Minecraft Pocket Edition FULL APK [v1.19.50.23]

Puan: 4.44 (Oylar: 14)
Minecraft Pocket Edition FULL APK [v1.19.50.23] 1 Minecraft Pocket Edition FULL APK [v1.19.50.23] 2 Minecraft Pocket Edition FULL APK [v1.19.50.23] 3 Minecraft Pocket Edition FULL APK [v1.19.50.23] 4 Minecraft Pocket Edition FULL APK [v1.19.50.23] 5 Minecraft Pocket Edition FULL APK [v1.19.50.23] 6

Minecraft Pocket Edition FULL APK [1.19.50.23] - Android için en son sürümü ücretsiz indirin. Mojang tarafından Android için harika bir macera simülasyon oyunudur


Minecraft Pocket Edition 1.19.50.23 APK AÇIKLAMASI


Minecraft, bir şeyler inşa etmek ve maceralara çıkmakla ilgilidir. Hayatta kalma ve yaratıcı yollar, yerel bir wifi ağı üzerinden çoklu, cep sürümü ve rastgele oluşturulmuş dünyalar içerir. Elleriniz tıklamaktan yorulduğu ve pilin yandığı sürece dünyanın herhangi bir yerinde zanaat yapabilir, yaratabilir ve üretebilirsiniz. Minecraft Pocket Edition'ın ilk sürümünden bu yana, her şeyin görünmesini sağlamak için çok sayıda yeni özellik ve büyük iyileştirmeler ekledik. Bunun üzerinde Minecraft'ın tadını çıkarmak için daha iyi bir zaman hiç olmamıştı. Minecraft Pocket Edition APK, Android cihazlarınızda kesinlikle olması gereken bir oyundur.


Minecraft Pocket Edition 1.19.50.23 FULL APK


Örneğin, bir çubuk yapmak istiyorsanız, birkaç tahta çubuk bulmanız gerekir. Düz bir çizgide düzenleyin ve demirhanenizin üzerine geçin. Diğer oyunlardan farklı olarak, bu oyunun gelişimi gerçek dünya ile tamamen aynı sırayı izleyecektir. İyi bir yay istiyorsanız, tahta çubukları aramanız, örümcekleri öldürüp ipek elde edip iplere örmeniz ve ardından bunları birlikte yapmanız gerekir. Ve çalışma yeteneğinize bağlı olarak, öğeler oluşturulacak.


Minecraft Apk 1.19.50.23 Son Sürüm Apk


Minecraft'taki dünya sonsuzdur, bitiş noktası yoktur (aslında vardır ama o kadar geniştir ki, her şeyi kısa sürede bulmanız çok zordur). Birincisi, mağaraları keşfederek yeni dünyaların açılabileceğidir. Yeraltı kazabilir ve mağaralar bulabilirsiniz. Bu gizemli yerler, portalları sayesinde başka dünyalara yol açma potansiyeline sahiptir. Dediğim gibi Ejderhalar dışında efsanevi yaratıklarla karşılaşabilirsiniz. Onunla savaşmak veya kaçmak kararınıza bağlıdır.


Minecraft Pocket Edition 1.19.50.23 Apk indir


Bu android sürümünün olanakları , PC sürümüne kıyasla biraz daha düşük. Bu sürümde, PC sürümünün normalde sahip olduğu 36 bloğun yalnızca 18 bloğuna sahibiz, bu blok sınırlamasıyla bile, toplamda binlerce yapı inşa edebiliriz. Şehirde rahat bir yaşam sürmek ile tüm belirsizliğin ve hayatta kalmanın her zaman tetikte olmak ve çevrenizden haberdar olmakla ilgili olduğu gizemli doğada hayatta kalmak arasında büyük bir fark var. Vahşi hayatta kalma konusunda yapılan birçok film olmasına rağmen, tüm olan, size onları gümüş ekranda görme şansı vermesidir. Bunu deneyimlemekten tamamen farklı bir eğlence var. Bu farklı olmasına rağmen, İnternet sanal dünyaya adım atmanıza ve vahşi ve bilinmeyenler arasında hayatta kalma yolculuğunun bir parçası olmanıza izin veren birçok uygulama ile geldi.


Minecraft PE 1.19.50.23 indir


Minecraft Pocket Edition APK MOD , tehlikeli ve gizemli dünyada hayatta kalmak zorunda olan bir inşaatçının ayakkabılarına tırmanmanızı sağlayan olumlu incelemeler ve derecelendirmelerle mükemmel bir oyundur. İnşaatçının sadece geceleri barınak sağlamak için bir ev inşa etmek veya kana susamış kötüzombiylesavaşmanıza yardımcı olacak gelişmiş silahlar inşa etmek için kullanabileceği bloklar vardır. Oyun ayrıca, sonsuz blokları kullanarak hayal edebileceğiniz her şeyi inşa etmek için mayınlar inşa etmenize veya yaratıcılığınızı yaratıcı modda kullanmanıza olanak tanır. Bu makale Minecraft: Pocket Edition MOD APK'nin özellikleri ve oynanışı, apkmod'u indirmek için temel gereksinimler ve en önemlisi oyunun en son çalışan sürümünü size sağlayacak olan indirme bağlantısı hakkında bilgi verecektir.


Minecraft Apk Son Sürüm 2023 indir


Minecraft - Pocket Edition adlı iOS ve Android platformuna gelmeden önce Minecraft , bilgisayar sürümünü oynayan çok sayıda hayranın ilgisini çekti. Bu nedenle mobil versiyonun büyük bir başarıya devam etmesi şaşırtıcı değil. Ücretli bir oyun olmasına rağmen, oyun Google Play'de 30 milyondan fazla indirmeye ulaştı. Basit bir görüntü ve sese sahip basit ama yine de başarılı bir oyunun nedeni, bir sözden kaynaklanıyor olabilir: "Minecraft'ta, dünyayı yaratmak için sihirli bir çekiç kullanan yaratıcıyı oynayacaksınız." Oyun, oyuncuların sınırsız yaratıcılıkla bir şeyler yaratmasına izin veren tamamen ücretsiz bir deneyim sunuyor


Minecraft Hile Apk


Minecraft - Pocket Edition APK MOD, Mojang tarafından geliştirilen ve Android için Minecraft sürümünden esinlenen bir "sandbox oyunudur". Bu kavramı duymuş olabilirsiniz. Sandbox, oyuncuların hayal güçlerine, yaratıcılıklarına ve kaynak toplama yeteneklerine dayalı olarak kendi dünyalarını yaratmalarına olanak tanır. Ayrıca geliştirici bu oyunu bu kurala göre oluşturur. Ancak özel nokta, Minecraft'ın garip grafiklerinde, her şeyin bir LEGO oyunu oynuyormuşsunuz gibi "çevrimiçi" olmasıdır.


Önceki android oyun Dream League Soccer 2021 APK sayfasını ziyaret edebilir ve oyunu bedava indirebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 14 Oylar ve 2 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
2
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Minecraft"

Emre

3 yıl önce

Minecraft çok güzel bir oyun brawl satars ta cok guzel

"Minecraft"

UMUT

3 yıl önce

Çok güzel

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar