JustFall.LOL Mega Hileli MOD APK [v1.150]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
JustFall.LOL Mega Hileli MOD APK [v1.150] 1 JustFall.LOL Mega Hileli MOD APK [v1.150] 2 JustFall.LOL Mega Hileli MOD APK [v1.150] 3 JustFall.LOL Mega Hileli MOD APK [v1.150] 4 JustFall.LOL Mega Hileli MOD APK [v1.150] 5 JustFall.LOL Mega Hileli MOD APK [v1.150] 6

JustFall.LOL Mega Hileli MOD APK [1.150] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Aynı anda binlerce diğer çevrimiçi oyuncuya karşı rekabet edebileceksiniz ve kazanmak için ayakta kalan son kişi olmanız gerekecek.


JustFall.LOL 1.150 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Süper Zıplama
  3. Fly (Yüksekliği Kilitler) -> (Diğer Oyuncuların Yüksekliğini de Gösterir Sadece Görseldir)
JustFall.LOL – Çok Oyunculu Çevrimiçi Penguen Oyunu size penguenlerle inanılmaz eğlence anları yaşatacak. Bu oyuna gelirken, tanıdık battle royale tarzı ile bir yarışa geleceksiniz. Artık aynı anda binlerce diğer çevrimiçi oyuncuya karşı rekabet edebileceksiniz ve kazanmak için ayakta kalan son kişi olmanız gerekecek. Üstesinden gelmeniz için birçok heyecan verici zorluk sizi bekliyor.


JustFall.LOL v1.150 MOD APK


Üreticinin ilk tanıtımına uygun olarak, bu geleneksel battle royale türünde bir oyundur. Ve bu türdeki oyunların kuralları da tamamen anlaşılabilir: halkada son kalan kişi kazanan olacak. Oyunun kuralları çok basit ve anlaşılması kolaydır, ancak oynama şekli tamamen oyunun kurallarına aykırıdır. Zorlukların üstesinden gelmek için çok fazla zorluk çekeceksiniz.


JustFall.LOL Zıplama Hilesi


Farklı oyuncuların dramatik, çekici ve rekabetçi kısımlarını artırmak için geliştirici, son derece zor olan farklı zorluklardan oluşan bir sistem yarattı. Zorluklar, oyunu deneyimlerken sizin için sürekli olarak zorlaştıracaktır. Oyunun zorluklarıyla hayatta kalabilmek için son derece becerikli, çevik, akıllı penguenlerinizi kontrol etmeniz gerekecek. Ve önemli bir şey de her an çökebilecek ve sizi oyundan çıkarabilecek altıgen bloklara her zaman dikkat etmelisiniz.


JustFall.LOL Hile Apk


Oyuncuların JustFall.LOL'e gelirken sıkça sorduğu ilk sorulardan biri, oyundaki ana karakter olan penguenlerin imajıyla ilgili. Penguenlerin görüntüsü, penguenler büyüleyici bir görünüme sahip olduğu için yaratılmıştır. Bununla birlikte kısa bacak yapısı ile oyuncu elenmek istemiyorsa karakterin hareketinin son derece dikkatli bir şekilde hesaplanması gerekecektir. Ve oyuna bağlanabilmek ve oyunu deneyimleyebilmek için, iyi bir şekilde gerçekleştirmeniz gereken işlemler de temel olmalıdır. Öncelikle telefonunuzun hafızasındaki oyunları indirerek sahibi olmanız gerekecek. 


JustFall.LOL Apk Elmas Hilesi


Daha sonra oyuna giriş yaptığınızda, maçlardan önce lobinin yanı sıra ana arayüze de yönlendirileceksiniz. Burası pengueninizin tüylerinin rengini seçebileceğiniz ve adlandırabileceğiniz yerdir. Son olarak, diğer oyuncularla savaşa gitmek için başlat düğmesine tıklayın. Birçok oyuncunun takdir ettiği oyunun en büyük başarılarından biri, birçok farklı oyuncuyu birbirine bağlayabilmesidir. 


JustFall.LOL Uçma Hilesi


Oyunda online veya arkadaşlarınızla oynamayı tercih edebileceğiniz iki mod olacak. Çevrimiçi oynarken, onlarla savaşmak için her yerde rastgele sekiz oyuncuyla bir maça katılacaksınız. Arkadaş moduna gelince, arkadaşlarınızı odaya ekleyebilecek ve kazananı bulmak için savaşa başlayabileceksiniz.


JustFall.LOL Apk indir


Ayrıca, oyunculara en iyi deneyimi yaşatabilmek için üretici her zaman grafik sorunlarıyla ilgilenmektedir. Bu nedenle oyuncular bu oyuna gelirken her zaman en iyi grafik kalitesine sahip maçları yaşayacaklardır. Ardından, karakterlerden, haritalardan, araziden ekranınızda görünen her şey en yüksek keskinliğe ulaşacaktır.Battle Royale maçları, oyunculara her farklı maçta her zaman yeni duygular verecektir. Öyleyse neden penguenleri savaşta kontrol edeceğiniz JustFall.LOL'e gelirken en dramatik maçları denemiyorsunuz. Çevrimiçi rakiplerle savaşa başlayın ve zorluklarla yolunuzu bulun, kazanmak için son halkada ayakta kalan siz olun.


JustFall.LOL indir (MOD, Süper Atlama / Uçma Hilesi)


Bir önceki android oyun Downhill Masters APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar