Wings of Steel Para Hileli MOD APK [v0.3.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Wings of Steel Para Hileli MOD APK [v0.3.2] 1 Wings of Steel Para Hileli MOD APK [v0.3.2] 2 Wings of Steel Para Hileli MOD APK [v0.3.2] 3 Wings of Steel Para Hileli MOD APK [v0.3.2] 4 Wings of Steel Para Hileli MOD APK [v0.3.2] 5 Wings of Steel Para Hileli MOD APK [v0.3.2] 6

Wings of Steel Para Hileli MOD APK [0.3.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Aksiyon dolu bir 2. Dünya Savaşı hava muharebe uçuş simülatörüdür.


Wings of Steel 0.3.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi.
  2. Sınırsız Altın Hilesi

Kurulumu : APK dosyasını kurduktan sonra zipten çıkardığınız OBB dosyasını android / data içerisine yapıştırın.

Wings of Steel – Hiç bir savaş uçağında oturacağınızı ve İkinci Dünya Savaşı'na katılacağınızı hayal ettiniz mi? Elbette, pek çok genç ve yetişkin tarafından cevap evet olacaktır. Çünkü bu, şimdiye kadarki en büyük insanlık tarihi olarak kabul edilen bir savaş. Ayrıca, genel olarak, uçağın kendisi hakkında tutkulu olan askeri meraklılar, ömürlerinde bir kez buna dahil olmak isterler. Ancak bu pek olası değil. Aslında, oyunun yapımcıları, İkinci Dünya Savaşı bağlamında geçen savaşçıları uçurmak için simülasyon oyunları oluşturarak hayranlara hitap etti.


Wings of Steel v0.3.2 MOD APK


Wings of Steel, Ağustos dönemi için piyasaya sürüldü. Karmaşık ve merak uyandıran bir dövüş oyunu gibi. Bununla birlikte, her şey 2. Dünya Savaşı bağlamını tamamen beklenmedik bir şekilde simüle ediyor. Birçok farklı ülkenin bayrağını taşıyan güzel uçak, o yıl kanlı savaş alanı ateşine katıldı. 


Wings of Steel Hile Apk


Illusion Magic Studio, oyunculara sadece ünlü antik uçaklarla harika bir deneyim sunmakla kalmıyor, aynı zamanda son derece çekici olan araba simülasyon oyununu da deneyimlemelerini sağlıyor. Hepsi Google Play sitesinde yayınlandı, bu yüzden mobil cihazınıza indirebilmek ve deneyimleyebilmek için küçük bir miktar ödemeniz gerekmiyor.


Wings of Steel Para Hilesi


Oyunun adını okursanız Wings of Steel bu oyunda kullanılan ana ekipmanın elbette uçak olduğunu göreceksiniz. Bununla birlikte, bunlarla birlikte, Gemiler, tanklar, Müttefiklerin ve Mihverlerin araçları gibi ayrıntılı olarak açıklanan ve II. Oyuncular doğrudan hizmet ettikleri ordunun komutanlığından atanacak. 


Wings of Steel Apk indir


Daha sonra savaşmak için hangi uçağı kullanacağınızı seçmenize izin verilecektir. Havayolları ve personel mükemmel bir kalkış hazırlayacaktır. Ancak, kalkıştan ve düşmanla yüzleştikten sonra, oyuncunun hayatta kalmasını ve geri dönmesini sağlayan şey yeteneklerinizdir.


Wings of Steel Altın Hilesi


Farklı görevler, farklı uçak türlerine uyacaktır. Küçük, hafif uçakları kullanabilir ve düşman uçaklarını yere sermek için sürekli ateş edebilen makineli tüfeklere sahip olabilirsiniz. Alternatif olarak, düşman gemilerini batırmak için bomba taşıyan savaşçılar. İkinci Dünya Savaşı'nda kullanılanlara benzer şekilde tasarlanmış seçeneklere sahip çarpıcı grafikler. Savaş ortamı eşit derecede görkemli, gündüz ve gece efektleri net. Silahlar iyi tasarlanmış ve yükseltildiklerinde daha da çekici görünüyorlar.


Wings of Steel indir (MOD, Altın / Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Solitaire Story - Ava's Manor APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar