Spider Fighter Hileli MOD APK [v1.26.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Spider Fighter Hileli MOD APK [v1.26.0] 1 Spider Fighter Hileli MOD APK [v1.26.0] 2 Spider Fighter Hileli MOD APK [v1.26.0] 3 Spider Fighter Hileli MOD APK [v1.26.0] 4 Spider Fighter Hileli MOD APK [v1.26.0] 5

Spider Fighter Hileli MOD APK [1.26.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şehirde ne kadar derine inerseniz, rakipler o kadar sinir bozucu olacak.


Spider Fighter 1.26.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız
Bir süper kahramana dönüşün ve Spider Hero Superhero Fighting ile kötülüğe karşı savaşın . Suçlular güzel New York'u harap ediyor. İnsanlar acı içinde çığlık atıyor. Ve polis gücü, acımasız mafya karşısında tamamen güçsüzdür. Şu anda masum insanlara yardım etmelisin. Süper kahraman örümcek adam görüntüsünde, kötü gangsterleri ortadan kaldırmak ve güzel şehre barışı geri getirmek için yeteneklerinizi kullanın.


Spider Hero Superhero Fighting v1.26.0 MOD APK


New York'un gökdelenlerinde sallanan örümcek adam görüntüsü artık sadece filmlerde değil, şimdi onu gerçekten deneyimleyeceksiniz. Spider Hero Superhero Fighting'de, gişe rekorları kıran filmlerdeki gibi görünüm, uçma becerileri ve müthiş dövüş yeteneği ile süper bir örümceğe dönüşeceksiniz. Oyunun konusu ve durumları ünlü Örümcek Adam filminden ilham alıyor ancak oyunun çekiciliğini artırmak için birkaç ayrıntıyla yenilenecek.


Spider Hero apk Para hilesi


Sırayla şehrin kuytu köşelerini keşfedecek, karanlık yerleri bulacak ve masum insanları kurtaracaksınız. Karanlık bölgelerde her türlü savaşa hazırlıklı olmalısınız. Sert bir patron veya büyük bir haydut grubu olabilir. Çıplak elle savaşabilir veya silah kullanabilirsiniz, yakın dövüşte veya sürekli akrobasi yapmak zorunda kalabilirsiniz. Her duruma uyum sağlamayı öğrenin.


Spider Hero Superhero Fighting hile


Bu oyunda Örümcek Adam da TV versiyonuyla aynı becerileri taşıyacak. Akrobasi gibi hareket etme, hızlanma, bir yerden bir yere sallanma yeteneği ile. Bununla birlikte, uzaktan süper yapışkan ipek çekmek, güçlü yumruklarla yakın dövüş ve düşmana yakın dövüş ve özel hareketler gibi bir dizi dövüş becerisi var. Spider Hero Superhero Fighting oyununda bile süper kahraman oğlunuz silah kullanabilir. Bazı savaşlarda, kendiniz için savaşacak silahı seçmeniz gerekecek. Bir balta, keskin bir bıçak, ölümcül bir katana veya yüksek hasarlı silahlar olabilir. Karanlık köşeler kanunsuz topraklardır, bu yüzden kazanmak için her yolu kullanın. Hangi silahı veya beceriyi kullanırsanız kullanın, amacınızın kötü haydutları ortadan kaldırmak olduğunu daima unutmayın.


Spider hero ANDROID OYUN CLUB


Süper kahramanların da farklı seviyeleri vardır. Elinizdeki süper örümceğin gücü iki faktöre bağlı olacaktır: kişisel becerileriniz ve yükselttiğiniz istatistikler. Şehre ne kadar derine inerseniz, rakipler o kadar sinir bozucu olacak, normal beceriler size pek alışmayacak. Bu yüzden becerilerinizi en üst düzeye çıkarmak için görevlerde ve zaferlerde kazandığınız parayı kullanın.


Spider Hero Superhero Fighting Apk indir


Özenle hazırlanmış grafiklerle Örümcek Adam'ın görüntüsü gerçekçi görünüyor. Yetenekleri ayrıca oyuncuya bir heyecan duygusu getiriyor. Parıldayan New York City veya suç çeteleriyle şiddetli savaşlar arasındaki binalar arasında geçiş aşamalarının tümü, oyunculara gerçekten de karakterin içine dalma hissi veriyor. Savaş sesi ve destek efektleri de oyunun başarısına önemli ölçüde katkıda bulunuyor. 10.000.000'den fazla indirme ile Spider Hero, süper kahraman oyunlarıyla savaşmada gerçekten en üst sırada yer alıyor.


Spider Hero Superhero Fighting indir (MOD, Reklamsız)


Bir önceki android oyun The Battle Cats APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar