Angry Birds Go Para Hileli MOD APK [v2.9.2]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Angry Birds Go Para Hileli MOD APK [v2.9.2] 1 Angry Birds Go Para Hileli MOD APK [v2.9.2] 2 Angry Birds Go Para Hileli MOD APK [v2.9.2] 3 Angry Birds Go Para Hileli MOD APK [v2.9.2] 4 Angry Birds Go Para Hileli MOD APK [v2.9.2] 5 Angry Birds Go Para Hileli MOD APK [v2.9.2] 6

Angry Birds Go Para Hileli MOD APK [2.9.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Angry Birds dünyasını artırılmış gerçekliğin büyüsüyle oturma odanıza getirmenin eğlenceli ve heyecan verici bir yoludur!


Angry Birds Go 2.9.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
  2. Değerli taş hilesi
  3. Kart Hilesi
Angry Birds - renkli kuşların yeşil domuzlarına karşı mücadele. Merakla, domuzlar ve Kral Domuzlar kuşların tüm yumurtalarını çaldı mı? Hepsini yeme planının kötü ve acımasız nedenidirler. Cesur kuşlarımız, domuzların hedeflerine kolayca ulaşmasına izin vermeyecek. Bu yüzleşmenin asla bitmeyeceğini kimse bilmiyor. Tatar yayı hikayesini kuşlarla geçici olarak bırakın, bugün Angry Birds Go oyununu öğreneceğiz !


Angry Birds Go v2.9.2 MOD APK


Yumurta çalmak için yapılan pek çok başarısız girişimden sonra mavi domuzlar, kuşlarla pazarlık yapmak için toprağı göndermeye karar verdiler. Piggy Adası'nda kendilerinin belirlediği bazı kurallara göre gerçekleşen bir yarış yarışması açmak istiyorlar. Sürü oyunu kazanırsa, çalışkan çiftçi olmaya söz verirler, yumurta çalıp adayı terk etmezler. Kuşlar kaybederse, onlara değerli yumurtalar vermeleri gerekir. Meydan okumalar kuşlar tarafından kabul edilecek mi? Ve zafer kimin adı olacak?


Angry Birds Go 2.9.2 Para Hile Apk


Angry Birds Go'ya katılın; kuş tarafına ait yetenekli bir yarışçı olacaksın. Göreviniz, adadan domuzları kovalamak için yarışı kazanmak için yarışa katılmak. Siz ve takım arkadaşlarınız ev yapımı, motorsuz araçları kontrol edecek ve yokuşta yarışacaksınız. Bu nedenle, kontrol kısmı oldukça basittir, sadece gezinin ve önce bitişi döndürün. Bununla birlikte, her yarışta belirli gereksinimleri yerine getirmelisiniz, örneğin biraz meyve veya biraz altın toplamalısınız. Yarış parkurunun yalnızca belirli bir uzunluğu vardır; Yolda görünen çok fazla öğeyi görmezden gelirseniz, ekranı geçemezsiniz. Dahası, bazı görevler daha zordur; önce bitirmek zorundasın. Bu yüzden kendinizi sadece mükemmel sürüş becerileriyle donatmakla kalmamalı, aynı zamanda rakiplerinizi geride bırakacak kadar güçlü bir araca sahip olmalısınız.


Angry Birds Go Hile Apk


Sistem, aracınızı özelleştirmenize, aracın hızlanmasını, yol tutuşunu ve gücünü yükseltmenize olanak tanır. Dahası, garajda güzel şekillere sahip ve keşfetmeniz için kaliteli parçalarla bir araya getirilmiş başka birçok ev yapımı araba var. Ancak, onları almak için büyük miktarda altın almalısınız. Yarışta çok çalışın, bonuslar kazanmak için kazanın ve bunların kilidini açın. Ek olarak, binicilerinizi Chuck, Terence, King Pig, Mustache Pig ve daha fazlası gibi diğer bazı karakterlerle de değiştirebilirsiniz. Bazılarınızın kilidi açmak için para ödemesi gerekiyor ve bazıları belirli görevleri tamamladığınızda açılacak.


Angry Birds Go apk Oyun indir Club


Angry Birds Go! Size paralel olarak iki oyun modu sunar. İlk mod, yukarıda bahsettiğim gibi olay örgüsünü takip ediyor. İkinci mod çok oyunculu ve aynı sistemdeki diğer oyuncularla oynayabilir veya internet bağlantısı üzerinden arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. 


Angry Birds Go oyna


Angry Birds Go! Canlı renklerle tasarlanmış güzel 3D grafiklerle bize deneyim veriyor. Karakterler eğlenceli bir tarzda geliştirildi, Angry Birds'e benzer şekilde çok sevimli görünüyorlar. Sırada, yeni ve benzersiz fikirlerinizi takip etmek için yaratılmış ev yapımı arabalar var. İlk olarak, kimse hareket edebileceklerini düşünmedi ve sadece dekorasyon için yapıldı. 


Angry Birds Go Android oyun CLUB


Ancak Angry Birds Go'da bunlar, birçok insanın elde etmeyi arzuladığı hızlı hayaletlerdir - nihayet pistin etrafındaki manzara. Vadiler, karlı dağlar, ormanlar, tepeler gibi pek çok güzel sahneyi gezebileceksiniz… bu sahneler çok geniş ve oyuncuların kendilerini daha rahat hissetmeleri için havadar bir his yaratıyor. Kısacası Angry Birds Go grafikleri beni çok ilgilendiriyor ve bununla ilgili binlerce olumlu yorum var. Angry Birds Go gibi heyecan verici bir oyunu kaçırmayın. Hemen indirin ve deneyimleyin!


Angry Birds Go! indir (MOD, Madeni Paralar / Değerli Taşlar / Kartlar)


Bir önceki android oyun Torque Burnout APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar