Wreckfest Mobile DLC Hileli MOD APK [v1.0.68]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Wreckfest Mobile DLC Hileli MOD APK [v1.0.68] 1 Wreckfest Mobile DLC Hileli MOD APK [v1.0.68] 2 Wreckfest Mobile DLC Hileli MOD APK [v1.0.68] 3 Wreckfest Mobile DLC Hileli MOD APK [v1.0.68] 4 Wreckfest Mobile DLC Hileli MOD APK [v1.0.68] 5 Wreckfest Mobile DLC Hileli MOD APK [v1.0.68] 6 Wreckfest Mobile DLC Hileli MOD APK [v1.0.68] 7

Wreckfest Mobile DLC Hileli MOD APK [1.0.68] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sizi çılgın bir yolculuğa çıkaracak heyecan verici, kuralsız yarış aksiyonuna sahiptir.


Wreckfest 1.0.68 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Unlocked. Tüm DLC'lerin kilidi açıldı.
  2. Multiplayer çalışmıyor

Wreckfest Mobile, popüler konsol oyunu Wreckfest'in yeni bir mobil bağlantı noktasıdır. Oyun, oyuncuların çeşitli arabaları ve kamyonları kontrol ettiği ve diğer rakipleri geçmeye veya çarpmaya çalıştığı bir yıkım derbisi ve yarış oyununda geçiyor. Wreckfest Mobile'daki frenler çok duyarlı olacak şekilde tasarlanmıştır ve yüksek düzeyde aşırı performans sağlar.


Wreckfest v1.0.68 MOD APK


Wreckfest APK oyununda aşırı çarpışma özellikleri, diğer yarış oyunlarında bulunanlardan çok daha şiddetli çarpışmalara izin verir. Çarpışmalar sırasında araçlara verilen vücut hasarı da son derece gerçekçidir ve bu da piyasadaki diğer oyunlarla karşılaştırılamayacak kadar yüksek bir performans düzeyiyle sonuçlanır.


Wreckfest Para Hilesi


Wreckfest Mobile, yoğun fizik ve çok oyunculu modlar içeren bir Nintendo Switch oyunudur. Oyun, yüksek düzeyde performans ve çarpışma deneyimi yaşamak isteyen oyuncular için tasarlanmıştır. Oyun aynı zamanda çok oyunculu yıkım ve ölüm yarışını deneyimlemek isteyen oyuncular için de mükemmel. Oyun ayrıca oyuncular tarafından belirlenen yeni rekorları da içeriyor.


Wreckfest Android Uptodown


Birçok oyun oynanabilirliği, özelliği ve enerjiyi engeller. Galibiyet serisi önemlidir çünkü oyunu daha eğlenceli hale getirir. Favori şeyler önemlidir çünkü oyunu daha keyifli hale getirirler. Ritim oyunları önemlidir çünkü oyunu daha eğlenceli hale getirirler. Gerçek önemlidir çünkü oyunu daha doğru yapar. Duygular önemlidir çünkü oyunu daha keyifli hale getirirler.


Wreckfest Mobile indir


Wreckfest Mobile, yıkımı, araçları, sake'yi, gösteriyi ve ayrılmaz bir parçayı tek bir oyunda birleştiren bir mobil oyundur. Oyun bir enkaz festivalidir ve amaç bir dizi kontrol noktasından bitiş çizgisine kadar yarışmaktır. Oyunda hasar yönetimi, güçlendirilmiş vücut parçaları ve koruyucu çemberler bulunur.


Wreckfest Apk Hile


Yarış oyunları söz konusu olduğunda, Wreckfest Mobile APK biraz farklı bir şey sunuyor. Oyun, yıkıma ve stratejik araba yönetimine odaklanarak yeni bir heyecan ve meydan okuma düzeyi ekliyor. Oyun, mobil oyunların sınırlarını zorlamak için tasarlanmıştır. Konsol kalitesinde grafikleri ve fizik motoru, mobil cihazınızda yüksek hızlı aksiyona hayat verir. Bitiş çizgisine doğru yarışırken her çarpışmayı ve çarpmayı hissedeceksiniz.


Wreckfest Apk indir


Ek olarak, oyunun mekaniği agresif sürüş taktiklerini teşvik eder. Rakiplerinize çarpmak ve yıkıma neden olmak size avantaj sağlayabilir, ancak aynı zamanda arabanıza da zarar verir ve potansiyel olarak performansınızı engeller. Oyuncular, kaotik yarışlarda zirveye çıkmak için bu riskleri dengelemelidir.


Wreckfest Araba Hilesi


Bu oyunda, aracınızı tamamen özelleştirmek için hareket alanınız olacak. Her zaman pistlerin dostça olmadığını ve yarışlar sırasında biraz hasar verebileceğinizi aklınızda bulundurun. Arabanızdan en yüksek gücü ve hızı elde etmek için motorunuza ince ayar yapın. Veya yeni bir boya işi verin ve estetik bir yükseltme için gösterişli çıkartmalar ekleyin. Arabanızı gerçekten eşsiz kıldığınız için seçenekler sonsuzdur.


Wreckfest Apk Son Sürüm


Arabanızı sertleştirmek için şasiyi güçlendirmek veya takla kafesleri takmak gibi bazı ciddi özelleştirmeler yapabilirsiniz. Ayrıca yan koruyucular da ayarlayabilirsiniz, böylece arabanız bazı sert çarpışmalara hazır olacaktır. Motor performansını artırmak istiyorsanız eksantrik millerini, hava filtrelerini, yakıt sistemlerini ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz. Bu yükseltmeleri sürüş tarzınıza ve üzerinde yarışacağınız pistlere göre uyarlamanız gerekir.


Wreckfest apk rexdl


Wreckfest Mobile APK'da oldukça yetenekli ve kurnaz rakiplere karşı yarışacaksınız. Arabanıza çarpmak veya avantaj elde etmek için kirli numaralar kullanmak olsun, zirveye çıkmak için ne gerekiyorsa yapacaklar. Ama merak etmeyin yenilmez değiller. Dikkatli bir strateji ve hassas sürüş ile, zafer talep etmek için onları alt edebilirsiniz.


Wreckfest indir (MOD, Unlocked - Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Marine Force Heroes of War APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar