Cover Hunter Mega Hileli MOD APK [v1.8.20]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Cover Hunter Mega Hileli MOD APK [v1.8.20] 1 Cover Hunter Mega Hileli MOD APK [v1.8.20] 2 Cover Hunter Mega Hileli MOD APK [v1.8.20] 3 Cover Hunter Mega Hileli MOD APK [v1.8.20] 4

Cover Hunter Mega Hileli MOD APK [1.8.20] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çeşitli silahların kilidini açabilir ve savaşlarda faydalı olan yetenekleri kullanabilirler.


Cover Hunter 1.8.20 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Elmas Hilesi
  2. Dumb Enemy
  3. Reklamsız

Cover Hunter, oyuncuların belirli bir süre içinde yok etmeleri gereken hedeflerle birçok göreve katılacağı bir FPS oyunudur. Aynı zamanda oyuncular, seviyeyi iyi bir şekilde tamamladıktan ve istedikleri kadar silahın kilidini açtıktan sonra ödüllere sahip olacaklar. Oyun ayrıca harika destek efektleriyle birçok yetenek sunuyor.


Cover Hunter v1.8.20 MOD APK


Cover Hunter'da oyuncular etkileyici görevler üstlenirken farklı düşmanlarla karşılaşacaklar. Düşmanlarını öldürmek için çeşitli silahlar kullanabilirler ve şüphesiz toplayıp kullanabileceğiniz ilginç silahlara sahip olacaklardır. Aynı zamanda oyundaki ortam da oldukça etkileyici bir şekilde tasarlanmış bu sayede çevrimdışı olarak oynanabilmesine rağmen eğlenceli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Oyuncuların görmezden gelemeyeceği birçok ilginç özellik var.


Cover Hunter Para Hilesi


Oyuncular, karakteri tamamen manuel olarak kontrol edeceğiniz FPS türünün tipik kontrol stilini bulacaklar. Kamera açısını, hareket etmenin doğru yolunu ayarlayacak ve farklı şekilde nişan alacaksınız. Yani bu, oyuncuların bir süre buna alışmasını ve düşmanları hızlı bir şekilde yok etmek için belirli refleksleri almasını gerektiren bir kontrol yöntemi olarak görülebilir. Elbette hissedebileceğiniz birçok heyecan verici şey olacak.


Cover Hunter Elmas Hilesi


Oyuncuların önünde, gerçekleştirmeleri gereken Kapak Avcısı görevleridir. Seviyenin başında bir müttefik göreceksiniz ve düşmanı bulmaya başlayacaksınız. Bu ortamda özgürce hareket edebileceksiniz, ancak her an düşmanlar ortaya çıkabileceğinden dikkatli olmalısınız. Aynı zamanda size tahsis edilen bir süre içerisinde gerekli düşmanları öldürürken bölümü en iyi şekilde tamamlamak zorunda kalıyorsunuz.


Cover Hunter Hile Apk


Yukarıda bahsedilen tamamen harika bir özellik, oyuncuların düşmanları öldürdükten sonra sevdikleri silahları alacak olmalarıdır. Düşman düştüğünde, silahı görecek ve otomatik olarak almak için yeniden konumlandıracaksınız. 


Cover Hunter Apk indir


Aynı zamanda bu pick-up'ı da göz önünde bulundurmalısınız çünkü rakiplerinizin sahip olduğu silah sayısı sizin silahlarınıza göre oldukça sınırlı olacaktır. Ama aynı zamanda şarj etmenize ve uygun olduğunu düşündüğünüz silahı bulmanıza yardımcı olmanın bir yolu.


Cover Hunter Altın Hilesi


Bu oyunun deneyimi eğlencelidir ve oyuncuların istedikleri yerde eğlenmelerine yardımcı olabilir. Tüm görevler, sınırsız bir deneyim olması ve kontrollerini artırmalarına yardımcı olmak için çevrimdışı olarak oynanabilir. Aynı zamanda oyun, nişan alma, düşmanları el bombası ile yok etme gibi oyuncuların pratik yapması için özellikler ve kaçırmamanız gereken daha birçok özellik ile de tam donanımlıdır.


Cover Hunter Mermi Hilesi


Cover Hunter gibi bir FPS oyunu deneyimlediğinizde, bu oyunun getirdiği silah çeşitliliğini kesinlikle göz ardı etmeyeceksiniz. Hepsi, oyunda öğrendikten sonra kendi başınıza açabileceğiniz birçok farklı silah türüne aittir. Aynı zamanda, her seviye, silah satın almak ve oyuncu için faydalı olan yetenekleri yükseltmek için kullanılan elmas ödül miktarına sahiptir.


Cover Hunter Apk Son Sürüm


Bu oyun, kilitli boş hücrelere sahip bir yetenek mekanizmasına sahip yeni bir tamirci tanıtıyor. Onu açmanın yolu, beklenmedik bir şekilde açmak için elmasları kullanmaktır ve birçok ilginç etki getirir. Örneğin, yeteneğin performansına ve seviyesine göre size ekstra ödüller verebilecek yeteneklerin kilidini açabilirsiniz. Yani bir yeteneğin kilidini açtıktan sonra, kaynağı başka bir yetenek almak veya mevcut bir yeteneği yükseltmek için kullanabilirsiniz.


Cover Hunter indir (MOD, Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Monster Truck Destruction APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar