Defense Zone 3 HD Para Hileli MOD APK [v1.5.2]

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Defense Zone 3 HD Para Hileli MOD APK [v1.5.2] 1 Defense Zone 3 HD Para Hileli MOD APK [v1.5.2] 2 Defense Zone 3 HD Para Hileli MOD APK [v1.5.2] 3 Defense Zone 3 HD Para Hileli MOD APK [v1.5.2] 4 Defense Zone 3 HD Para Hileli MOD APK [v1.5.2] 5 Defense Zone 3 HD Para Hileli MOD APK [v1.5.2] 6

Defense Zone 3 HD Para Hileli MOD APK [1.5.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir koridor boyunca silahların ve özel becerilerin konuşlandırılması yoluyla üssünüzü gelen düşmanlardan korumanız gerekir.


Defense Zone 3 HD 1.5.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi (Silahları ücretsiz alabilirsiniz)
En son ne zaman bir kule savunma oyunu oynadınız? Muhtemelen bazılarınız bunu son zamanlarda yaptınız, ancak gerçek şu ki, bu eğlenceli ve kapsamlı oyun türü, son yıllarda sonsuz oyunların lehine bir koltuk aldı. Yine de türün etrafında büyük bir hayran kitlesi var ve nedenini görmek kolay. Oyunlar eğlencelidir, strateji ve ilerleme unsurları ekler ve çoğu zaman görsel-işitsel bölümde çok gösterişli görünür. Defence Zone 3 HD , türdeki en yeni oyunlardan biridir ve bir kule savunma oyununun sahip olması gereken her şeyi işaretler.


Defense Zone 3 HD v1.5.2 MOD APK


Defense Zone 3, özünde bir kule savunma oyunudur. Bükülmüş bir koridor boyunca silahların ve özel becerilerin konuşlandırılması yoluyla üssünüzü gelen düşmanlardan korumanız gerekir. Oyunun neyi koruduğunuzu asla tam olarak göstermemesi komik. Hepimiz bunun dostane bir üs olduğunu varsayabiliriz, ancak kule savunma görevlerinizde başarısız olduğunuzu bilmenin tek yolu, korumak için yemin ettiğiniz uzun yolun sonunda düşmanlara izin vermektir.


Defense Zone 3 HD 1.5.2 Para Hile Apk


Seçilebilecek 15 görev var ve her biri dört zorluk seviyesi sağlıyor. Easy'den Nightmare'e kadar çeşitlilik gösterirler. Oyunun temeli oldukça basit olduğundan, geliştirici yeni başlayanlar için bir tür öğretici veya yardım almayı ihmal etmeye karar verdi. Bu, hemen oyun oynamaya başlayabileceğiniz anlamına gelse de, ekrandaki şeylerin miktarı ilk başta biraz ürkütücü olabilir ve oyunun tadını sonuna kadar çıkarabilmek için hala bazı şeyleri çözmeniz gerekir.


Defense Zone 3 Ultra HD APK hile


Oyuna başlarken, size tahsis edilmiş bazı kaynaklara sahip olacaksınız. Birincisi, savaş bölgesinde konuşlandırılmak üzere yeni silahlar satın almak için kullanılan paradır. Birini yerleştirmek için, onları ekranın altından mavi karelerle işaretlenmiş belirlenmiş alanlara sürüklemeniz yeterlidir. Bu silahlar, bir rakibin tesislerinde dolaştığını algıladığı anda otomatik olarak ateşlenmeye başlayacak.


Defense Zone 3 hile


Elinizdeki silahlanma fiyatı, gücü ve yeteneklerine göre değişir. Örneğin, en ucuz olanı, kaynaklarınızın sınırlı olduğu bir aşamanın başında konuşlandırırken en iyi şekilde çalışan, ancak sonraki dalgalar için çok zayıflayan bir makineli tüfektir. Çok daha güçlü bir füze fırlatıcı var, ancak aynı zamanda konuşlandırılması iki katından daha pahalı ve ateşleme hızı oldukça yavaş. Durumunuza en uygun kombinasyonu bulmanız gerekir.


Defense Zone 3 HD hile nasıl indirilir?


Düşmanlar size dalgalar halinde gelir (buraya Trivium meme ekleyin). Son dalga, normalde yok etmek için çok çaba sarf eden büyük bir patrondur. Oyunun size kaç dalga fırlattığı seviyeye bağlıdır, ancak bunlar oldukça uzun olabilir. İlk oyunumun tamamlanması yaklaşık 30 dakika sürdü ve bu, mobil oyun oynadığınız duruma bağlı olarak sizin için çok uzun olabilir. Neyse ki, ihtiyaçlarınıza göre değiştirebileceğiniz bazı hız ayarları vardır. Hazır silahların bazı düşmanlar için çok zayıf olduğunu çabucak anlayacaksınız, bu nedenle oyun, kulelerinizi güçlerini, menzillerini ve ateşleme hızlarını (veya aynı anda ateşlenen cephane miktarını) artırmak için yükseltmenize izin veriyor. Alan sınırlı olduğundan, sonraki dalgaların üssünüzü işgal etmesini etkili bir şekilde durdurmanın tek yolu budur. Şikayet edilecek bir şey varsa o da arayüzdür. Oyunda kullanılan sprite tarafından empoze edilen görsel yönergeleri takip etme girişiminde, arayüz arka plana benzer renkler kullanır. Kahverengi ve gri renklerin kullanılmasını çok tercih ediyorsanız, bu bazen arayüz ile arka plan arasında net bir ayrım yapmayı zorlaştırır. Ayrıca, yazı tipi bazı durumlarda oldukça küçük olabilir


Defense Zone 3 HD Jeton Hilesi


Ayrıca, bazı silahlar Hellfire adı verilen ve zaman zaman hiçbir ek ücret ödemeden aldığınız geçici bir güç ve ateşleme hızı artışı olan bir şeye müdahale edebilir. Son olarak, uçaklardan yardım veya düşmanları yavaşlatan bazı garip dalgalar gibi zaman zaman etkinleştirebileceğiniz bazı ek silahlar var. Oyuna başlarken, emrinizde olan tüm seçeneklerle kendinizi biraz kaybolmuş hissedebilirsiniz. Kule savunma oyunlarına alışkın olmayan (veya uzun süredir oynamayan) insanlar için, ilk birkaç dalga çok kafa karıştırıcı olabilir.


Defense Zone 3 HD APK Son Sürüm


Bununla birlikte, bir kez asıldığınızda, Defense Zone 3 çok eğlencelidir. Farklı seviyelerde gezinirken düşmanlar daha karmaşık hale gelir, emrinizdeki silahlar daha güçlü hale gelir ve anında vermeniz gereken stratejik kararlar her zaman meydan okunduğunuz anlamına gelir. Seviyeleri temizledikçe silahların kilidini açmanız, oyunu oynarken bir ilerleme hissi hissettiğiniz anlamına gelir. Ancak, silahların kilidini açmak için oyunun bir tür oyun içi para birimini denemiş olabileceğini düşünüyorum. Unity motorundan güç alan grafikler mükemmel görünüyor. Ağaçlardan silahlara ve düşmanlara kadar her şey çok fazla detaya sahip ve olağanüstü görünüyor. Telefonunuz biraz zorlanıyorsa, belirli öğelerin çizimini devre dışı bırakabilirsiniz. Bu oyunu bir Samsung Galaxy S8 ve bir Huawei Honor 7 Lite üzerinde test ettim ve hiçbiri performans düşüşlerinden muzdarip olmadı, bu yüzden geliştirici mükemmel grafikler ve akıcı performans arasında harika bir denge bulmuş gibi görünüyor.


Defense Zone 3 HD indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun The Baby In Yellow APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar