Wordle Para Hileli MOD APK [v1.28.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Wordle Para Hileli MOD APK [v1.28.0] 1 Wordle Para Hileli MOD APK [v1.28.0] 2 Wordle Para Hileli MOD APK [v1.28.0] 3 Wordle Para Hileli MOD APK [v1.28.0] 4 Wordle Para Hileli MOD APK [v1.28.0] 5

Wordle Para Hileli MOD APK [1.28.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Eşi benzeri olmayan benzersiz bir meydan okuma için popüler kelime oyununu veya eğlenceli ve orijinal oyun seçeneklerimizden birini oynayın.


Wordle 1.28.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri.

  1. Para Hilesi. Bir sürü madeni para.
  2. Çok Arama.
  3. Bir Çok İpucu.
  4. Çok Atlama.
  5. Reklamsız Kilit Açma.

Kelime oyunları söz konusu olduğunda yüce hüküm sürüyor musunuz? Wordle, ister geleneksel çapraz bulmacalardan hoşlanın, ister sadece viral yeni kelime oyunlarındaki en son trende atlamak isteyin, düşünce sürecinizi harekete geçirecektir. Eğlenceli kelime oyunlarımızla her gün zekanıza meydan okuyun ve bulmaca oynayarak zekanızı geliştirin.


Wordle v1.28.0 MOD APK


Wordle çeşitli oyun modu seçenekleri sayesinde zekanızı ve heceleme becerilerinizi test edecek. Viral olacak bir oyunda yer almak ister misiniz? Günlük kelimenin ne olduğunu anlamanız için size altı denemenin verileceği Günlük Bulmaca modunu deneyin.


Wordle Para Hilesi


Bir harfi başarıyla tamamladığınızda, kelimenin bir parçası olup olmadığını veya doğru konumda olup olmadığını belirtmek için kutucuğun rengi değişir. Tek bir tahminle çözebilecek misin? Her şeyi anladığınızda, arkadaşlarınıza puanınızın ne olduğunu söylediğinizden emin olun. Popüler kelime oyunuyla tamamen aynı, tek farkı telefonunuzda oynamanız!


Wordle Türkçe


Wordle daha fazlası için yalvarıyor mu? Unlimited Wordle oynamaya devam edebilirsiniz! Klasik modda istediğiniz kadar. Bir sonraki sorunun beklentisiyle bütün bir gün takılmaya gerek yok. Sıkışmak? Endişelenme! Kendinizi zor bir çıkmazdan kurtarmak için bir ipucundan yararlanın ve cevabı ortaya çıkarın!


Wordle apk Uptodown


Ayrıca Word Fever modu altında süreli meydan okumalara katılarak heceleme ve yazma becerilerinizi test edebilirsiniz. Zamanlayıcı bitmeden kelimeyi heceleyebilmelisiniz ve kelimeyi her keşfettiğinizde, zamanlayıcı sıfırlanacak ve bir sonraki kelimeyi çözmek için sizi hızlı düşünmeye zorlayacaktır. Ne kadar uzağa gidebilirsin?


Wordle Apk Hile


Süre boyunca zekanızı test etmek ister misiniz? Gizli Kelime olarak bilinen modda, verilen harfleri ve ipucunu kullanarak her kelimeyi doğru tahmin etmek için üç fırsatınız olacak. Kelime çağrışım becerilerinizi nihai teste tabi tutmak için bir sonrakine geçmeden önce her cümleyi tahmin edin. Dikkatlice tahmin edin çünkü arka arkaya üç kez yanlış yaparsanız baştan başlamanız gerekecek.


Wordle Apk indir


Sağladığımız ücretsiz yetişkin kelime oyunları hem düşüncenizi genişletebilir hem de beyninizi güçlendirebilir. Beyniniz için spor salonuna gitmeye gerçekten benzer! Daha büyük bir mücadeleye hazır mısın? Daha uzun kelimelerle giderek zorlaşan aşamalarda yeteneklerinizi test edin! Wordle'u kazanacak mısın?


Wordle Altın Hilesi


İster süreli bir meydan okumanın baskısını isteyin, ister Gizli Kelime modunda mesafe kat etmeyi deneyin. Söz! Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz çeşitli oyunlar bulunmaktadır. Zorluk mu yaşıyorsunuz? Harfleri ortadan kaldıran Dart veya uygun bir harfi göstermek için İpucu gibi benzersiz güçlendiricilerin kilidini açın veya bir seviyeyi tamamen atlamak için Atla'yı kullanın veya başarısız olursanız tekrar deneyin.


Wordle indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Mental Hospital V APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar