Hide N Seek Para Hileli MOD APK [v1.7.2]

Puan: 4.50 (Oylar: 2)
Hide N Seek Para Hileli MOD APK [v1.7.2] 1 Hide N Seek Para Hileli MOD APK [v1.7.2] 2 Hide N Seek Para Hileli MOD APK [v1.7.2] 3 Hide N Seek Para Hileli MOD APK [v1.7.2] 4 Hide N Seek Para Hileli MOD APK [v1.7.2] 5 Hide N Seek Para Hileli MOD APK [v1.7.2] 6

Hide N Seek Para Hileli MOD APK [1.7.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Eski güzel klasik saklambaç oyununu oynayın.


Hide 'N Seek 1.7.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Altın hilesi (Çok sayıda Altın almak için bir seviyeyi tamamlayın!)
Hide 'N Seek çok ilginç bir oyun. Labirentte kovalayan bir oyunun simülasyonu. Bu oyunda biri kaçış oynayacak, diğeri kovalayıcıyı oynayacak ve labirentte şiddetli bir kovalamaca başlatacak. Labirentin arazisini kullanarak, zafer için avı başarıyla tamamladı. Sonunda yakalanmadığınız sürece, kazansanız bile her seviyenin bir zaman sınırı vardır; Farklı senaryolarda gözetleme savaşı yürütmenize olanak tanıyan çeşitli harita türleri seçilebilir; Bekçi bir kişiye yaklaştığında, başın üstünde bir ünlem işareti görünecek, ardından dikkatli bir arama yapılması gerekiyor. Kaçanın esnek bir şekilde hareket etmesi gerektiğinde, tek bir pozisyonda kalmayın, bu çok tehlikelidir; Takipçinin görüş alanının sadece önünüzdeki gösterge olduğunu ve uzak durmanın güvenliği sağlayabileceğini bilmelisiniz; Arkadaşlarınızı birlikte eğlenmeye çağırın, en iyi deneyimle neşe getirin, başlamak için bir eşik yok.


Hide 'N Seek v1.7.2 MOD APK


Mobil cihazlarda en bağımlılık yaratan yeni oyunlardan birini almak için Android için Hide 'N Seek mod APK - en son sürümü indirin. Daha ne kadar saklanabileceksin? Saklanın ve yakalanmayın - ya da süre dolmadan labirentteki diğer tüm oyuncuları bulmaya çalışın. 


Hide 'N Seek -- Para Hilesi


Gizli becerilerinizi teste tabi tutmak ve arayıcı tarafından yakalanmamak için Android için Hide 'n Seek mod APK'sini indirin. Okul bahçesindeki Hide 'N Seek oyunlarını kim hatırlamıyor? Biz çocukken bize çok neşe katan en klasik oyunlardan biri. Bir yetişkin olarak hala Hide 'N Seek oynayabilirsiniz, ancak bu sizin çocukluğunuzdaki kadar eğlenceli olmasa da.


Hide 'N Seek 1.7.2 Para Hile Apk


Ancak artık Hide 'N Seek oyununun tadını tekrar mobil cihazınızda çıkarabilirsiniz. Elbette, bir çitin içinde saklanmaya çalışırken yüzünüzde güneşin olması ve dikenler tarafından kesilmesinin önüne geçmez, ancak yine de çok eğlencelidir ve nerede olursanız olun oynayabilirsiniz. Çocukluğunuzu yeniden ziyaret etmek istiyorsanız, Android için Hide 'n Seek APK oynamayı deneyin - orta yaşlı meslektaşlarınız tuhaf olduğunuzu düşünmeden oynayabilirsiniz. Ne yazık ki, yetişkinliğe ulaştığınızda gerçek şeyi oynamak zordur.


Hide 'N Seek Altın Hilesi


Hide 'n Seek mod APK, sizin ve diğer bazı çevrimiçi oyuncuların bir labirentte olduğu ve birinizin arayan olduğu basit bir 3D oyunudur. Klasik kurallarla aynı. Eğer tespit edilirseniz, arayıcıya katılırsınız ve herkes 30 saniye boyunca yakalanmaktan kaçınmaya çalışmalıdır. Arayıcı'nın görevi kolay değil. Etrafı araştırması gereken bir labirenti olacak ve diğer herkesin onu görebileceğini düşünerek, onları çabucak alt etmesi gerekecek. Arayıcı elbette kimseyi göremez ama herkes onu görebilir. Bu, oyunu arayan olarak etkili bir şekilde oynamak için, saklananları yakalamak için hareket etmeye ve yön değiştirmeye devam etmeniz gerektiği anlamına gelir.


Hide and Seek Apk Android oyun CLUB


Harita, bolca koruma sağlayan büyük bir labirenttir. Bu, saklananların yakalanmaktan kurtulmasını çok daha kolaylaştırır. Ama aynı zamanda yapılacak çok sayıda yanlış dönüş olduğu anlamına da gelir. Ayaklarınızın üzerinde durmaya çalışın ve gerçekten mecbur kalmadıkça tek bir noktada kalmayın . Arayıcıya zıt yönde ne kadar çok hareket ederseniz, görülmekten kaçınma olasılığınız o kadar artar.


Hide N Seek Apk İndir


Oyunu her zaman biraz farklı oynayabilir ve turun başında arayıcıya yaklaşmaya çalışabilirsiniz - bu şekilde şüphe uyandırma olasılığınız azalır (neden ona doğru gideceğinizden şüphelenir ?) . Yine de, potansiyel olarak çok hızlı bir şekilde yakalanacağınızı görmek çok riskli.


hide 'n seek apk hile


Labirentlerden geçen bin yıllık mekaniklere dayanan alışılmadık ve orijinal bir oyun. Bu projede labirenti bağımsız olarak ayarlama fırsatına sahip olacağınızı ve ardından saklandıktan sonra gölgede mümkün olduğunca uzun süre kalmaya çalışacağınızı belirtmekte fayda var. Bu durumda, sadece kaçak tarafından konuşma fırsatına sahip olmayacaksınız, aynı zamanda gizli rakibi bulmaya da çalışabilirsiniz. Minimalist tarzdaki şık grafikler, oyuna odaklanmanızı en üst düzeye çıkarmanıza izin verir, çünkü görev zor olmanızı bekler.


Hide N Seek APK Dayı


Dünyanın her yerinden diğer insanlara karşı çevrimiçi oynayabilirsiniz. Maalesef, arkadaşlarınızı henüz oynamaya davet edemezsiniz, ancak birçok kişinin bu özelliği talep ettiğini göz önünde bulundurarak, ileride eklenmesini bekliyoruz. Diğer oyunculara karşı oynamak oyunu daha çok gerçekmiş gibi hissettirirken, yapay zekaya karşı oynamak bir şekilde yanlış ve daha kolay gibi görünüyor. Dünyaya meydan okuyun ve bir seri yakalayarak yakalanmama konusundaki becerilerinizi gösterin.


Hide N Seek hile nasıl indirilir?


Saklanma yerinizi buldunuz mu? Hadi gidelim o zaman. Eğlenceye ve oyunlara girmek ve dünyanın dört bir yanından gerçek insanlara süper eğlenceli saklambaç oyunlarına meydan okumak için Android için Hide 'n Seek APK'sini şimdi indirin ve kaybolacak pek çok yer bulunan dev bir labirentte arayın. Ne için bekliyorsun? Oyunu hemen indirin


Hide 'N Seek indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Truck Driver City Crush APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar