Beat Fire 2 Elmas Hileli MOD APK [v1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Beat Fire 2 Elmas Hileli MOD APK [v1.1] 1 Beat Fire 2 Elmas Hileli MOD APK [v1.1] 2 Beat Fire 2 Elmas Hileli MOD APK [v1.1] 3 Beat Fire 2 Elmas Hileli MOD APK [v1.1] 4

Beat Fire 2 Elmas Hileli MOD APK [1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Müzikal ritim duygunuza meydan okuyun ve rahatlatıcı eğlencenin tadını çıkarın!


Beat Fire 2 1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Elmas Hilesi
Beat Fire 2 - tam özellikli bir müzik oyunu olması için özel olarak tasarlanmış bir ses oyunudur. Bu YENİ müzik ritmi oyunu Beat Fire 2'de gerçek bir keskin nişancı olun! Müzikal ritim duygunuza meydan okuyun ve rahatlatıcı eğlencenin tadını çıkarın! Devasa şarkılar ve farklı iyi hissettiren silah sesleri sürekli olarak güncellenecektir. Her şarkı için tasarlanmış bağımlılık yaratan zorlukların ve EDM vuruşlarının tadını çıkarın.


Beat Fire 2 v1.1 MOD APK


Beat Fire 2, sizin için uygun bir müzik şöleni yaratır. Tüm dünyada en popüler şarkılarla Groove! Bu harika zaman öldürücüyü şimdi deneyin. Fayanslar EDM müziği ile düşer.Nişan almak ve ateş etmek için basılı tutun ve sürükleyin. Hiçbir karoyu kaçırmamaya çalışın. Daha yüksek puanlar almak için karoları mümkün olduğunca parçalayın. Her şarkı için tasarlanmış bağımlılık yaratan zorlukların ve EDM vuruşlarının tadını çıkarın.


Beat Fire 2 Elmas Hilesi


Dikey kaydırma çubuğu ve hardcore unsurlarla müzikal bir arcade kombinasyonu olan renkli ve dinamik bir oyun. Ve böylece göreviniz, yönü kontrol ederken platformlarda atış yapmak için silahı kontrol etmektir. Belki de oyunun fikri yeni değil, ama gerçek şu ki, her çekim dizisi sonunda tam teşekküllü bir melodiye dönüşecek. Resim, parlak neon grafikler ve çalabileceğiniz geniş bir melodi kataloğu ile tamamlanacak.


Beat Fire 2 Apk Hile


Gerçek müzik severler için Android oyunu. Bu, ritmi hisseden ve kristalleri kırmak için tabancayı tek parmakla kolayca kontrol edebilen ve böylece müziğin atması için iyi geliştirilmiş bir oyundur. Çoğu insanın sevdiği geniş bir müzik yelpazesinden seçim yapabilirsiniz.


Beat Fire 2 Apk indir


Oyun o kadar basit ve bağımlılık yapıyor ki, canı sıkılan ve kendilerini eğlendirmenin bir yolunu arayanlar için ideal. İşe giderken veya uzun bir yolculukta otururken oynamak için ideal bir oyundur - oynarken kulaklığınızın takılı olduğundan emin olun! Oyunun mekaniği herkesin oynayabileceği kadar basit ve hem genç oyuncular hem de yetişkinler için tamamen uygun. Bu uzun ve zorlu yolculuklar için kendinizi eğlendirmenin bir yolunu arıyorsanız, bu kesinlikle harika bir yoldur.


Beat Fire 2 indir (MOD, Sınırsız Elmas Hilesi)


Bir önceki android oyun Temple Run APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar