Block City Wars Para Hileli MOD APK [v7.2.3]

Puan: 4.67 (Oylar: 3)
Block City Wars Para Hileli MOD APK [v7.2.3] 1 Block City Wars Para Hileli MOD APK [v7.2.3] 2 Block City Wars Para Hileli MOD APK [v7.2.3] 3 Block City Wars Para Hileli MOD APK [v7.2.3] 4 Block City Wars Para Hileli MOD APK [v7.2.3] 5 Block City Wars Para Hileli MOD APK [v7.2.3] 6

Block City Wars Para Hileli MOD APK [7.2.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunun belirli görevlerini yerine getirmek için tek başınıza veya diğer oyuncularla maçlara katılacağınız basit bir oyun yolu sunar.


Block City Wars 7.2.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi

Kurulumu: APK dosyasını indirin ve kurun. Ardından obb dosyasını zipten çıkarın ve  sdcard/Android/obb/ içine yapıştırın. Oyuna girin.

Oyuncular arasında farklı ilginç maçlar yaşayabildikleri için atış oyunları artık pek çok oyuncu için çok yabancı değil. Her oyun oyunculara farklı bir his verir ve gözlerini onlardan ayırmaları gerçekten zordur. Ayrıca, takım oyunu oyuncular için tamamen daha benzersiz ve daha ilginç hale geliyor. Atış oyunları hayranıysanız, Block City Wars oyununu görmezden gelemezsiniz 


Block City Wars v7.2.3 MOD APK


Block City Wars Battle Royale ile Pixel Shooter size etkileyici grafikler sunar. Şimdiye kadar deneyimlediğiniz güzel bir 3B dünya değil, Minecraft'a benzer garip bir dünya. Ancak oyundaki tüm unsurlar hala ayrıntılı ve keskin. Bu nedenle oyuncuların kendilerini rahat hissetmeleri için her zaman belirli bir estetik seviyesi sağladığı söylenebilir. Aynı zamanda oyuncular geniş bir dünyaya girecek.


Block City Wars apk 7.1.5 hile


Oyuncular, oyuncuların istediklerini yapabilecekleri geniş bir dünyaya girecekler. Başka bir deyişle, bu, oyuncuların kendi hızlarında keşfedebilecekleri açık bir dünya. Serbestçe sürebileceğiniz arabalar ve çevrenizdeki unsurlar olacak. Veya görevi yapmak için binaya girin ve boyutu biraz dürüst ve hedeflerinizi bulmak için zamana ihtiyacınız olacak.


Block City Wars APK -- PARA hilesi


Bu oyunda oyuncular, kontrol mekanizmalarının bölünmesi olan telefonlar için atıcıların tanıdık kontrolüne geri dönecekler. Karakterin hareket düğmesini ekranın sol tarafında bulabilir ve olabildiğince rahat bir şekilde döndürebilirsiniz. Aynı zamanda, sağ tarafta ateş etmek, nişan almak veya sürmek için daha fazla işlev düğmesi bulunur. Oyuncuların yavaş yavaş tanışması zaman alacak bir şey olacak.


Block City Wars apk oyun indir club


Block City Wars: Battle Royale ile Pixel Shooter, oyunun belirli görevlerini yerine getirmek için tek başınıza veya diğer oyuncularla maçlara katılacağınız basit bir oyun yolu sunar. Çoğu zafere ulaşmak için karşı tarafı alaşağı ediyor. Oyuncular bir kez daha takım arkadaşları ile kendilerini çekici hissettiren zorlu savaşlara girecekler.


Block City Wars apk Android oyun CLUB


Bu oyun için, oyuncular onu deneyimlemek için birçok farklı mod arasından seçim yapabilir. Bir moda tıkladığınızda, oyuncunun hızlıca kavraması için kısa bir açıklama gösterecektir. Böylece, deneyimlemeniz için doğru öğeyi seçebilir ve her oyun tarzının size keyifli ve beklenmedik bir deneyim sunmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu, arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz çevrimiçi bir oyundur.


Block City Wars apk 2021


Oyuncuların bu oyuna alışması için modlardan biri de Tek Görev. Oyuncular bunu kendileri için deneyimleyecek ve yavaş yavaş becerilerini geliştirecekler. Ayrıca, oyunun oynanışı basittir, kendinize bir görev bulacak ve onu tamamlamanın bir yolunu bulmaya çalışacaksınız. Yolda, sahip olduğunuz silahın cephanesini alabilir ve ayrıca tek dokunuşla hızlıca değiştirebilirsiniz. Yukarıdaki modda, belirli hedefleri vurmanız gerekecek ve büyük bir dünyada onları hızlı bir şekilde bulmak kolay değil. Sistem size mesafelerini ve yönlerini söyleyecektir, böylece bu sorunu çözmek için onları takip edebilirsiniz. Aynı zamanda, bu sadece 1 oyuncu modunda ve düşmanları bulmak ve onları yenmek için takım arkadaşlarınızla koordine edeceğiniz diğer modlarda görünen bir faktördür.


Block City Wars ölümsüzlük hilesi


Block City Wars: Battle Royale ile Pixel Shooter, birçok unsurla etkileşime girebilmeniz için size açık bir dünya sunar. Bahsetebileceğimiz bunlardan biri, bu oyunda hareket etmenize yardımcı olacak araçlardır. Oyuncular çeşitli spor arabaları, motosikletleri ve diğer birçok etkileyici aracı bulacaklar. Aynı zamanda, kontroller çok karmaşık değil ve haritayı keşfedebileceksiniz. Oyundaki oyunun çoğu bir silahla ateş etmeyi içerir, bu nedenle bahsedemeyeceğimiz bir faktör, sistemin sağladığı silahlardır. Oyun, AK-47, RPG ve birçok türden silah gibi çeşitli silahlara sahiptir. Oyuncular uygun hissettikleri bir silah bulabilir ve seviyelerde kazanabilirler. Aynı zamanda, oyuncular kendileri için gerekli bazı eşyaları satın almak için mağazalara erişebilirler.


Block City Wars İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Tarım Gün Köy Tarım APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Block City Wars"

Hakanordu

2 yıl önce

Güzel speed hack var

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar