Grand Fishing Game Para Hileli MOD APK [v1.1.7]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Grand Fishing Game Para Hileli MOD APK [v1.1.7] 1 Grand Fishing Game Para Hileli MOD APK [v1.1.7] 2 Grand Fishing Game Para Hileli MOD APK [v1.1.7] 3 Grand Fishing Game Para Hileli MOD APK [v1.1.7] 4 Grand Fishing Game Para Hileli MOD APK [v1.1.7] 5 Grand Fishing Game Para Hileli MOD APK [v1.1.7] 6

Grand Fishing Game Para Hileli MOD APK [1.1.7] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gerçekçi 3D grafiklere sahip rahatlatıcı ve rahat bir balık tutma simülatörü oyunudur.


Grand Fishing Game 1.1.7 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Para ve inciler harcama ile artar;
  2. Yeterli oyun para biriminiz olmasa bile alışveriş yapabilirsiniz.
Günümüzde insanlar kendileri için yeni eğlenceli şeyler bulmaya çalışıyorlar. Oradaki balıklarla yeni eğlenceler yapmak için genellikle nehirlere veya akarsulara bakarlar. Ancak boş zamanınız bu tür yerlere gitmek için çok fazla değil ve bazı insanlar balık simülatörlerine yöneldi. Tipik bir Grand Fishing Game, rahatlamanıza ve günlük baskıları azaltmanıza yardımcı olan tek elle bir balıkçılık simülatörüdür.


Grand Fishing Game v1.1.7 MOD APK


Grand Fishing Game, telefonunuzun küçük ekranı aracılığıyla simüle edilen bir balık tutma simülatörüdür. Tıpkı diğer balık avlama oyunları gibi ve gerçek hayata benziyor. Ayrıca size 15m uzunluğunda bir ip ve oltalı bir balık tankı verilecektir. Genellikle ısrarcı ve barışı seven insanlar, rahatlamak için bir zevk olarak balık tutmayı seçerler.


Grand Fishing Game Para Hilesi


Pas üzerinden uzun mesafeler kat etmek yerine, gerçek hayatla aynı deneyimi yaşamak için oyunu oynayın. Oyuncular sadece bir balıkçı gölüne odaklanmakla kalmaz, aynı zamanda geniş okyanusları da keşfederler. Tabii ki tek bir alana odaklanmak balığın ısırmasını zorlaştırıyor. Bu nedenle oyun sizi dünyanın okyanuslarında ve koylarında bir maceraya çıkaracak.


Grand Fishing Game inci Hilesi


Çeşitli balıkları toplamak için, öncelikle oyuncular çeşitli renkli balıkları yakalamak için balıkları hızla çekmek için yemler hazırlamalıdır. Büyük Balık Tutma Oyununda küçükten büyüğe, ucuzdan pahalıya kadar çeşitli balıklar var. Oyunda yakalanabilecek balıklardan bazıları uskumru, mercan, köpekbalığı ve daha fazlasını içerir. Balıklar okyanus tabanında güzel ve bol canlılardan oluşur.


Grand Fishing Game Apk Hile


Önemli olan hepsini yakalayıp yakalamadığınızdır. Onları deniz tabanından silmek için birçok önemli beceriyi kullanın. Ancak büyük balıklar, oltanızın sarsılmasına ve zamanla doğaçlama yapmasına ve hızlı bir şekilde kıyıya çekmesine neden olacaktır. Gerekli becerilere sahip değilseniz, zamanınız boşa gidecektir. Sorun değil, daha önce görmediğiniz balıklar burada.


Grand Fishing Game Apk indir


Grand Fishing Game, oyuncuları uygulama modlarında destekler ve yavaş yavaş profesyonel bir balıkçı olur. Bir kez alıştıktan sonra, balık tutmak hiç bu kadar erişilebilir olmamıştı. Artık zayıftan katıya her türlü elinize düşüyor. Yakaladığınız balıklar, daha fazla olta takımı almak veya çeşitli balık koleksiyonu toplamak için satılmalıdır. Üstelik en güçlü oltalara, nadir balıklara ve yakalayabileceğiniz büyük balıklara sahip olduğunuzda. Minyatürünüzün meyvelerini akvaryumda görmek ve her gün onlarla ilgilenmek kadar harika bir şey yoktur. Ayrıca arkadaşlarınızla da paylaşabilir ve onları oyuna katılmaya davet edebilirsiniz.


Grand Fishing Game Altın Hilesi


Sıkıcı solo balık avının yanı sıra, şampiyonluk fenerini kazanmak için dünya çapındaki oyuncularla rekabetçi etkinliklere katılın. Kim dünyanın en iyi balıkçısı olacak ve en nadir balıkların çoğuna sahip olacak? Grand Fishing Game'de balık avını daha da iyi hale getirmek için takım olarak oynayın.Balıkçılık eğlencenizi tatmin edecek birçok yaşam alanı ve su bulunmaktadır. Mırıldanan dalgalara dalın, denizin sesini dinleyin ve balığın gelip ısırmasını bekleyin. Deniz dibinde saklı sayısız güzelliklerle dolu canlı deniz dünyası sadece balıklardan ibaret değil.


Grand Fishing Game indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Titan Glory APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar