Bully Anniversary Edition Para Hileli MOD APK [v1.0.0.19]

Puan: 3.49 (Oylar: 8)
Bully Anniversary Edition Para Hileli MOD APK [v1.0.0.19] 1 Bully Anniversary Edition Para Hileli MOD APK [v1.0.0.19] 2 Bully Anniversary Edition Para Hileli MOD APK [v1.0.0.19] 3 Bully Anniversary Edition Para Hileli MOD APK [v1.0.0.19] 4 Bully Anniversary Edition Para Hileli MOD APK [v1.0.0.19] 5 Bully Anniversary Edition Para Hileli MOD APK [v1.0.0.19] 6

Bully Anniversary Edition Para Hileli MOD APK [1.0.0.19] - Android için en son sürümü ücretsiz indirin. 15 yaşındaki Jimmy, birçok sorun ile baş etmek zorunda.


Bully Anniversary Edition 1.0.0.19 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi

Rockstar Games, yeraltı dünyasına giriş serileriyle ünlüdür. Onlar için şiddet dünyasından bahseden bir ürün fazla tanıdık geliyor. GTA serisine ek olarak, Bully Anniversary Edition gibi başka ürünleri de var.. Bu oyun modern yaşamdaki şiddet hakkında konuşmaya devam ediyor ve oyunculara en yeni oyunlardan birini verecek. Tecrübe edeceğiniz oyun versiyonu, Bully'nin başarısını kutlayacak ürünlerden biridir. Bu oyun 2006'dan beri piyasaya sürüldü ve bugüne kadar büyümeye devam ediyor. Ayrıca 2016 yılında PlayStation 2, Wii, Xbox 360 ve Android ve iOS işletim sistemlerini çalıştıran akıllı telefonlar için iki versiyondan çeşitli platformlarda yayınlandı. Genel olarak bu oyun aynı zamanda en iyi ürünlerden biri olarak kabul edilir - en başarılı ürünü RockStar yayıncısı.


Bully Anniversary Edition v1.0.0.19 MOD APK


Bully Apk, bu oyunu daha önce oynamaya çalışan biri varsa, şüphesiz James “Jimmy” Hopkins'in tanıdık adını bilecektir. Kahramanımız, zayıf öğrenciler için korumanın olmadığı Bullworth'a geliyor. James, bu okulun birçok insanın öğrenme yolculuğunu engelleyen korkunç zorbalarla dolu olduğunu fark eder. Bu nedenle, zorbayla savaşmaya ve bu okula giden tüm öğrencilere barışçıl bir atmosfer getirmeye kararlıydı. Elbette bu, o ortamda hakimiyet kurmaya alışkın olan birçok kişinin muhalefetiyle karşı karşıya kalacaktır. İnandığınız şey için çabalamak ve savaşmak için parlak bir gelecek düşünmekten korkmayın.


Bully Anniversary Edition 1.0.0.19 Para Hile Apk


Oyunun grafikleri, mevcut gişe rekorları kıranla karşılaştırıldığında mükemmel olarak adlandırılmıyor. Ancak kardeşleri gibi RockStar ürünleri de herkesin tanıyabileceği bir özellik ile tasarlandı. Tam 3D grafikleri ve net bir şekilde özetlenen her şeyle Bully, mevcut oyunlarla aynı değil. Çizgiler hala Amerika'nın ünlü 3 boyutlu çizgi film görüntülerinin tasarım niteliğine sahip. Bu yüzden oyunculara tanıdık bir görünüm ve daha doğal bir his veriyor. Gerçeğe çok yakın olmasa da her şey çok fazla sapma olmaksızın gerçek bir modelle tasarlandı.


Bully: Anniversary Edition Aptoide


Bu, oyuncuların bölgedeki en tehlikeli okulda yaşayan 15 yaşındaki yaramaz Jimmy Hopkins'i oynayacakları bir aksiyon oyunudur. Orada zorbalara karşı durmanız, öğretmenler tarafından alıkonmanız, atlatmada top sporcuları dövmeniz, şaka yapmanız, kızı kazanmanız veya kaybetmeniz ve en kötü okulda bir yıl hayatta kalmanız gerekecek. Belki de bu sürümün oynanışı Bully: Scholarship Edition'a oldukça benziyor, ancak yeniden tasarlanan birkaç şey var.


Bully Anniversary Edition Türkçe yama


En etkileyici olanı, yeni Friend Challenges ile tamamen yeni bir çok oyunculu modun tadını çıkaracak olmamız. Bu yeni modda, oyuncu kafa kafaya sınıftaki tüm zorbalarla ve atari tarzı mini oyunlarla yüzleşecek. Örneğin, biyolojideki en hızlı kurbağa cerrahı kimdir olarak yeteneklerinizi gösteren küçük ve basit oyunlar. İngilizce alıştırmaları çözmede en iyi kim? Nut Shots'ta uçan bir sincapın düşmanlarını meşe palamutlarıyla yok etmesine kim yardım edebilir? Ve çok daha fazlası.


Bully lite APK


Bully: Anniversary Edition apk, bir aksiyon macera oyunudur. Oyun, çok ilginç ve ilham verici olan lise hayatını taklit etmesinin yanı sıra insanların daha derin düşünmesini sağlıyor. Oyun oynamak, yeni bilgiler edinmek, kasabayı keşfetmek ve yaşamaya devam etmek için 15 yaşındaki yaramaz bir genç olan çekirdek oyun karakterine rehberlik etmeli ve kontrol etmelidir.


Bully APK -- TAM SÜRÜM


  1. Bully: Anniversary Edition, cep telefonlarındaki en sorunsuz kararlı sürümdür. "Scholarship Edition" sürümünün tüm görevlerini, karakterlerini ve bağlamını içerir.
  2. En son sürümde Android 9 desteği var, grafikler de önemli ölçüde gelişti. 2,7 GB'a kadar OBB dosyasıyla, oyunun en kararlı çalışması için cihazınızın boş belleğinin 3 GB veya daha fazla olması gerekir.
  3. Android cihazınız yüksek çözünürlüklü ekrana sahip bir tablet veya TV ise, emin olun, Rockstar Games bunu hesaplamıştır ve büyük ekranlı cihazlar için tam HD çözünürlüğü destekler.
  4. Kontrol düğmeleri kompakttır ve ekrana makul bir şekilde yerleştirilmiştir. Oyundaki göreve ve bağlama bağlı olarak, bu düğmelerin farklı işlevleri vardır. Oyuncuların tanışmak için kısa bir süreye ihtiyacı olacak.
  5. Rockstar Social Club, bir yayıncının akıllı bulut depolama hizmetidir. Social Club hesabınıza giriş yaparsanız, oyuna herhangi bir cihazdan devam edebilirsiniz.
  6. PS4, XBOX gibi fiziksel denetleyici desteği…


Bully indirin (MOD, Sınırsız Para)


Bir önceki android oyun NBA 2K20 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 8 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar