Stick Fight Shadow Warrior Silah Hileli MOD APK [v1.72]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Stick Fight Shadow Warrior Silah Hileli MOD APK [v1.72] 1 Stick Fight Shadow Warrior Silah Hileli MOD APK [v1.72] 2 Stick Fight Shadow Warrior Silah Hileli MOD APK [v1.72] 3 Stick Fight Shadow Warrior Silah Hileli MOD APK [v1.72] 4 Stick Fight Shadow Warrior Silah Hileli MOD APK [v1.72] 5 Stick Fight Shadow Warrior Silah Hileli MOD APK [v1.72] 6

Stick Fight Shadow Warrior Silah Hileli MOD APK [1.72] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular görevi iyi bir şekilde tamamlamaya ve farklı ekipmanlar kullanmaya çalışacaklar.


Stick Fight Shadow Warrior 1.72 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Silah hilesi. Tüm silahların kilitleri açık
Stick Fight Shadow Warrior, sürekli ortaya çıkan birçok düşmana karşı bir çöp adam karakteri etrafında dönen bir dövüş oyunudur. Oyuncular yaklaşmak isteyenleri yok etmek için kesin saldırılar yapacak ve elbette her düşman türü için doğru zamanı ve saldırıyı bileceksiniz. Ayrıca görevler, oyunda kullanmak için biraz para bulmanıza yardımcı olacak ve ekipman size avantaj sağlayacaktır.


Stick Fight Shadow Warrior v1.72 MOD APK


Stick Fight Shadow Warrior'da oyuncular, kontrol ettikleri karakterin sürekli ilerleyen bir gemide belirdiğini görecekler ve tabii ki o da savaş sahnesi. Her iki taraftan da oyuncular sürekli olarak diğer çöp adamların ortaya çıktığını görecekler ve amaçları basit: sizi yok etmek. Onlara doğru bir şekilde saldırabilmek için sahip olduğunuz becerileri kullanacak ve her seviyede en yüksek puanı kazanacaksınız.


Stick Fight Shadow Warrior Para Hilesi


Kontroller ekranın her iki yanında bulunan dokunuşlarla yapılıyor ve diğer bir deyişle çok fazla hareket etmenize gerek kalmıyor. Hareket eden trenin üzerinde hareket etmek için düğmeleri kullanmayacaksınız ve genellikle her harekete bir saldırı eşlik eder. Böylece ekranın bir tarafına her dokunduğunuzda, bir saldırı başlatılacak ve doğru şekilde vurmazsanız yenilgi takip edecektir.


Stick Fight Shadow Warrior Silah Hilesi


Oyuncular, Stick Fight'ta saldırmanın doğru yolu hakkında faydalı bilgiler alacaklar ve düşmanı yok etmek için takip etmeleri gerekiyor. Her karakterin altındaki siyah noktaları tanıyabilirler ve beyaza döndüklerinde saldırmak için doğru zaman budur. Aynı zamanda, her düşmanın doğru bir şekilde gerçekleştirmeniz gereken farklı saldırıları vardır ve değilse, düşman sizi yakalayacaktır. Bu oyunda başarısız olmanıza neden olacak koşullar çoktur ve genellikle yanlış saldırılardan kaynaklanır. Spesifik olarak, siyah noktalar beyaza dönmediğinde ve düşmanlar tarafından yakalanıp yenildiğinde oyuncu düşmana saldırır. Ek olarak, bazı silahlı karakterlerin bir dizi karşılık gelen eylemle yok edilmesi gerekir; eylemlerin sırası doğru değilse, karakter de sonuçlara katlanacaktır.


Stick Fight Shadow Warrior Mermi Hilesi


Oyuncular sadece temel saldırılar değil, aynı zamanda sırayla saldırılar gerçekleştirir. Bu saldırı, düşmanların sürekli önünüzde göründüğü durumlar için uygundur, bu nedenle dinlenmek için zamanınız olmayacak, ancak onları mümkün olduğunca çabuk yok etmeye çalışacaksınız. Aynı zamanda zamanla düşmanı yok etmek için gözlemlemeye, yansıtmaya ve ekrana doğru bir şekilde basmaya çalışacağınız için kontrolünüz gelişecektir.


Stick Fight Shadow Warrior Hile Apk


Stick Fight'ı deneyimlediğinizde sürekli olarak görevlerin karşınıza çıktığını görecek ve onları tamamlamaya çalışacaksınız. Bu tamamlama, eşyalara erişmek için kullanılan oyunda aldıkları paradan gelir. Ayrıca bazen oyun ekranında beklenmedik bir şekilde ortaya çıkan jetonlar olacak ve saldırmak ve gördüğünüz jetonları toplamak için hareket edebiliyorsunuz. Elbette bu oyunda bulabileceğiniz birçok ilginç şey olacak.


Stick Fight Shadow Warrior Apk indir


Oyuncular, karakterin daha fazla düşmanı hızla yok etmesi için ekipman bulabilir. Beyaz çöp adam karakterine yeni silahlar uygulanacak ve sürekli ortaya çıkan düşmanlardan daha ayırt edici hale gelmesine yardımcı olacak. Aynı zamanda oyuncular, karakterin saldırı menzili daha da arttığında, silahların etkileyici noktalarını tam olarak anlayabilirler. Böylece yere yığılmak da en aza indirilebilir ve yeterince emin olun, zorlu vakaların üstesinden gelmek için uygundur.


Stick Fight Shadow Warrior indir (MOD, Silah Hilesi)


Bir önceki android oyun Basketball Clash APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar