleşmek zorundadır. Takashi'nin amacı, tüm engelleri aşmak ve Tochi topraklarındaki tüm yozlaşmayı ortadan kaldırmaktır.


Takashi Ninja Warrior 2.6.6 Elmas Hile Apk


Macera sırasında, bu oyunun oynanışı da oyunculara birçok farklı sürpriz getirecek ve yalnızca hikaye boyunca açılabilir. İlk şey, Takashi'nin kullandığı silahlar. Oynanışı daha çeşitli ve bol hale getirmek için Takashi birçok farklı silah kullanabilir. Pek çok silah birçok canavar türüne eşdeğerdir; Takashi doğru tip silah kullanırsa her biri ağır hasar görür. Ayrıca, oyuncu Arashi'nin efsanevi kılıcını değiştiremez, ancak onu geliştirebilir. Diğer silahlar, genel güçlerini artırmak için ayarlanabilir.


Takashi Ninja Warrior Hile Apk


Takashi'nin yolculuğu, beklenmedik bir şekilde, oyuncunun önceden tahmin edemeyeceği şekilde gerçekleşmeye devam edecek, çünkü oyuncunun Takashi etrafındaki diğer birçok şeye dikkat etmesi gerekiyor. Oyuncular, beceriler, ganimet, ilerleme, vb. Gibi diğer özellikleri kontrol etmek için Takashi'nin envanterini düzenli olarak kullanmalıdır. Oyuncuların dikkat etmesi ve yolculuğu kolaylaştırması gereken birçok şey vardır. 


Takashi Ninja Warrior APK Son Sürüm indir


Boss savaşları, RPG oyunlarında sıklıkla görülen en yoğun savaşlardır. Patronlar, oyuncuların yolda karşılaştıkları canavarlardan genellikle farklı istatistiklere sahiptir. Dahası, hareketleri değişecek ve yeni, oyuncuların savunmalarını kaybetmelerine neden olacak. Oyuncu iyi düşünür ve zamanında kaçarsa, uğradığı hasarı en aza indirebilir ve Boss'un boşluklarına saldırabilir. Boss'un düşürdüğü ödüller genellikle iyidir ve çeşitli amaçlara hizmet eder. Boss bile aynı zamanda Koruyucu rolünü oynar ve oyuncunun hikayeye devam etmek için onları yok etmesi gerekir.


Takashi Ninja Warrior Nasıl indirilir?


Tochi ülkesini keşfedin, oyuncular için özel bir seçimdir. Tochi toprakları, her birinin sırrı oyuncuların keşfetmesini bekleyen farklı alanlara bölünmüştür. Oyuncular araziler arasında hızla hareket etmek için gizli tünelleri kullanabilirler. Bu Tochi topraklarında saklı sırlar, oyuncu için sürprizlerle doludur. Sırları deşifre etmenin oyuncu için her zaman cömert bir ödülü olacaktır.


Takashi Ninja Warrior İndirin (MOD, Sınırsız Altın Hilesi / Tanrı Modu)


Bir önceki android oyun Epic Raft APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar